Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin powinien dofinansowywać procedurę in vitro? Zbierają podpisy [wideo]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 marca 2019 r. o 18:39 Powrót do artykułu
czarne marsze, aborcja w dowolnym momencie, eutanazja na życzenie i ... in vitro na życzenie??? To jakaś hipokryzja?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warto pomóc rodzicom w tak trudnej sytuacji, tym bardziej że dzietność w Polsce cały czas spada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miasta nie stać na przebudowę najważniejszej ulicy, a tu jeszcze z in vitro wyskakują. Jak w tym dowcipie, w którym jedna les mówi do drugiej - zrobiłam sobie in vitro, więc teraz będę mogła zrobić sobie aborcję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hipokryzja to Apollo w czarnej kiecce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no tak,wszyscy maja racje,ale obecna władza chce finansować tylko badania w udoskonalenie wysiadywania kwaczych jaj,ale to przemijające ,jak katar,podobne głupoty była za maniusia krzaklewskiego solidarucha,i gdzie on teraz i jego niedojdy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
In vitro tak, ale za własne pieniądze!! Wara od pieniędzy podatników!! Dlaczego ja , podatnik, który płaci alimenty trzem babom, mam fundować taki drogi zabieg, ofermom i nieudacznikom, którzy nie wiedzą co się z babą w łóżku robi? Niech te ofermy się in vitrują za własne pieniądze, a od pieniędzy podatników wara!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
In vitro tak, ale za własne pieniądze!! Wara od pieniędzy podatników!! Dlaczego ja , podatnik, który płaci alimenty trzem babom, mam fundować taki drogi zabieg, ofermom i nieudacznikom, którzy nie wiedzą co się z babą w łóżku robi? Niech te ofermy się in vitrują za własne pieniądze, a od pieniędzy podatników wara!
 Popieram. Przeznaczmy te pieniądze na 500+ albo i 1000+, dajmy te pieniądze tym którzy dzieci mają aby nie musieli więcej pracować, wystarczy aby na wybory chodzili a później ławeczka na osiedlu. Niech pracują tylko ludzie którzy nie moga mieć dzieci. Im zrobimy 500- albo i 2000- od każdej pensji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SZANOWNI SWIĘTOJEBL......WI, NAJMĄDRZEJŚCI, NAJPIĘKNIEŚSI, FANATYCY CZARNUCHÓW PEDOFILI W SUTANNACH, NIE KAŻDY TAK JAK WY MOŻE W KOPIE SIANA ALBO W WC NA KONCERCIE DISCO POLO ALBO PRZY DRZEWIE NA KONCERCIE W ZAKOPANEM........................ITD 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowieku wes się zastanowić co piszesz??. Ciekawe czy w łóżku jesteś taki mądry.Nie masz pojęcia co przeżywają pary które starają się o dziecko, leczą się i nie mogą mieć. Co czują. Ktoś kto nie ma problemu takiego to nie zrozumie. Dlaczego ja nie mam płacić na patologie która robi dzieci, nie pracuje i ma mieszkania socjalne, podczas gdy ja pracuję, place podatki i nie mogę mieć dofinansowania do ivf. Państwo zachęca do powiększania rodziny a nikt nie myślimy o parach które chorują na niepłodność. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te same osoby które popierają wyrzucanie publicznej kasy na in vitro psiocza na rodziny pobierające świadczenia 500+. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Feministki to by dawały 500 zł na każde dziecko z in vitro. Każde inne do aborcji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zlikwidować kościół i kasa się znajdzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście ze glosowałem na NIE , ale nie dlatego że mi tak Rydzyk nakazuje - ale dlatego, że tego nie powinno finansować Miasto tylko Państwo. Państwo też nie powinno się słuchać Rydzyka - tak myślę chociaż należę do elektoratu Prawa i Sprawiedliwości bo uważam że żaden POkraka nie dorasta nawet do pięt Kaczyńskiemu chociaż ten taki mały
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miasta nie stać na przebudowę najważniejszej ulicy, a tu jeszcze z in vitro wyskakują. Jak w tym dowcipie, w którym jedna les mówi do drugiej - zrobiłam sobie in vitro, więc teraz będę mogła zrobić sobie aborcję.
 Ty jesteś głupi czy z pisu??? Firmy sobie życzą podwójne stawki, wykorzystujac wysokie ceny materiałów budowlanych na rynku a miasto ma jak głupi rząd piskoski się na wszystko godzić. w twoim przypadku aborcja faktycznie byłaby raczej wskazana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te "niedojdy"  jak mówisz - to w większości ważne  postacie w rządzie PiS  - na przykład  pan Morawiecki był radnym z  AWS na Dolnym Sląsku  , pani Szydło - Burmistrzem z ramienia AWS w 1998 -2002 , Tchórzewski posłem i wicemnistrem z AWS  itd.   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście ze glosowałem na NIE , ale nie dlatego że mi tak Rydzyk nakazuje -  ale dlatego, że tego nie powinno  finansować Miasto tylko Państwo. Państwo też nie powinno się słuchać Rydzyka  - tak myślę chociaż należę do elektoratu Prawa i Sprawiedliwości bo uważam że żaden POkraka nie dorasta nawet do pięt Kaczyńskiemu chociaż ten taki mały
 Kaczorowi wielkiemu do pięt nawet papież nie dorasta a co jakiś polaczek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...