Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Po filmie "Tylko nie mów nikomu" kolejna osoba skarży się na księdza

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 maja 2019 r. o 09:19 Powrót do artykułu
Kur.wa. Ile to PIS dał dotacji dla Rydzyka? 100 mln ? 200 mln? Nie dość że bronią księży pedofilów to jeszcze ich finansują. PISowska mafia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to się dzieje w komentarzach? Sondaże lecą to PiS dosypuje kasy dla troli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W USA naciągacze znaleźli sposób na życie oskarżając księży. W Irlandii już kilku naciągaczy jest w więzieniu. Czy nie istnieje coś takiego jak domniemanie niewinności? Jak się ma bronić ksiądz jak ktoś go oskarża o czyn co niby miał miejsce 20 lat temu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poczytajcie co mówi najbliższy koleś Kaczyńskiego wiceszef PIS Maciarewicz. Ta partia to jakiś sowiecka matrioszka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwnym trafem dopiero po projekcji filmu ta osoba przypomniała sobie. A Sekielski ramię w ramię z Nergalem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sądy POstkomunistyczne uniewinniały łapówkarzy bo nagrania były nie jawne. Siekielski zrobił paszkwila opartegona materiałach operacyjnych SB i według POstkomuny jest to dowód.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę że mamy tu sporo ludzi kryjących pedofilów. Proponował bym sprawdzić dłużnik kto to jest. Wyjdzie że IP z parafii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwnym trafem dopiero po projekcji filmu ta osoba przypomniała sobie. A Sekielski ramię w ramię z Nergalem.
Może po prostu ofiara nie tyle sobie przypomniała, co odważyła się zgłosić. Mnie dziwią opory ludzi przed złamaniem wymuszanej na nich przez kler przysięgi, że nikomu nic nie powiedzą. Jak ktoś jest do sakramentu małżeństwa przymuszany, to ksiądz ślubu nie udzieli, albo kler go unieważni. Taka przysięga też jest więc gówno wara. Ludzie - nie bójcie się ognia piekielnego, bo jak na razie, to pasterze się w nim smalić będą, a nie owieczki. Zgłaszajcie wszystkie przypadki - czas skończyć z tym uprzywilejowaniem starych byków, którzy schowani w sutannach nic sensownego nie robią, tylko żerują na społeczeństwie. Niestety dziś już nie tylko na wiernych, bo dostają masę kasy z szeroko pojętego budżetu, czyli są finansowani także przez wyznawców innych religii, a także ateistów i agnostyków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Sekielski ramię w ramię z Nergalem.
  Wolę Sekielskiego z Nergalem, niż Rydzyka z politykami PiS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tańczą jak gumbady w windzie z Mario Brotheters
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Sekielski ramię w ramię z Nergalem.
Wolę Sekielskiego z Nergalem, niż Rydzyka z politykami PiS.
 To pewnie też wolisz Tuska obściskującego się z Putinem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strach teraz wysyłać dzieci do kościoła na mszę bo wiadomo co księżom siedzi w głowie niema co ryzykować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ja żyję w innej Polsce? Przez kilkadziesiąt lat nikt mnie nie molestował?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A przepraszam katechetka przed komunią pogłaskała mnie po włosach na głowie - czy to już podlega pod pedofilię? Paranoja !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SZlak mnie trafia jak słyszę nowe zgłoszenia o ksiedzu pedofilu. Teraz jak widzą ksiedza na ulicu od razu kojarzy mi sie z pedofilem. Nie wierzę w to że przełożeni o tym nie wiedzieli. Czarny klan. To skad te przeniesienia do innych parafii w Polsce. W moich oczach Kościół dużo stacił przez takich zb....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ja żyję w innej Polsce? Przez kilkadziesiąt lat nikt mnie nie molestował?
To naprawdę nie jest śmieszne. Widać, że chyba naprawdę żyjesz w innej Polsce, a już na pewno brakuje ci empatii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie dawno temu ( jako młodzieńca) próbowali trzykrotnie molestować homoseksualiści bez sutann . I co ? Mam lecieć z tym do mediów i być bohaterem filmu ? I tak nikt nie będzie go chciał zrobić bo to niepoprawne politycznie i nie da się wykorzystać do walki z KK . Sekielski o ofiarach drugiego sortu filmu nie nakręci bo nie ma na to zamówienia politycznego . Natomiast jak najbardziej poprawne jest atakowanie kościoła . Jest cała zadyma o te 0,3 % przestępstw pedofilii w wykonaniu księży. A co z resztą ofiar pedofili rolników murarzy, nauczycieli, ludzi bez zawodu itd . Tych jest przecież 99,7 % wszystkich ofiar ??? Te nikogo nie obchodzą . I to jest właśnie lewacki cynizm i pogarda do ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowieku! Empatii u mnie nie brakuje, ale boli mnie że tak łatwo ludzie poddają się masowej histerii. Nawet Guru Sekielski w wywiadzie wspominał że był ministrantem i niczego złego nie doświadczył. Te słowa jednak nie idą w mainstrimowych mediach- Czemu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowieku! Empatii u mnie nie brakuje, ale boli mnie że tak łatwo ludzie poddają się masowej histerii.  Nawet Guru Sekielski w wywiadzie wspominał że był ministrantem i niczego złego nie doświadczył. Te słowa jednak nie idą w mainstrimowych mediach- Czemu?
Nikt nigdzie nie powiedział, że wszyscy księża to pedofile! Ale gdybyś się choć chwilę zastanowił i chociaż spróbował wejść w rolę tych molestowanych dzieci, to nie pisałbyś takich słów! Pytanie pomocnicze - masz dzieci?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie dawno temu  (  jako młodzieńca)  próbowali trzykrotnie molestować homoseksualiści bez sutann . I co ? Mam lecieć z tym do mediów i być bohaterem filmu ? I tak nikt nie będzie go chciał zrobić bo to niepoprawne politycznie i nie da się wykorzystać do walki z KK . Sekielski o ofiarach drugiego sortu filmu nie nakręci  bo nie ma na to zamówienia politycznego . Natomiast jak najbardziej poprawne jest atakowanie kościoła . Jest cała zadyma o te 0,3 % przestępstw pedofilii w wykonaniu księży. A co z resztą ofiar pedofili rolników murarzy, nauczycieli, ludzi bez zawodu itd . Tych jest przecież 99,7 % wszystkich ofiar ??? Te nikogo nie obchodzą . I to jest właśnie lewacki cynizm i pogarda do ludzi
Coś się ty i tobie podobni czepił murarzy? Ściga sie wszystkich pedofili, osadza w więzieniach bądź w ośrodkach leczenia, ale nie księży. Aktualnie odsiaduje trzech. Naprawdę wierzysz, że tylko trzech ich było? I że nie ma co grzebać w przeszłości? Poza tym kler nawołuje do wielu róznych kwestii związanych z życiem płciowym, straszy piekłem za masturbację, nie uznaje rozwodów (ale unieważnienia owszem), ale jednocześnie nie przeszkadza mu to w molestowaniu nieletnich, w obracaniu pełnoletnich kobiet, w płodzeniu dzieci. Nie przeszkadza im hołubić polityków po rozwodach, byle byli z odpowiedniej partii. Ksiądz, jak lekarz - jest osobą zaufania publicznego, a ci, którzy dopuścili sie pedofilii to zaufanie złamali. Poza tym chodzi o to, żeby dla nich "karą" nie była zsyłka do innej parafii i zamiatanie sprawy pod dywan. Pedofila murarza, nauczyciela, rolnika, czy człowieka bez zawodu od razu posadzą, księdza - kiedy już naprawdę nie ma wyjścia, bo sprawa rozlała się po mediach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...