Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin. Pasażer skarży się na rozkład jazdy. W październiku będzie lepiej?

Utworzony przez kronikidewelorozwoju, 16 września 2021 r. o 14:18 Powrót do artykułu
Nie ma to jak anonimowy Czytelnik "skarży się". Za czasów słusznie minionych (albo nie), skarżącym na MPK byl anonimowy przedstawiciel klasy  robotniczej albo kucharka 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kwestią czasu jest jak szkoły z powrotem przejdą na nauczanie zdalne. Uczelnie też długo nie przetrwają na nauczaniu stacjonarnym, więc takie chwilowe wzmacnianie rozkładów jest bez sensu bo za chwilę i tak autobusy znowu opustoszeją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pandemia zmieniła nawyki pasażerów czy urzędników ? Wystąpiła u tych drugich pewna niezrozumiała oderwana od realiów strefa komfortu połączona z tzw intelektem bezobjawowym. A wyszło co widać. Jest prosty sposób i lek na to, wyrwanie cyruszowych person z tej strefy komfortu i przymusowe dyżury jazdy ZTM po mieście, niech jeżdżą i liczą ludzi czy im sie w limity zmieszczą, jak ciasno to wpychać liczykrupę na siłę w pojazd, mogę pomóc jak trzeba? Do czasu ogarnięcia się Cyrkusza ustawić powitalne tablice na obrzeżach Koziego Grodu, ,,Witamy w Koziej D...pie!"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  1. Pod rządami nowego (jeszcze bardziej cyfrowego) reżimu w sieci ZTM będzie można radykalne oszczędzić na przystankowych wywieszkach z rozkładem jazdy. Wystarczą: numery linii (być może z podaniem trasy) oraz komunikat: "kiedyś przyjedzie" / "kiedyś przyjadą".
  2. To będzie dosłowny rozkład jazdy - jak na pobojowisku po rozgromieniu konnicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny zmyślony i istniejący wyłącznie w fantazjach pana Dominika czytelnik czy ten istnieje naprawdę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież wszyscy wiedzą, że magistrat ma gdzieś zwykły plebs jeżdżący autobusami i trolejbusami. Komunikacja miejska zwija się w zastraszającym tempie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież wszyscy wiedzą, że magistrat ma gdzieś zwykły plebs jeżdżący autobusami i trolejbusami. Komunikacja miejska zwija się w zastraszającym tempie.
 Korzystam regularnie i jakoś nie widzę tego zastraszającego tempa zwijania się komunikacji miejskiej, wręcz przeciwnie. Owszem na paru liniach możnaby dołożyć parę kursów, ale z drugiej strony zdaję sobie sprawę, że budżet ZTM nie jest z gumy. A co do plebsu, przecież głosował na PiS, który regularnie robi skoki na pieniądze samorządów. Autobusów jeździ mniej, ale za to strumień pieniędzy leje się poprzez socjal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Pewne jest tylko to, że P0wyżej mamy K0lejne wcielenie ratuszo-wazeliniarza z opłacanej przez dewelocfaniaków agencji PR.
Sam sobie posmaruj i klep - swojego kapucyna. Jak go masz wogóle...Nie spinaj tak d..y, nie napalaj jak szczerbaty na suchary. Ze mną nie wygrasz. Ja byłem, jestem i będę. Twoim przekleństwem, koszmarem, Moniś. Zmorą senną. Szyja czarna, a pysk brudny, idż się umyj, boś paskudny, Monio! Miotły do boju, widły w dłoń - Moniokopa goń goń goń! Zaorany, zaorany...Daremne żale..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
K0lejna P0rcja wazeliny od 200-loginowego cfelka z agencji PR, specjalisty d/s klepania w łapki, który prawdopodobnie nigdy nie miał okazji sK0rzystać z usług wygaszanego mpk.
Sam sobie posmaruj i klep - swojego kapucyna. Jak go masz wogóle...Nie spinaj tak d..y, nie napalaj jak szczerbaty na suchary. Ze mną nie wygrasz. Ja byłem, jestem i będę. Twoim przekleństwem, koszmarem, Moniś. Zmorą senną. Szyja czarna, a pysk brudny, idż się umyj, boś paskudny, Monio! Miotły do boju, widły w dłoń - Moniokopa goń goń goń! Zaorany, zaorany...Daremne żale..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napisano  13 minut temu  Pewne jest tylko to, że P0wyżej mamy K0lejne wcielenie ratuszo-wazeliniarza z opłacanej przez dewelocfaniaków agencji PR.
Sam sobie posmaruj i klep - swojego kapucyna. Jak go masz wogóle...Nie spinaj tak d..y, nie napalaj jak szczerbaty na suchary. Ze mną nie wygrasz. Ja byłem, jestem i będę. Twoim przekleństwem, koszmarem, Moniś. Zmorą senną. Szyja czarna, a pysk brudny, idż się umyj, boś paskudny, Monio! Miotły do boju, widły w dłoń - Moniokopa goń goń goń! Zaorany, zaorany...Daremne żale..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napisano 3 minut temu  K0lejna P0rcja wazeliny od 200-loginowego cfelka z agencji PR, specjalisty d/s klepania w łapki, który prawdopodobnie nigdy nie miał okazji sK0rzystać z usług wygaszanego mpk, bo w tych kręgach "nie wypada" mieszać się z "plebsem".
Sam sobie posmaruj i klep - swojego kapucyna. Jak go masz wogóle...Nie spinaj tak d..y, nie napalaj jak szczerbaty na suchary. Ze mną nie wygrasz. Ja byłem, jestem i będę. Twoim przekleństwem, koszmarem, Moniś. Zmorą senną. Szyja czarna, a pysk brudny, idż się umyj, boś paskudny, Monio! Miotły do boju, widły w dłoń - Moniokopa goń goń goń! Zaorany, zaorany...Daremne żale.. I skończyło się babci sranko, skończyło rżnięcie głupa.Skończyło kopiowanie i wklejanie na okrągło tego samego - teraz piszę czas wklepania wypocin, Moniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brzdęk i kolejnych kilka rubli wpadło do sakiewki Monisi(konto "kronikidewelorozwoju" to też Monisia).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napisano 4 minut temu   Pewne jest tylko to, że P0wyżej mamy K0lejne wcielenie ratuszo-wazeliniarza z opłacanej przez dewelocfaniaków agencji PR.
Sam sobie posmaruj i klep - swojego kapucyna. Jak go masz wogóle...Nie spinaj tak d..y, nie napalaj jak szczerbaty na suchary. Ze mną nie wygrasz. Ja byłem, jestem i będę. Twoim przekleństwem, koszmarem, Moniś. Zmorą senną. Szyja czarna, a pysk brudny, idż się umyj, boś paskudny, Monio! Miotły do boju, widły w dłoń - Moniokopa goń goń goń! Zaorany, zaorany...Daremne żale.. I skończyło się babci sranko, skończyło rżnięcie głupa.Skończyło kopiowanie i wklejanie na okrągło tego samego - teraz piszę czas wklepania wypocin, Moniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napisano 21 minut temu   K0lejna P0rcja wazeliny od 200-loginowego cfelka z agencji PR, specjalisty d/s klepania w łapki, który prawdopodobnie nigdy nie miał nawet okazji sK0rzystać z usług wygaszanego mpk, bo w tych kręgach "nie wypada" mieszać się z "plebsem".
Sam sobie posmaruj i klep - swojego kapucyna. Jak go masz wogóle...Nie spinaj tak d..y, nie napalaj jak szczerbaty na suchary. Ze mną nie wygrasz. Ja byłem, jestem i będę. Twoim przekleństwem, koszmarem, Moniś. Zmorą senną. Szyja czarna, a pysk brudny, idż się umyj, boś paskudny, Monio! Miotły do boju, widły w dłoń - Moniokopa goń goń goń! Zaorany, zaorany...Daremne żale.. I skończyło się babci sranko, skończyło rżnięcie głupa.Skończyło kopiowanie i wklejanie na okrągło tego samego - teraz piszę czas wklepania wypocin, Moniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napisano 2 minuty temu  Utrzymywanie mpk = marnotrawienie środków na "plebs", które można by przeznaczyć na "rozwój", jak np. ciągnięcie nowych autostrad śródmiejskich do dewelocfaniackich banków ziemi.
Sam sobie posmaruj i klep - swojego kapucyna. Jak go masz wogóle...Nie spinaj tak d..y, nie napalaj jak szczerbaty na suchary. Ze mną nie wygrasz. Ja byłem, jestem i będę. Twoim przekleństwem, koszmarem, Moniś. Zmorą senną. Szyja czarna, a pysk brudny, idż się umyj, boś paskudny, Monio! Miotły do boju, widły w dłoń - Moniokopa goń goń goń! Zaorany, zaorany...Daremne żale.. I skończyło się babci sranko, skończyło rżnięcie głupa.Skończyło kopiowanie i wklejanie na okrągło tego samego - teraz dodaję czas, kiedy wklepujesz swoje  wypociny, Monio!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nieźle ratusz poleciał, 30 minusów i plusów pod odpowiednimi komentarzami z multikont urzędasów. żałosne. idźcie poplusować inne artykuły, żeby to nie było aż tak ewidentne, przygłupy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...