Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Policja nie jest od chodzenia pieszo!!! Policja jest od jeżdżenia na wezwania klimatyzowanymi samochodami i docieranie na miejsce zdarzenia w min. 45 minut!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siedem lat łażenia żeby dojść do takich wniosków? Przecież to wszystko oczywiste.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W jakie kwocie ten Pan pobiera emeryturę i w jakim wieku zaczął pobierać świadczenia? Gwoli ścisłości "zwykły" mężczyzna idzie na emeryturę w wieku 65lat (za PO 67lat) i dostaje teraz ok 30% ostatniej wypłaty!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co na to radny pitucha ?? Ktoś go widział rozmawiającego z mieszkańcami ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" Do wyroku jestem prezydentem ...."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja myślę że on szukał drogi do domu a dla niepoznaki pytał mieszkańców co myślą ;) a tak na poważnie, policjant który pracował tyle lat to raczej powinien znać teren to raz a dwa wie jakie sa zachowania elementu. Chyba że ucieczka przed alkoholem była dla niego przez 7 lat terapia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czego ci ludzie się lękają to ja nie wiem.. Przecież tak jak teraz jest spokojnie i bezpiecznie w mieście to nigdy nie było i nie będzie. A teraz może już być tylko gorzej gdy np. wyrzucą polskich kryminalistów z UK po Brexicie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miasto od każdego właściciela lokalu mieszkalnego pobiera podatek od nieruchomości + 107 m kw. za działkę przynależną do bloku mieszkalnego. Mieszkam przy Radości 4 i.... Mam auto i są spore trudności zaparkowania aut na parkingu przy bloku bo mieszkańcy z innych bloków parkują na parkingu po 3 lub 4 swoje auta. Ty bulisz za działkę a inny postawi swe auta i ma lokatorów bloku przy Radości 4 w ..... nosie. Kiedy powstanie regulamin kozystania z osiedlowych parkingów.?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spożywanie alkoholu jest na pierwszym miejscu a dewastacja mienia spółdzielczego, prywatnego, podpalanie samochodów, koszy na śmieci i malowanie graffiti, włamania do piwnic, mieszkań i samochodów tylko 4 proc mieszkańców stwierdziło, że nic ich nie niepokoi.Super głąby jak ktoś walnie sobie browara to jest najgorsza zbrodnia a reszta to chu.j hehe...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałbym zaznaczyć jedną ważną kwestie. jeżeli ankieta była przeprowadzana przez 7 lat troche sie pozmieniało. Prawie wszyscy małolaci co pili piwo pod blokiem już wydorośleli i wyprowadzili się od rodziców i ich nie ma więc jest spokój.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z punktu widzenia socjologicznego, te badania nie mają żadnej wartości. Przez 7 lat to można pokazać jak opinia się zmieniła, na gorsze albo na lepsze, a nie jak jest teraz. Dodam jeszcze, że próba takiej wielkości, nadaje się do przebadania populacji Polaków 4 razy, a nie mieszkańców jednej dzielnicy. W związku z tym szkoda Pana czasu. Warto było dogadać się z wykładowcą na KUL czy UMCS, który w ramach zajęć mógłby takie badania przeprowadzić dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to ten sam człowiek, który dzwoni do Straży Miejskiej, kiedy wutropi źle zapakowany samochód? Myślę, że to problem z wycofanie się z aktywności zawodowej i przejściem na emeryturę. Jest takie powiedzenie "nadgorliwość gorsza od faszyzmu"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mikroúverová instituce(thomasperin@seznam.cz). E-mail: thomasperin@seznam.cz Jsem partnerem mnoha bank a ve svých bankách mám spoustu kapitálu. Potrebujete pujcky mezi jednotlivci, abyste mohli celit financním potížím, a konecne se dostat ze slepého streva vytvoreného bankami se zamítnutím vašich souboru. Jsme skupina financních odborníku, kterí vám pomohou s cástkou, kterou potrebujete, a za podmínek, které vám usnadní život. Poskytujeme pujcky od 1 mesíce do 30 let a poskytujeme 2 000 až 10 000 000 CZK. Naše úroková sazba je 2% rocne, zde jsou oblasti, kde vám mužeme pomoci: * Financní * Hypotecní úver * Investicní pujcka * Auto pujcka * Konsolidacní dluh * Úhrada kreditu * Osobní pujcka * Jste zaregistrováni * Banky zakazujte a nemáte laskavost bank nebo spíše máte projekt a musíte **** kontaktovat me a já vám pomužu. E-mail: thomasperin@seznam.cz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...