Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

1 stycznia 2011 r.
0:25
Edytuj ten wpis

Lublin powitał 2011 rok: Sylwester na placu Litewskim (foto, wideo)

Autor: Zdjęcie autora mc
0 19 A A
Sylwester na placu Litewskim w Lublinie  (Maciej Kaczanowski)
Sylwester na placu Litewskim w Lublinie (Maciej Kaczanowski)

Lublinianie powitali 2011 rok na placu Litewskim. O północy na niebie rozbłysły fajerwerki, chwilę wcześniej prezydent Lublina złożył bawiącym się noworoczne życzenia.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Lublinianie bawili się też w klubach, pubach, hotelach i na domowych imprezach.

Jak się bawiły inne miasta?
Fajerwerki można było obserwować na niebie z wielu miejsc w Lublinie.
WARSZAWA

Na sylwestrową zabawę do Warszawy zaprosiła Telewizja Polsat. Na imprezie sylwestrowej organizowanej razem z Miastem Stołecznym Warszawą, jako główna gwiazda wystąpił zespół Roxette.

Na koncercie zagrali też Doda, Kasia Kowalska, Ira, Kombii, Urszula, Natasza Urbańska, Blendersi, a także muzycy z zagranicy: Opus, oraz Danzel.

WROCŁAW

Sylwestrową zabawę zorganizowała we Wrocławiu TVP2. Na scenie "Dwójki” zagrali m.in, Ace of Base, Beata Kozdirak i Bajm, Maryla Rodowicz, Edyta Górniak, Marina, Piasek, Mrozu, a także Feel, Afromental, Volver.
KAZIMIERZ DOLNY NAD WISŁĄ

Na rynku w Kazimierzu Dolnym zebrało się wielu chętnych do świętowania nadejścia Nowego Roku

Komentarze 19

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Jaki będzie Sylwester 2011 / 10 grudnia 2011 o 10:28
0
Siemka, ja tam wolę nie ryzykować miejskiego Sylwestra. Jak byłem dwa lata temu, to jakiś .... odpalił petardy w tłumie. Wolę bawić się w jednym z lokali. W tamtym roku szukałem na [url="http://www.sylwester.lublin.pl"]http://www.sylwester.lublin.pl[/url]
W tym roku też chyba wybiorę coś od nich. Pozdrawiam
Avatar
Gość / 2 stycznia 2011 o 09:31
0
[quote name='Andrzej' timestamp='1293920792' post='415038']
Panie Radny Takich "radnych " to mamy w maju na pęczki. Siedzą w błocie i" mówią" rech rech
[/quote]
A Pan jak się wybawił to teraz z nowym rokiem za łopatę i do odśnieżania miasta, bo już nie ma pieniędzy, koniec balu do łopaty
Avatar
Andrzej / 1 stycznia 2011 o 23:26
0
[quote name='radny' timestamp='1293919715' post='415031']
Niech teraz któryś powie że na odśnieżanie pieniędzy miasto niema, to niech łopatę bierze i zapiernicza jak stać go dla gawiedzi darmowe koncerty, dyskoteki itp urządzać bo przy okazji pokaże się i życzenia złoży.
[/quote]
Panie Radny Takich "radnych " to mamy w maju na pęczki. Siedzą w błocie i" mówią" rech rech
Avatar
radny / 1 stycznia 2011 o 23:08
0
Niech teraz któryś powie że na odśnieżanie pieniędzy miasto niema, to niech łopatę bierze i zapiernicza jak stać go dla gawiedzi darmowe koncerty, dyskoteki itp urządzać bo przy okazji pokaże się i życzenia złoży.
Avatar
jack / 1 stycznia 2011 o 15:22
0
Uznanie dla miasta za super sylwester, dobra zabawa, organizacja, pokaz fajerwerków o 12 też wypas. I ktoś jeszcze puścił trochę dalej drugi pokaz koło 1 i też super
Avatar
synek / 1 stycznia 2011 o 14:27
0
takie głupoty opowiadacie na tym forum, że aż mi wstyd za was, że ktoś z innego miasta może to przeczytać.
Sylwester miejski w Lublinie był wyśmienity, bez żadnych budek, kozidrakowych i innych sałaciarzy. w końcu coś dla młodych ludzi, pierwszy raz w historii bez odgrzewanych kotletów, dla starych dziadków i dzieci. zwyczajna dobra miejska impreza
Avatar
Gość / 1 stycznia 2011 o 13:15
0
[quote name='moretti' timestamp='1293881426' post='414811']
Prze kilku laty, tuż przed Sylwestrem zmarła moja mama, ja byłem w żałobie, ale do głowy mi nie przyszło żeby inni nie świętowali. Płacisz Ty w ogóle podatki? Jak masz dochód pozwalający Ci na to, wspomóż akcje charytatywne, a jak sama korzystasz z podatków innych (np. moich) to wyluzuj.
[/quote]
to trzeba było ją porządnie leczyć, a po drugie mama już trochę przeżyła, a co powiesz o dzieciach przykutych do łóżka, które przeżyły dopiero 2-10 lat czy tp.
Avatar
Gość / 1 stycznia 2011 o 13:14
0
a ja płacę podatki i nie wyrażam zgody abyście się bawili min. i z moich podatków, zadam aby je przeznaczano też dla chorych. Chcecie się bawić to zasponsorujcie sobie zabawę w rynku, dlaczego nie zbieracie pieniędzy na ten cel. Wyjdźcie na ulicę z puszkami jako wolontariusze. Jak uzbieracie to się bawcie, nikt wam nie brodni, a podatki winny iść na poprawienie życia mieszkańcom, a wiadomo chory, leżący z niedowładem kończyn nie pójdzie zbierać na swoje leczenie bo nie jest w stanie nawet swojego łóżka opuścić.
Avatar
Andrzej / 1 stycznia 2011 o 12:43
0
Taaak! Osoby niepełnosprawne mają prawo terroryzować wszystkich, dlatego że są chorzy?.W bloku gdzie mieszka jedna osoba na wózku trzeba zlikwidować schody aby ta osoba mogła swobodnie się dostać do domu (to jej się należy)ale przy tej okazji ileś ludzi na tej pochylni łamie ręce lub nogi to nikogo nie obchodzi.
Avatar
moretti / 1 stycznia 2011 o 12:30
0
[quote name='Gość' timestamp='1293878064' post='414796']
za czyje to pieniądze sa organizowane takie sylwestra w mieście. Czy nei warto za te pieniądze pomoc chorym w leczeniu, ciągle w prasie się czyta o zbieraniu pieniędzy na leczenie chorych, ostatnio na centrum zdrowia dziecka. Wstyd, aby ludzie chorzy pozostawali bez pomoc a zdrowi bawili się jakby nigdy nic. To tak samo jak ja jako matka w domu, idę na bal chociaż mnie nie stać, wydaję ostatnie pieniądze, a dzieci w domu przez miesiąc nie mają co jeść. Nie stać mnie to nie idę, wolę dzieciom kupić jedzenie, to samo rządzący, pomóżcie chorym, nie mówię o zdrowych, bo oni niech dają sobie radę, ale chorzy ...... chorzy ......
[/quote]
Prze kilku laty, tuż przed Sylwestrem zmarła moja mama, ja byłem w żałobie, ale do głowy mi nie przyszło żeby inni nie świętowali. Płacisz Ty w ogóle podatki? Jak masz dochód pozwalający Ci na to, wspomóż akcje charytatywne, a jak sama korzystasz z podatków innych (np. moich) to wyluzuj.
[quote name='Gość' timestamp='1293878064' post='414796']
za czyje to pieniądze sa organizowane takie sylwestra w mieście. Czy nei warto za te pieniądze pomoc chorym w leczeniu, ciągle w prasie się czyta o zbieraniu pieniędzy na leczenie chorych, ostatnio na centrum zdrowia dziecka. Wstyd, aby ludzie chorzy pozostawali bez pomoc a zdrowi bawili się jakby nigdy nic. To tak samo jak ja jako matka w domu, idę na bal chociaż mnie nie stać, wydaję ostatnie pieniądze, a dzieci w domu przez miesiąc nie mają co jeść. Nie... rozwiń
Avatar
Jaki będzie Sylwester 2011 / 10 grudnia 2011 o 10:28
0
Siemka, ja tam wolę nie ryzykować miejskiego Sylwestra. Jak byłem dwa lata temu, to jakiś .... odpalił petardy w tłumie. Wolę bawić się w jednym z lokali. W tamtym roku szukałem na [url="http://www.sylwester.lublin.pl"]http://www.sylwester.lublin.pl[/url]
W tym roku też chyba wybiorę coś od nich. Pozdrawiam
Avatar
Gość / 2 stycznia 2011 o 09:31
0
[quote name='Andrzej' timestamp='1293920792' post='415038']
Panie Radny Takich "radnych " to mamy w maju na pęczki. Siedzą w błocie i" mówią" rech rech
[/quote]
A Pan jak się wybawił to teraz z nowym rokiem za łopatę i do odśnieżania miasta, bo już nie ma pieniędzy, koniec balu do łopaty
Avatar
Andrzej / 1 stycznia 2011 o 23:26
0
[quote name='radny' timestamp='1293919715' post='415031']
Niech teraz któryś powie że na odśnieżanie pieniędzy miasto niema, to niech łopatę bierze i zapiernicza jak stać go dla gawiedzi darmowe koncerty, dyskoteki itp urządzać bo przy okazji pokaże się i życzenia złoży.
[/quote]
Panie Radny Takich "radnych " to mamy w maju na pęczki. Siedzą w błocie i" mówią" rech rech
Avatar
radny / 1 stycznia 2011 o 23:08
0
Niech teraz któryś powie że na odśnieżanie pieniędzy miasto niema, to niech łopatę bierze i zapiernicza jak stać go dla gawiedzi darmowe koncerty, dyskoteki itp urządzać bo przy okazji pokaże się i życzenia złoży.
Avatar
jack / 1 stycznia 2011 o 15:22
0
Uznanie dla miasta za super sylwester, dobra zabawa, organizacja, pokaz fajerwerków o 12 też wypas. I ktoś jeszcze puścił trochę dalej drugi pokaz koło 1 i też super
Avatar
synek / 1 stycznia 2011 o 14:27
0
takie głupoty opowiadacie na tym forum, że aż mi wstyd za was, że ktoś z innego miasta może to przeczytać.
Sylwester miejski w Lublinie był wyśmienity, bez żadnych budek, kozidrakowych i innych sałaciarzy. w końcu coś dla młodych ludzi, pierwszy raz w historii bez odgrzewanych kotletów, dla starych dziadków i dzieci. zwyczajna dobra miejska impreza
Avatar
Gość / 1 stycznia 2011 o 13:15
0
[quote name='moretti' timestamp='1293881426' post='414811']
Prze kilku laty, tuż przed Sylwestrem zmarła moja mama, ja byłem w żałobie, ale do głowy mi nie przyszło żeby inni nie świętowali. Płacisz Ty w ogóle podatki? Jak masz dochód pozwalający Ci na to, wspomóż akcje charytatywne, a jak sama korzystasz z podatków innych (np. moich) to wyluzuj.
[/quote]
to trzeba było ją porządnie leczyć, a po drugie mama już trochę przeżyła, a co powiesz o dzieciach przykutych do łóżka, które przeżyły dopiero 2-10 lat czy tp.
Avatar
Gość / 1 stycznia 2011 o 13:14
0
a ja płacę podatki i nie wyrażam zgody abyście się bawili min. i z moich podatków, zadam aby je przeznaczano też dla chorych. Chcecie się bawić to zasponsorujcie sobie zabawę w rynku, dlaczego nie zbieracie pieniędzy na ten cel. Wyjdźcie na ulicę z puszkami jako wolontariusze. Jak uzbieracie to się bawcie, nikt wam nie brodni, a podatki winny iść na poprawienie życia mieszkańcom, a wiadomo chory, leżący z niedowładem kończyn nie pójdzie zbierać na swoje leczenie bo nie jest w stanie nawet swojego łóżka opuścić.
Avatar
Andrzej / 1 stycznia 2011 o 12:43
0
Taaak! Osoby niepełnosprawne mają prawo terroryzować wszystkich, dlatego że są chorzy?.W bloku gdzie mieszka jedna osoba na wózku trzeba zlikwidować schody aby ta osoba mogła swobodnie się dostać do domu (to jej się należy)ale przy tej okazji ileś ludzi na tej pochylni łamie ręce lub nogi to nikogo nie obchodzi.
Avatar
moretti / 1 stycznia 2011 o 12:30
0
[quote name='Gość' timestamp='1293878064' post='414796']
za czyje to pieniądze sa organizowane takie sylwestra w mieście. Czy nei warto za te pieniądze pomoc chorym w leczeniu, ciągle w prasie się czyta o zbieraniu pieniędzy na leczenie chorych, ostatnio na centrum zdrowia dziecka. Wstyd, aby ludzie chorzy pozostawali bez pomoc a zdrowi bawili się jakby nigdy nic. To tak samo jak ja jako matka w domu, idę na bal chociaż mnie nie stać, wydaję ostatnie pieniądze, a dzieci w domu przez miesiąc nie mają co jeść. Nie stać mnie to nie idę, wolę dzieciom kupić jedzenie, to samo rządzący, pomóżcie chorym, nie mówię o zdrowych, bo oni niech dają sobie radę, ale chorzy ...... chorzy ......
[/quote]
Prze kilku laty, tuż przed Sylwestrem zmarła moja mama, ja byłem w żałobie, ale do głowy mi nie przyszło żeby inni nie świętowali. Płacisz Ty w ogóle podatki? Jak masz dochód pozwalający Ci na to, wspomóż akcje charytatywne, a jak sama korzystasz z podatków innych (np. moich) to wyluzuj.
[quote name='Gość' timestamp='1293878064' post='414796']
za czyje to pieniądze sa organizowane takie sylwestra w mieście. Czy nei warto za te pieniądze pomoc chorym w leczeniu, ciągle w prasie się czyta o zbieraniu pieniędzy na leczenie chorych, ostatnio na centrum zdrowia dziecka. Wstyd, aby ludzie chorzy pozostawali bez pomoc a zdrowi bawili się jakby nigdy nic. To tak samo jak ja jako matka w domu, idę na bal chociaż mnie nie stać, wydaję ostatnie pieniądze, a dzieci w domu przez miesiąc nie mają co jeść. Nie... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 19

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Nie tylko policjanci chcą podwyżek. Inni mundurowi też. Ile zarabia strażnik graniczny?

Nie tylko policjanci chcą podwyżek. Inni mundurowi też. Ile zarabia strażnik graniczny? 1 0

Rozszerza się protest służb mundurowych. Do policjantów dołączyli strażnicy graniczni, celnicy, strażacy oraz strażnicy więzienni. – Jest bardzo mało kandydatów do służby i mnóstwo wakatów. Niewielu chce narażać zdrowie i życie za 2 tys. zł – mówi szef związków zawodowych w Straży Granicznej

TBV Start szykuje się do kolejnego sezonu w elicie

TBV Start szykuje się do kolejnego sezonu w elicie 1 1

Energa Basket Liga Siedemnaście klubów zgłosiło się do udziału w rozgrywkach. Komisja Weryfikacyjna PLK SA dokona wstępnej analizy dokumentacji. Zarząd PLK SA decyzję w sprawie przyznania licencji podejmie najpóźniej do 27 lipca

Pijacka szarża 23-latka. Wpadł dwa razy w ciągu jednej nocy

Pijacka szarża 23-latka. Wpadł dwa razy w ciągu jednej nocy 6 7

23-latek wpadł w ręce policjantów dwa razy w ciągu jednej nocy. Najpierw po pijanemu szarżował samochodem po cudzym polu, a potem doprowadził do zderzenia z innym autem i pchał je przez ok. 200 metrów.

210 mln zł na drogi powiatowe w Lubelskiem. Gdzie wyremontują i zbudują?

210 mln zł na drogi powiatowe w Lubelskiem. Gdzie wyremontują i zbudują? 8 10

120 milionów złotych na modernizację i budowę ponad 200 kilometrów dróg trafiło do wszystkich powiatów z województwa lubelskiego. Całkowita wartość inwestycji realizowanych w ramach tzw. megaprojektu drogowego wyniesie ok. 210 mln zł

Dzień z Harrym Potterem w MBP
27 lipca 2018, 11:00

Dzień z Harrym Potterem w MBP 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 27 lipca o godz. 11 w Filii nr 26 MBP im. H. Łopacińskiego w Lublinie (ul. Leonarda 18) odbędzie się Dzień z Harrym Potterem. To gratka dla wszystkich miłośników prozy J.K. Rowling.

Graffiti psuje krajobraz? Bolesław Stelmach chce by je zamalować i posadzić bluszcz

Graffiti psuje krajobraz? Bolesław Stelmach chce by je zamalować i posadzić bluszcz 38 35

Zamalowania graffiti na murach wzdłuż al. Solidarności koło skansenu i ogrodu botanicznego domaga się Rada Kultury Przestrzeni. Zamiast malowideł z zeszłorocznej imprezy Meeting of Styles wolałaby tu zieloną ścianę z bluszczu. Ratusz zapowiada jednak, że w sierpniu… powstanie tu nowe graffiti

Powrót Granicy, zmiana trenera w Łazach

Powrót Granicy, zmiana trenera w Łazach 2 0

Granica Terespol wygrała rywalizację w grupie I bialskiej klasy A i wywalczyła awans do bialskiej klasy okręgowej

Przedszkolak wybierze sobie przyszły zawód. Nowy pomysł MEN

Przedszkolak wybierze sobie przyszły zawód. Nowy pomysł MEN 2 7

Dzieci w przedszkolach będą miały zajęcia z doradztwa zawodowego – wynika z projektu rozporządzenia przygotowanego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Przyszły zawód dzieci mają wybierać przez zabawę

Pracownicy Aldika grożą strajkiem. Rozmowy ostatniej szansy

Pracownicy Aldika grożą strajkiem. Rozmowy ostatniej szansy 11 5

30 lipca przedstawiciele komisji zakładowej NSZZ Solidarność spotkają się z przedstawicielami sieci Aldik. Będą rozmawiać o podwyżkach. Jeśli nie usłyszą konkretów, nie wykluczają rozpoczęcia strajku.

Sprzedaż mieszkań zaczyna zwalniać

Sprzedaż mieszkań zaczyna zwalniać 0 2

W drugim kwartale tego roku Polacy kupili mniej nowych mieszkań niż rok wcześniej. W statystykach GUS widać pierwsze symptomy spadku aktywności deweloperów – oceniają eksperci. Liczba nowych pozwoleń na budowę rośnie, ale wolniej niż kiedyś.

Koncert w Kaplicy Trójcy Świętej na Zamku
22 lipca 2018, 17:00

Koncert w Kaplicy Trójcy Świętej na Zamku 1 0

Co Gdzie Kiedy. Trwa Festiwal Fresków w Lublinie. W najbliższą niedzielę, 22 lipca o godz. 17 w Kaplicy Trójcy Świętej na Zamku odbędzie się koncert Szymona Krzemiania i Grzegorza Siedlaczka.

Jej mąż miotał się z bólu, ale nie chcieli go przyjąć do szpitala. Zmarł kilka dni później

Jej mąż miotał się z bólu, ale nie chcieli go przyjąć do szpitala. Zmarł kilka dni później 132 16

Ostry ból głowy, 40-stopniowa gorączka, wymioty. – Stan męża się pogarszał, dosłownie miotał się z bólu, a ja byłam bezsilna – opowiada Katarzyna Gnaś. Mimo to, 26-latek nie został przyjęty do szpitala w Poniatowej. Kilka dni później zmarł

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 18 lipca 2018 roku

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 18 lipca 2018 roku 0 0

Legia – Cork City 3:0. Pewny awans mistrzów Polski

Legia – Cork City 3:0. Pewny awans mistrzów Polski 7 2

W rewanżowym meczu I rundy eliminacji do Ligi Mistrzów zespół z Warszawy pokonał na swoim stadionie niżej notowanego rywala z Irlandii i awansował do dalszej fazy rozgrywek

Ponad miesiąc temu zmienili ruch na rondzie. Kolejna stłuczka

Ponad miesiąc temu zmienili ruch na rondzie. Kolejna stłuczka 4 1

Kolejna stłuczka na rondzie Wyszyńskiego w Zamościu. Od 6 czerwca obowiązuje tu ruch okrężny a kierowcy nadal mają problemy

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!