Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"– Przypominamy, że kierujący pojazdem, zbliżając się do przejścia dla pieszych, powinien zachować szczególną ostrożność i ustąpić pierwszeństwa pieszemu znajdującemu się na przejściu. " - przypomnijmy, ze od dzisiaj kierowca ma OBOWIAZEK ustapic pierwszenstwa pieszemu na przejsciu dla pieszych a przekraczanie predkosci w terenie zabudowanym o 50 km ma byc karane odebraniem prawa jazdy. Widac policja nawet nie wie co ustalili jej zwierzchnicy na Wiejskiej;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pieszy podchodzą do przejścia powiini się rozglądać. Jeśli tego nie zrobią to powinni popełniać wykroczenie i łup mandat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podbnie jest na przejazdach kolejowych. Wiele wypadków, to właśnie przez niedostosowanie prędkości przez pociąg do warunków i do zachowania pieszego. Ograniczyć prędkość pociągów do 50 km/h, co akurat na Lubelszczyźnie nie będzie trudne :=))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli ktoś jedzie z prędkością 40 km/h ulicą Nadbystrzycką (jest tam ogr. prędkości do 40 km/h) w rejonie LIDL-a, to iinni kierowcy go strąbią, zwyzywają i pokażą środkowy palec. Wyprzedzanie na przejściach dla pieszych - tam, to normalne ! Policji - brak. I nie będzie tam Policji, bo nie mają gdzie zatrzymać kierowców popełniających wykroczenia drogowe. Wniosek - gaz do dachy i w d...pie mamy zakazy !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"– Przypominamy, że kierujący pojazdem, zbliżając się do przejścia dla pieszych, powinien zachować szczególną ostrożność i ustąpić pierwszeństwa pieszemu znajdującemu się na przejściu. " - przypomnijmy, ze od dzisiaj kierowca ma OBOWIAZEK ustapic pierwszenstwa pieszemu na przejsciu dla pieszych a przekraczanie predkosci w terenie zabudowanym o 50 km ma byc karane odebraniem prawa jazdy. Widac policja nawet nie wie co ustalili jej zwierzchnicy na Wiejskiej;p
 Na razie to sobie pogadali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Morawiecki dzisiaj mowil w TV, ze od dzisiaj buraki w burakowozach beda musieli sie zatrzymywac przed przejsciem dla pieszych jezeli pieszy przed nim stoi a wiec przykro mi buraczki ale skonczylo sie prawo silniejszego obowiazujace w dzikich krajach. Taki mamy klimat hahaha...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Morawiecki dzisiaj mowil w TV, ze od dzisiaj buraki w burakowozach beda musieli sie zatrzymywac przed przejsciem dla pieszych jezeli pieszy przed nim stoi a wiec przykro mi buraczki ale skonczylo sie prawo silniejszego obowiazujace w dzikich krajach. Taki mamy klimat hahaha...
 Napiszą ci na nagrobku "Ten co miał pierszeństwo" hahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Morawiecki dzisiaj mowil w TV, ze od dzisiaj buraki w burakowozach beda musieli sie zatrzymywac przed przejsciem dla pieszych jezeli pieszy przed nim stoi a wiec przykro mi buraczki ale skonczylo sie prawo silniejszego obowiazujace w dzikich krajach. Taki mamy klimat hahaha...
Napiszą ci na nagrobku "Ten co miał pierszeństwo" hahahaha
 ...a moze komus z twojej rodziny hahaha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Morawiecki dzisiaj mowil w TV, ze od dzisiaj buraki w burakowozach beda musieli sie zatrzymywac przed przejsciem dla pieszych jezeli pieszy przed nim stoi a wiec przykro mi buraczki ale skonczylo sie prawo silniejszego obowiazujace w dzikich krajach. Taki mamy klimat hahaha...
Napiszą ci na nagrobku "Ten co miał pierszeństwo" hahahaha
...a moze komus z twojej rodziny hahaha.
 U mnie w rodzinie brak debili więc musi trawić na ciebie pajacu. hahha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za inteligenci wymyślają nazwy policyjnych akcji represyjnych wobec narodu polskiego. Teraz tym geniuszom policyjnym pozostało kontrolowanie obiektów UFO skoro pojawia się ich coraz więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Morawiecki dzisiaj mowil w TV, ze od dzisiaj buraki w burakowozach beda musieli sie zatrzymywac przed przejsciem dla pieszych jezeli pieszy przed nim stoi a wiec przykro mi buraczki ale skonczylo sie prawo silniejszego obowiazujace w dzikich krajach. Taki mamy klimat hahaha...
Napiszą ci na nagrobku "Ten co miał pierszeństwo" hahahaha
...a moze komus z twojej rodziny hahaha.
U mnie w rodzinie brak debili więc musi trawić na ciebie pajacu. hahha
 Debil to cie zrobil po pijaku bo na czas wyjac zapomnial. Nastepny prymityw na drodze, krol szos ku..a jego mac; karma cie dosiegnie kmiocie haha. Over, dalsza polemika z prymitywem jest zbedna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Morawiecki dzisiaj mowil w TV, ze od dzisiaj buraki w burakowozach beda musieli sie zatrzymywac przed przejsciem dla pieszych jezeli pieszy przed nim stoi a wiec przykro mi buraczki ale skonczylo sie prawo silniejszego obowiazujace w dzikich krajach. Taki mamy klimat hahaha...
Napiszą ci na nagrobku "Ten co miał pierszeństwo" hahahaha
...a moze komus z twojej rodziny hahaha.
U mnie w rodzinie brak debili więc musi trawić na ciebie pajacu. hahha
Debil to cie zrobil po pijaku bo na czas wyjac zapomnial. Nastepny prymityw na drodze, krol szos ku..a jego mac; karma cie dosiegnie kmiocie haha. Over, dalsza polemika z prymitywem jest zbedna.
 Skocz mi na pagon parchu z półwytrysku. Ciebie już c*** w *** już dosięgną plebsie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widze, ze pelno tu debili, ktorzy sa piratami drogowymi czyt.: przestepcami. Jak widac polski kierowca to stan umyslu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pusty ryjj w kapturze i ze słuchawkami wchodzi na przejście na Nadbystrzyckiej ot tak sobie, na pałę. Teraz ja mam przewidzieć, niby jak??, że ten pusty łeb zaraz może wejdzie na przejście...a może jednak nie... Ludzie, kuźwa, ten człowiek w TV chyba nigdy samochodem nie jeździł. Nie da się tak uprzywilejować pieszych!! Zobaczycie co się będzie działo na Sowińskiego. Wspomnicie moje słowa - dojdzie do samosądów na pustych łbach w kapturach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Morawiecki dzisiaj mowil w TV, ze od dzisiaj buraki w burakowozach beda musieli sie zatrzymywac przed przejsciem dla pieszych jezeli pieszy przed nim stoi a wiec przykro mi buraczki ale skonczylo sie prawo silniejszego obowiazujace w dzikich krajach. Taki mamy klimat hahaha...
Napiszą ci na nagrobku "Ten co miał pierszeństwo" hahahaha
...a moze komus z twojej rodziny hahaha.
U mnie w rodzinie brak debili więc musi trawić na ciebie pajacu. hahha
Debil to cie zrobil po pijaku bo na czas wyjac zapomnial. Nastepny prymityw na drodze, krol szos ku..a jego mac; karma cie dosiegnie kmiocie haha. Over, dalsza polemika z prymitywem jest zbedna.
Skocz mi na pagon parchu z półwytrysku. Ciebie już c*** w *** już dosięgną plebsie.
 Dobrze się czujesz? Takich jak ty powinno się zamykać albo w szpitalach psychiatrycznych albo w więzieniach bo jesteś potencjalnym przestępcą na drodze a do tego na necie wypisujesz karalne groźby. Troche kultury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiecie dlaczego tak mało pieszych zostało ukaranych przez policję? bo złapali tylko emerytów i inwalidów a reszta spier....ła na nogach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiecie dlaczego tak mało pieszych zostało ukaranych przez policję? bo złapali tylko emerytów i inwalidów a reszta spier....ła na nogach
 o towerzystach nie wspomnę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Nie da się tak uprzywilejować pieszych!!" - da się. Wszędzie tak jest w Europie poza Polską. Nie podoba się, to się wyprowadz do Iranu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czasami na przejściu dla pieszych można stać i stać. Żaden samochód się nie zatrzyma. Wciąż się im spieszy. I nie puszcza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czasami na przejściu dla pieszych można stać i stać. Żaden samochód się nie zatrzyma. Wciąż się im spieszy. I nie puszcza.
 Moja sąsiadka często stała przy przejściu dla pieszych - i nie chcieli jej "puszczać" :-(  Wiecie, co zrobiła ??? Sama zaczęła się... "puszczać" !!! A tak na serio: jestem pieszym - i jestem kierowcą. Jedno mnie przeraża w polskim społeczeństwie: nie zachowują szczególnej uwagi podczas przechodzenia przez przejście dla pieszych !!!  Zauważcie, że na WSZYSTKICH filmikach z wypadków widać "jak byk", że pieszy nie zachowuje szczególnej ostrożności !!!  Jeśli nawet bym przechodził przez przejście - i dostrzegłbym samochód zapiertalający w moim kierunku - to spiertalał bym czy prędzej z przejścia ! Gadki/nauki z podstawówki, że: "przed wejściem na przejście dla pieszych trzeba się rozejrzeć w...." są (jak widać) już dawno nieaktualne. A szkoda !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...