Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Swoimi pieniędzmi się Pan podziel. Cudze to się lekko rozdaje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewien  człowiek  wędrował z Jerozolimy do Jerycha. W drodze został napadnięty przez zbójców i pobity. Porzucili go potem przy drodze ledwo żywego. Przechodził tamtędy kapłan i nie udzielił mu pomocy. Przechodził lewita i także się nie zatrzymał.  Pomocy nieszczęśnikowi udzielił  dopiero  Samarytanin . Wzruszył się jego losem, opatrzył rany, a potem wsadził na swego osiołka i zawiózł do gospody. Zapłacił gospodarzowi, nakazując opiekę nad rannym. Zapewnił, że zwróci dodatkowe koszty. On to okazał się bliźnim, ponieważ  kierował się miłosierdziem . Zrobił to za swoje Panie Prezydencie 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może by tak ktoś zaczął sprzątać chodnik wzdłuż Alei Racławickich. Pełno tam liści, że nie można przejść. Może by to zrobili migranci w ramach wdzięczności dla Naszego Pana Prezydenta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten prymas to lepsza ... jak sowa czy lemański. Dla mnie to żaden autorytet
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak im wygodnie to cytują Biblię i Prymasa. Jak niewygodnie cytują Nitrasa. Całe PO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Swoimi pieniędzmi się Pan podziel. Cudze to się lekko rozdaje."- doskonała uwaga do miłościwie nam panujących, rzuć im swój wniosek. Niech ze swoich rozdają pięćsetki na bombelki i miliony dla kk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublinie bida z nędzą ,gówniary w tęczowych szmatach żebrają w bramach i na ulicy,gotowe są nadstawić sraki za parę złotych a rzók się bambusami z Kongo i Kamerunu przejmuje i chce ich wyławiać z rzeki. A niech płyną z nurtem razem z rybami wpizdu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Etatowe pisowskie szczekaczki już się rzuciły do komentowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"... Do wyroku jestem prezydentem." Nie jest to cytat z Biblii, tylko drklaracja urzędnika, który w NSA wtopil.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublinie bida z nędzą ,gówniary w tęczowych szmatach żebrają w bramach i na ulicy,gotowe są nadstawić sraki za parę złotych a rzók się bambusami z Kongo i Kamerunu przejmuje i chce ich wyławiać z rzeki. A niech płyną z nurtem razem z rybami wpizdu
 Ciało wyłowione z Bugu to były obywatel Syrii , do Konga z niej jest trochę kilometrów , idąc Twoim tokiem myślenia można nazwac Ciebie ukraincem ,ruskim a nawet mongołem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KAŻDY nachodźca prymitywnie kombinuje, że w bogatych europejskich krajach zaczepi się na krzywy ryj wykorzystując naiwność białasów. I będzie nygusował na ich konto a oni będą na niego pracować.Ale Polska to nie ściek gdzie powinny spływać masy chętnych do darmowego życia z Afryki i Azji. Są takich tam miliony. Żaden kraj nie jest w stanie ich utrzymać. Usuwać nieproszonych, nachalnych nachodźców z polskiej ziemi tak jak byśmy usuwali ich z własnych domów. Oni przyszli tu aby na nas pasożytować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam parę cytatów z Koranu i z Talmudu, ale nie chcę straszyć to nie cytuję. Cytując jedno z tych żródeł praw i zasad, niech sobie goje doszukają same, co im wolno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swoimi pieniędzmi się Pan podziel. Cudze to się lekko rozdaje.
 To może przekażesz swoim zwierzchnikom, żeby Rydzykowi też zaczęli przekazywać swoje a nie cudze, hm?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tuzy pisiorskiej elyty-pitucha,gawryszczak,bielak,brzozowski w końcu błysnęły intelektem.brawo,jestem zmieszany i wstrząśnięty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam Pituchę osobiście. Jest liderem ruchu Światło Życie czyli tzw. domowego kościoła. Na każdym kroku przypomina o Chrystusie. Ale widzę że dba tylko o swoją rodzinę. Zapomina o miłosierdziu w stosunku do innych, o dobrych uczynkach względem ciała. (Głodnych nakarmić itd) o słowach Franciszka którymi się ekscytował podczas dni młodzieży (Chrustus w obecnych czasach ma twarz uchodźcy). To co zrobił na tej sesji, to co powiedział zniszyło jego wizerunek dobrego chrześcijanina. Został już tylko w nim inkwizytor. Tak Tomku, tak właśnie jest. Mój szacunek do Ciebie właśnie legnął w gruzach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nareszcie gest jaki przystoi dla chrzescijańskiego w 150% kraju, sądząc po komentarzach sami dobrzy ludzie na rubieży wschodniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...