Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin. Prosili od poniedziałku i godzinami wypatrywali pługa

Utworzony przez -bez-owijania-, 26 stycznia 2021 r. o 19:02 Powrót do artykułu
Jak widać po powyższym artykule, jak się bardzo chce to można zrobić telenowelę z każdego tematu. Myślę, że jutro należy wypuścić kolejny artykuł dotyczący tej sprawy. Coś w stylu "Czy miasto powinno zamówić psychologa dla mieszkańców ulicy Mrówczej po traumie związanej z opóźnionym przyjazdem pługa?"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwykłe bicie piany - takich ulic jak ta wyżej wymieniona jest w całym mieście mnóstwo. Zasypało równo calutkie miasto czyli 150 km2 i wiadomo było że nie wszędzie pługi dojadą na czas. Ale pismaki żyją z takich właśnie tematów z których celowo robią afery koperkowe i to jest żałosne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwaga, mieszkańcy Mrówczej i inni uważani przez ratusz za gorszy sort, jeśli to czytacie: na forum DW działa opłacana przez deweloperów agencja, która wazelinuje swoich "przyjaciół" z ratusza i sypie minusiki na wypowiedzi mieszkańców, i to ta agencja wkroczyła pod ten artykuł z wrzutkami bagatelizującymi Wasz problem tak, jak to prawie zawsze ma miejsce w przypadku tekstów n/t nieudolności służb ratuszowych. Ta agencja działa używając ponad 100 fejkowych loginów, wśród których są m. in. : _K_, -bez-owijania-, _lupa_________, 1223445, Agent_Tomek, akerski, Alekshalina, anne, annonim, Barcka, Benny102, BillyWhite, Bobas1987, Brutus, BVNHD, Coffe_Taste, Cotusie, Ddreporter, DP90, drwstrzas, Dwkomentator, dziennikarzsledczy, Efflate, ege_szege, ELUSIA1232, Endrju_Golara, Ferenc, gargamel2, Gatusso, Gelon, general, Gonul, Hector, Hubertus, Jacenty44, Jacob_Loui, janusz sulima, K.D., Klepacki, Klu, Krioo, kronikiekoszurii, kronikiniedorozwoju, Kryska_J, latif, Lelek, LoganBig, Login1, lube102, lubelski_szaman, -Lublin- lub-lin, Lublin_, luigi, luthrienne, majormmm, Malwina_Sz, Mariolubelski, Max…, Mcbolo, mgrM, MichalPolak, miszczu, mlody123, na_haju, Nie_jestem_robotem, Niemamloginu, Olllo, Pan_Pawel, pepeszownik, pigmej, ping_pong_peng, po_co_komu_login, Qba, qwertyqaz, rejestracjaLU, Robek39, Rsokol, Rukevitsa, RyanGlo, saviano, scooby, sighter, Smeagol, smerfik1989, Speedy, stop_ekoterrorystom_, uwaga_na_trole_z_pis, Waco, wncl32nfei66y, Wojtaszko, WschodPolski, Zbychu, zLublina, zmoranocna, zorro532,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dowodem na prawdziwość moich słów będzie kilkadziesiąt czerwonych łapek, które wkrótce zostaną "przydzielone" mojemu komentarzowi, oraz komentarzom innych Czytelników solidaryzujących się z Waszymi problemami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale wszyscy przeżyli czy ktoś umarł? Takie wypatrywanie pługa może człowieka zabić, szczególnie głodnego he he. Panie premierze jak żyć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poznajcie prawdziwą twarz "gospodarza". I nie chodzi tu już o to, że ratusz "nie dał rady" odśnieżyć Waszej ulicy, ale o to, w jak bezczelny sposób PR-owe służby opłacane przez deweloperów odwracają "kota ogonem", obwiniając i plując jadem na mieszkańców ZA KAŻDYM RAZEM, kiedy podobne sytuacje nieudolności służb są przedmiotem artykułu na DW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zaminusikujesz prawdy, srome_K_. Będę wklejać te informacje dla mieszkańców Mrówczej od nowa i od nowa, mauP0 klepiąca w czerwone łapki i P0lewająca wazelinę ratuszowcom za dewelosrebrniki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak widać po powyższym artykule, jak się bardzo chce to można zrobić telenowelę z każdego tematu. Myślę, że jutro należy wypuścić kolejny artykuł dotyczący tej sprawy. Coś w stylu "Czy miasto powinno zamówić psychologa dla mieszkańców ulicy Mrówczej po traumie związanej z opóźnionym przyjazdem pługa?"
 Widocznie ktoś ważny mieszka przy tej ulicy. Obstawiam kogoś z redakcji DW albo jednego z zaprzyjaźnionych "aktywistów".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszędzie, gdzie rzadzi PO jest tragedia. Jak zwykle...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak widać po powyższym artykule, jak się bardzo chce to można zrobić telenowelę z każdego tematu. Myślę, że jutro należy wypuścić kolejny artykuł dotyczący tej sprawy. Coś w stylu "Czy miasto powinno zamówić psychologa dla mieszkańców ulicy Mrówczej po traumie związanej z opóźnionym przyjazdem pługa?"
:-) A potem dodadzą jeszcze, że te pługi na pewno jeździły po Górkch Czechowskich :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zaminusikujesz prawdy, srome_K_. Będę wklejać te informacje dla mieszkańców Mrówczej od nowa i od nowa, mauP0 klepiąca w czerwone łapki i P0lewająca wazelinę ratuszowcom za dewelosrebrniki.
Ty, Monisia, to masz jednak naprawdę jakieś duże problemy ze sobą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak jak przypuszczałam, piese_K_ rauszowo-deweloperski waruje przy temacie, polewając ratuszowców wazeliną i klepiąc w łapki. Nie wstyd ci, dewelo-cieciu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwaga, mieszkańcy Mrówczej i inni uważani przez ratusz za gorszy sort, jeśli to czytacie: na forum DW działa opłacana przez deweloperów agencja, która wazelinuje swoich "przyjaciół" z ratusza i sypie minusiki na wypowiedzi mieszkańców, i to ta agencja wkroczyła pod ten artykuł z wrzutkami bagatelizującymi Wasz problem tak, jak to prawie zawsze ma miejsce w przypadku tekstów n/t nieudolności służb ratuszowych. Ta agencja działa używając ponad 100 fejkowych loginów, wśród których są m. in. : _K_, -bez-owijania-, _lupa_________, 1223445, Agent_Tomek, akerski, Alekshalina, anne, annonim, Barcka, Benny102, BillyWhite, Bobas1987, Brutus, BVNHD, Coffe_Taste, Cotusie, Ddreporter, DP90, drwstrzas, Dwkomentator, dziennikarzsledczy, Efflate, ege_szege, ELUSIA1232, Endrju_Golara, Ferenc, gargamel2, Gatusso, Gelon, general, Gonul, Hector, Hubertus, Jacenty44, Jacob_Loui, janusz sulima, K.D., Klepacki, Klu, Krioo, kronikiekoszurii, kronikiniedorozwoju, Kryska_J, latif, Lelek, LoganBig, Login1, lube102, lubelski_szaman, -Lublin- lub-lin, Lublin_, luigi, luthrienne, majormmm, Malwina_Sz, Mariolubelski, Max…, Mcbolo, mgrM, MichalPolak, miszczu, mlody123, na_haju, Nie_jestem_robotem, Niemamloginu, Olllo, Pan_Pawel, pepeszownik, pigmej, ping_pong_peng, po_co_komu_login, Qba, qwertyqaz, rejestracjaLU, Robek39, Rsokol, Rukevitsa, RyanGlo, saviano, scooby, sighter, Smeagol, smerfik1989, Speedy, stop_ekoterrorystom_, uwaga_na_trole_z_pis, Waco, wncl32nfei66y, Wojtaszko, WschodPolski, Zbychu, zLublina, zmoranocna, zorro532,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawziętość agenta_srom_K_a w tym temacie jest frapująca (zgodnie z przewidywaniami na_K_lepał mi już sP0ro minusików). Warto byłoby sprawdzić, czy przypadkiem w tym czasie pługi nie wykonywały zleceń dla dewelocwaniaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak jak przypuszczałam, piese_K_ rauszowo-deweloperski waruje przy temacie, polewając ratuszowców wazeliną i klepiąc w łapki. Nie wstyd ci, dewelo-cieciu?
Nie, matołku, to ty warujesz pilnując, by usunąć wpisy mocni zminusowane przez normalnych użytkowników forum i wkleić je jeszcze raz. A potem kolejny i tak w kółko. Współczuję ci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dowodem na prawdziwość moich słów będzie kilkadziesiąt czerwonych łapek, które zostaną "przydzielone" komentarzom moim, oraz komentarzom innych Czytelników solidaryzujących się z Waszymi problemami. Szanowni mieszkańcy ul. Mrówczej i wszyscy inni traktowani przez ratusz jako "gorszy sort" - miejcie świadomość, jak działa maszynka propagandowa zaangażowana w robienie PR-u na rzecz Waszego gosP0darza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czas reakcji agenta_srom_K_a = 2 minuty. Nieźle, jak na końcówkę zmiany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Monisia nie wiem o co chodzi ale dziękuję za umieszczenie mnie na liście hihi przecież to oczywiste że gdyby nie agencje PR z całego świata to łapałbyś same plusiki przy swoich fejkowych komentarzach zamieszczanych z fejkowych kont hihi w końcu codziennie piszesz takie mądre rzeczy że tylko pracownicy agencji PR mogliby cię zminusować hihi a teraz idź odpocznij bo jutro od nowa przez kilkanaście godzin będziesz musiał dodawać i usuwać te swoje yntelygentne kocopoły hihi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszędzie, gdzie rzadzi PO jest tragedia. Jak zwykle...
 Sugerujesz że w Chełmie i Puławach po tak obfitych opadach odśnieżyli wszystko w ciągu 10 minut? Bądź człowieku poważny, bo takimi komentarzami tylko się ośmieszasz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak jak przypuszczałam, piese_K_ rauszowo-deweloperski waruje przy temacie, polewając ratuszowców wazeliną i klepiąc w łapki. Nie wstyd ci, dewelo-cieciu?
Nie, matołku, to ty warujesz pilnując, by usunąć wpisy mocni zminusowane przez normalnych użytkowników forum i wkleić je jeszcze raz. A potem kolejny i tak w kółko. Współczuję ci.
 Co po kolejny raz kłamiesz i manipulujesz? To nie żadni użytkownicy minusują komentarze tylko wynajety troll taki jak ty. Myślisz, że ludzie są debilami i nie widzą co się dzieje na tym forum? Myslisz, że nie widać tego, że troll pozakladał sobie setki lewych kont i próbuje nieudolnie udawać czytelników DW?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...