Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
a dla mnie to byl najgorszy sylwester ;( byly wspaniale plany, wszystko przygotowane, ale dwa dni przed moj narzeczony oznajmil mi, ze nie widzi sensu, abysmy juz byli razem ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lady napisał:
a dla mnie to byl najgorszy sylwester ;( byly wspaniale plany, wszystko przygotowane, ale dwa dni przed moj narzeczony oznajmil mi, ze nie widzi sensu, abysmy juz byli razem ;(
To dobra wiadomość. Ciesz się ze teraz pokazał jaki jest a nie za parę lat, jakbyście mieli dwoje dzieci i kredyt hipoteczny do spłacania )))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie byl Ciebie wart! najwidoczniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
talkie życie nie dawno miałem z kobietą tak samo. Jak to ona nazwała, że już się wszystko w niej "wypaliło, to już chyba przyzwyczajenie" ale powoli przechodzi mi trzeba szybko zapomnieć i żyć dalej szkoda życia na zamartwianie się POZDRAWIAM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda czasu na glupka... teraz jeszcze tego nie rozumiesz ale niedługo bedziesz sie cieszyla ze mozesz spotkac kogos wartosciowego:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za czyje to pieniądze sa organizowane takie sylwestra w mieście. Czy nei warto za te pieniądze pomoc chorym w leczeniu, ciągle w prasie się czyta o zbieraniu pieniędzy na leczenie chorych, ostatnio na centrum zdrowia dziecka. Wstyd, aby ludzie chorzy pozostawali bez pomoc a zdrowi bawili się jakby nigdy nic. To tak samo jak ja jako matka w domu, idę na bal chociaż mnie nie stać, wydaję ostatnie pieniądze, a dzieci w domu przez miesiąc nie mają co jeść. Nie stać mnie to nie idę, wolę dzieciom kupić jedzenie, to samo rządzący, pomóżcie chorym, nie mówię o zdrowych, bo oni niech dają sobie radę, ale chorzy ...... chorzy ......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
za czyje to pieniądze sa organizowane takie sylwestra w mieście. Czy nei warto za te pieniądze pomoc chorym w leczeniu, ciągle w prasie się czyta o zbieraniu pieniędzy na leczenie chorych, ostatnio na centrum zdrowia dziecka. Wstyd, aby ludzie chorzy pozostawali bez pomoc a zdrowi bawili się jakby nigdy nic. To tak samo jak ja jako matka w domu, idę na bal chociaż mnie nie stać, wydaję ostatnie pieniądze, a dzieci w domu przez miesiąc nie mają co jeść. Nie stać mnie to nie idę, wolę dzieciom kupić jedzenie, to samo rządzący, pomóżcie chorym, nie mówię o zdrowych, bo oni niech dają sobie radę, ale chorzy ...... chorzy ......
Jesteś chora?. To na zwolnienie! Ilu ludzi jest chorych? a ilu zdrowych?. Ile ludzi w tym czasie umarło?. Cały świat ma być w żałobie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
za czyje to pieniądze sa organizowane takie sylwestra w mieście. Czy nei warto za te pieniądze pomoc chorym w leczeniu, ciągle w prasie się czyta o zbieraniu pieniędzy na leczenie chorych, ostatnio na centrum zdrowia dziecka. Wstyd, aby ludzie chorzy pozostawali bez pomoc a zdrowi bawili się jakby nigdy nic. To tak samo jak ja jako matka w domu, idę na bal chociaż mnie nie stać, wydaję ostatnie pieniądze, a dzieci w domu przez miesiąc nie mają co jeść. Nie stać mnie to nie idę, wolę dzieciom kupić jedzenie, to samo rządzący, pomóżcie chorym, nie mówię o zdrowych, bo oni niech dają sobie radę, ale chorzy ...... chorzy ......
Oj jakaś ty idealna. To wszyscy mamy być w żałobie bo ktoś choruje? Ludzie chorują i chorowac będą. Jak ktos się lubi tym zamartwiac, jego sprawa. A szacunek do zycia przejawia się tym, że się z niego czerpie pełnymi garściami zanim będzie za późno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkim braciom i siostrom w szczególności Lublinianom, Lubelakom (obywatelom Lubelszczyzny) i Polakom wszędzie gdziekolwiek oni są życzę szczęśliwego Nowego Roku emeryt z małżonką i z żoną. PS. wszyscy wiedzą, że między żoną a małżonką jest bardzo, baaardzo duża różnica
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
za czyje to pieniądze sa organizowane takie sylwestra w mieście. Czy nei warto za te pieniądze pomoc chorym w leczeniu, ciągle w prasie się czyta o zbieraniu pieniędzy na leczenie chorych, ostatnio na centrum zdrowia dziecka. Wstyd, aby ludzie chorzy pozostawali bez pomoc a zdrowi bawili się jakby nigdy nic. To tak samo jak ja jako matka w domu, idę na bal chociaż mnie nie stać, wydaję ostatnie pieniądze, a dzieci w domu przez miesiąc nie mają co jeść. Nie stać mnie to nie idę, wolę dzieciom kupić jedzenie, to samo rządzący, pomóżcie chorym, nie mówię o zdrowych, bo oni niech dają sobie radę, ale chorzy ...... chorzy ......
Prze kilku laty, tuż przed Sylwestrem zmarła moja mama, ja byłem w żałobie, ale do głowy mi nie przyszło żeby inni nie świętowali. Płacisz Ty w ogóle podatki? Jak masz dochód pozwalający Ci na to, wspomóż akcje charytatywne, a jak sama korzystasz z podatków innych (np. moich) to wyluzuj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taaak! Osoby niepełnosprawne mają prawo terroryzować wszystkich, dlatego że są chorzy?.W bloku gdzie mieszka jedna osoba na wózku trzeba zlikwidować schody aby ta osoba mogła swobodnie się dostać do domu (to jej się należy)ale przy tej okazji ileś ludzi na tej pochylni łamie ręce lub nogi to nikogo nie obchodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja płacę podatki i nie wyrażam zgody abyście się bawili min. i z moich podatków, zadam aby je przeznaczano też dla chorych. Chcecie się bawić to zasponsorujcie sobie zabawę w rynku, dlaczego nie zbieracie pieniędzy na ten cel. Wyjdźcie na ulicę z puszkami jako wolontariusze. Jak uzbieracie to się bawcie, nikt wam nie brodni, a podatki winny iść na poprawienie życia mieszkańcom, a wiadomo chory, leżący z niedowładem kończyn nie pójdzie zbierać na swoje leczenie bo nie jest w stanie nawet swojego łóżka opuścić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moretti napisał:
Prze kilku laty, tuż przed Sylwestrem zmarła moja mama, ja byłem w żałobie, ale do głowy mi nie przyszło żeby inni nie świętowali. Płacisz Ty w ogóle podatki? Jak masz dochód pozwalający Ci na to, wspomóż akcje charytatywne, a jak sama korzystasz z podatków innych (np. moich) to wyluzuj.
to trzeba było ją porządnie leczyć, a po drugie mama już trochę przeżyła, a co powiesz o dzieciach przykutych do łóżka, które przeżyły dopiero 2-10 lat czy tp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takie głupoty opowiadacie na tym forum, że aż mi wstyd za was, że ktoś z innego miasta może to przeczytać. Sylwester miejski w Lublinie był wyśmienity, bez żadnych budek, kozidrakowych i innych sałaciarzy. w końcu coś dla młodych ludzi, pierwszy raz w historii bez odgrzewanych kotletów, dla starych dziadków i dzieci. zwyczajna dobra miejska impreza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uznanie dla miasta za super sylwester, dobra zabawa, organizacja, pokaz fajerwerków o 12 też wypas. I ktoś jeszcze puścił trochę dalej drugi pokaz koło 1 i też super
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech teraz któryś powie że na odśnieżanie pieniędzy miasto niema, to niech łopatę bierze i zapiernicza jak stać go dla gawiedzi darmowe koncerty, dyskoteki itp urządzać bo przy okazji pokaże się i życzenia złoży.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
radny napisał:
Niech teraz któryś powie że na odśnieżanie pieniędzy miasto niema, to niech łopatę bierze i zapiernicza jak stać go dla gawiedzi darmowe koncerty, dyskoteki itp urządzać bo przy okazji pokaże się i życzenia złoży.
Panie Radny Takich "radnych " to mamy w maju na pęczki. Siedzą w błocie i" mówią" rech rech
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andrzej napisał:
Panie Radny Takich "radnych " to mamy w maju na pęczki. Siedzą w błocie i" mówią" rech rech
A Pan jak się wybawił to teraz z nowym rokiem za łopatę i do odśnieżania miasta, bo już nie ma pieniędzy, koniec balu do łopaty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siemka, ja tam wolę nie ryzykować miejskiego Sylwestra. Jak byłem dwa lata temu, to jakiś .... odpalił petardy w tłumie. Wolę bawić się w jednym z lokali. W tamtym roku szukałem na http://www.sylwester.lublin.pl W tym roku też chyba wybiorę coś od nich. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...