Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Znaczy się, że ta droga klasy "G" zostanie wpisana w plan miejscowy tylko po to, by MPZP nie naruszał ustaleń SUiKZP, co nie spowoduje niczego poza brakiem możliwości zabudowy jednorodzinnej? To całkiem odwrotnie niż z Górkami Czechowskimi, gdzie plan miejscowy uchwalono z naruszeniem lokalnej konstytucji, a następnie wbrew woli mieszkańców rozpoczęto przygotowania do zabudowy wielorodzinnej i wybudowano "ścieżkę terenową" naruszającą ustalenia nie tylko obowiązującego MPZP, ale również obu wersji SUiKZP, tej z 2000 i 20019 (uchylonej wyrokiem WSA w Lublinie). Kto jest kandydatem na intensywną urbanizację miejsca, przez które przebiega planowana południowa droga klasy "G"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i bardzo dobrze, ta "obwodnica" jest zbędna i niczego by nie rozwiązywała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To całkiem odwrotnie niż z Górkami Czechowskimi
To napisałem znowu ja, develo troll, zapiekły z nienawiści największy przegryw życiowy. Niezłomny obrońca wolności i niezawisłości Górek Czechowskich. Artysta ze spalonego teatru....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znaczy się, że ta droga klasy "G" zostanie wpisana w plan miejscowy tylko po to, by MPZP nie naruszał ustaleń SUiKZP, co nie spowoduje niczego poza brakiem możliwości zabudowy jednorodzinnej? To całkiem odwrotnie niż z Górkami Czechowskimi, gdzie plan miejscowy uchwalono z naruszeniem lokalnej konstytucji, a następnie wbrew woli mieszkańców rozpoczęto przygotowania do zabudowy wielorodzinnej i wybudowano "ścieżkę terenową" naruszającą ustalenia nie tylko obowiązującego MPZP, ale również obu wersji SUiKZP, tej z 2000 i 20019 (uchylonej wyrokiem WSA w Lublinie). Kto jest kandydatem na intensywną urbanizację miejsca, przez które przebiega planowana południowa droga klasy "G"?
 Nawiedzony oszołomie, kogo obchodzą Górki? To jest temat o południowej obwodnicy. Zamiast spamować na forum i robić offtopic, załóż sobie jakiegoś bloga i tam zamieszczaj swoje górkowe smęty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To całkiem odwrotnie niż z Górkami Czechowskimi
To napisałem znowu ja, develo troll, zapiekły z nienawiści największy przegryw życiowy. Niezłomny obrońca wolności i niezawisłości Górek Czechowskich. Artysta  ze spalonego teatru....
W czym jak w czym, ale w nienawiści to na pewno nie tylko ja nie mam najmniejszych szans konkurować z tobą. W kwestii pożarów również.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znaczy się, że ta droga klasy "G" zostanie wpisana w plan miejscowy tylko po to, by MPZP nie naruszał ustaleń SUiKZP, co nie spowoduje niczego poza brakiem możliwości zabudowy jednorodzinnej? To całkiem odwrotnie niż z Górkami Czechowskimi, gdzie plan miejscowy uchwalono z naruszeniem lokalnej konstytucji, a następnie wbrew woli mieszkańców rozpoczęto przygotowania do zabudowy wielorodzinnej i wybudowano "ścieżkę terenową" naruszającą ustalenia nie tylko obowiązującego MPZP, ale również obu wersji SUiKZP, tej z 2000 i 20019 (uchylonej wyrokiem WSA w Lublinie). Kto jest kandydatem na intensywną urbanizację miejsca, przez które przebiega planowana południowa droga klasy "G"?
Nawiedzony oszołomie, kogo obchodzą Górki? To jest temat o południowej obwodnicy. Zamiast spamować na forum i robić offtopic, załóż sobie jakiegoś bloga i tam zamieszczaj swoje górkowe smęty.
Skąd te nerwy i agresja wobec jednej z osób, która w jednym i drugim przypadku związanym  ze   zminą   SUiKZP , składała uwagi kwestionujące planowane i wprowadzone zmiany? Może właśnie stąd, że posłużyłem się analogią? Wyluzuj, bo następnym razem przywołałam podwójne plany zagospodarowania Rudnika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
srome_K_, już zacząłeś klepać w czerwone łapki? Za godzinę będziesz musiał to robić od P0czątku, ścier_K_o deweloperska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wobec jednej z osób, która w jednym i drugim przypadku związanym ze zminą SUiKZP , składała uwagi kwestionujące planowane i wprowadzone zmiany?
A czego jeszcze w szale trollo developerskich uniesień nie oprotestowałeś? Jak Ci się piana na ustach skończy, to może płatki mydlane wypróbuj, zapiekły z nienawiści pieniaczu? Przegrywie, "kuzynie" żołnierza przeklętego? Ten patetyzm, ta wzniosłość i mania własnej wielkości (pomieszana z prześladowczą) już Ci całkiem mózgownicę zorała, wszystko ze wszystkim Ci się już pie... dokładnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
srome_K_, już zacząłeś klepać w czerwone łapki? Za godzinę będziesz musiał to robić od P0czątku, ścier_K_o deweloperska
A to napisałem ja, kolejny nawiedzony develo troll ze spółdzielni. Który z powody słabowania na łepetynę sam do siebie pisze...A co na to lekarz? Spróbuj, może co poradzi....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wobec jednej z osób, która w jednym i drugim przypadku związanym ze zminą SUiKZP , składała uwagi kwestionujące planowane i wprowadzone zmiany?
A czego jeszcze w szale trollo developerskich uniesień nie oprotestowałeś? Jak Ci się piana na ustach skończy, to może płatki mydlane wypróbuj, zapiekły z nienawiści pieniaczu? Przegrywie, "kuzynie" żołnierza przeklętego? Ten patetyzm, ta wzniosłość i mania własnej wielkości (pomieszana z prześladowczą) już Ci całkiem mózgownicę zorała, wszystko ze wszystkim Ci się już pie... dokładnie.
To, że nie szanujesz pluralizmu poglądów i opinii innych jest twoją sprawą. To, że bohaterów narodowych nazywasz przeklętymi, jest również twoją sprawą, ale zahacza o kłamstwo historyczne. Gdybym miał się zniżać do twojego poziomu, to musiałbym zrobić to, co regularnie można usłyszeć od liderek  " strajku kobiet " , które są nie mniej wulgarne, jak ty. Nie czynię tego, tylko dlatego, że by to zrobić musiałbym stać się dokładnie taki jak ty. Zdrowia, bo czas ukrywania zbioru  zastrzeżonego IPN jest już bliżej, niż myśli ktokolwiek z twojego środowiska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To, że nie szanujesz pluralizmu poglądów i opinii innych jest twoją sprawą. To, że bohaterów narodowych nazywasz przeklętymi, jest również twoją sprawą, ale zahacza o kłamstwo historyczne. Gdybym miał się zniżać do twojego poziomu, to musiałbym zrobić to, co regularnie można usłyszeć od liderek " strajku kobiet " , które są nie mniej wulgarne, jak ty. Nie czynię tego, tylko dlatego, że by to zrobić musiałbym stać się dokładnie taki jak ty. Zdrowia, bo czas ukrywania zbioru zastrzeżonego IPN jest już bliżej, niż myśli ktokolwiek z twojego środowiska.
Czyli w punkt. Trafiony - zatopiony. Artysta ze spalonego teatru, partyzant z wyciętego lasu... Ja przynajmniej, właśnie przez szacunek, zaimki z wielkich liter piszę...Teraz dla odmiany nadymasz się i idziesz mnie straszyć? Buhahahaha, kundelku... Jak Ci się piana na ustach skończy, to może płatki mydlane wypróbuj, zapiekły z nienawiści pieniaczu? Przegrywie, "kuzynie" żołnierza przeklętego? Ten patetyzm, ta wzniosłość i mania własnej wielkości (pomieszana z prześladowczą) już Ci całkiem mózgownicę zorała, wszystko ze wszystkim Ci się już pie... dokładnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To całkiem odwrotnie niż z Górkami Czechowskimi
To napisałem znowu ja, develo troll, zapiekły z nienawiści największy przegryw życiowy. Niezłomny obrońca wolności i niezawisłości Górek Czechowskich. Artysta  ze spalonego teatru....
W czym jak w czym, ale w nienawiści to na pewno nie tylko ja nie mam najmniejszych szans konkurować z tobą. W kwestii pożarów również.
Nic nie P0bije hejtu do "plebsu" (szczególnie do ekologów i aktywistów), który gotuje się w wyleniałej głowie prezesa sPÓłdzielni Dewelo-Tęcza.
Jak w takich sytuacjach nie pokusić się o analogię do czasów minionych, w których to samo czynili tacy sami jak oni, tyle że zdecydowanie  bardziej ekstremalnymi  metodami? W sumie poziom złości i nienawiści jest wprost proporcjonalny do strachu przed prawdą, która jednych wyzwala, a potrafi pozbawić wolności. Każdy ma wolny wybór!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To, że nie szanujesz pluralizmu poglądów i opinii innych jest twoją sprawą. To, że bohaterów narodowych nazywasz przeklętymi, jest również twoją sprawą, ale zahacza o kłamstwo historyczne. Gdybym miał się zniżać do twojego poziomu, to musiałbym zrobić to, co regularnie można usłyszeć od liderek " strajku kobiet " , które są nie mniej wulgarne, jak ty. Nie czynię tego, tylko dlatego, że by to zrobić musiałbym stać się dokładnie taki jak ty. Zdrowia, bo czas ukrywania zbioru zastrzeżonego IPN jest już bliżej, niż myśli ktokolwiek z twojego środowiska.
Czyli w punkt. Trafiony - zatopiony.  Artysta ze spalonego teatru, partyzant z wyciętego lasu... Ja przynajmniej, właśnie przez szacunek, zaimki z wielkich liter piszę...Teraz dla odmiany nadymasz się i idziesz mnie straszyć? Buhahahaha, kundelku... Jak Ci się piana na ustach skończy, to może płatki mydlane wypróbuj, zapiekły z nienawiści pieniaczu? Przegrywie, "kuzynie" żołnierza przeklętego? Ten patetyzm, ta wzniosłość i mania własnej wielkości (pomieszana z prześladowczą) już Ci całkiem mózgownicę zorała, wszystko ze wszystkim Ci się już pie... dokładnie.
Nie wiem, czy zdajesz sobie sprawę z tego, że (nie) najlepsze świadectwo wystawiasz temu, którego próbujesz bronić swoją agresją i chamstwem. Tak poza tym, to powtarzanie tych samych obelg może sprowadzić na ciebie poważne kłopoty i to nie dlatego, że ja bym tak chciał, ale gdyby to mnie się coś stało, to kontrolerzy ruchu w sieci mogliby swoje pierwsze kroki skierować ku tobie. Jedyne, co mogę sugerować, to nie czyń innemu, co tobie niemiłe i kochaj bliźniego swojego, jak siebie samego! Zdrówka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W sumie poziom złości i nienawiści jest wprost proporcjonalny do strachu przed prawdą, która jednych wyzwala, a potrafi pozbawić wolności. Każdy ma wolny wybór!
Której to złości - gorzej bo bezsilnej, sam jesteś żywym przykładem. Pewnie, że każdy ma wybór. Ty wybrałeś wściekłą nienawiść. To jakiś atawizm, po "żołnierzu przeklętym" we krwi ?Charakterystyczne, że właśnie przegrani życiowo w ten sposób zaciekle atakują. Ale ulituję się i dam radę. Zamiast głupiego trollowania, zajmij się jakąś robotą. Na przykład taką: ***s://***dziennikwschodni.pl/magazyn/wnuczka-stanislawa-wyspianskiego-prowadzila-kiosk-na-lubelskim-globusie,n,1000281144.html Żadna praca nie hańbi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wygląda na to, że Loża Deweloperska zdała sobie w końcu sprawę z faktu, że czasy łupienia jelonków na apartamĘtach w dewelo-gettach, z których dotarcie do Centrum w szczycie zajmuje blisko godzinę, dobiegły końca. Droga ubogacania poprzez komunikowanie banków ziemi kupionych od rolników za grosze to już ślepa uliczka dewelorozwoju. Pytanie: co dalej z napychaniem kieszeni? Czy to już czas na wykonanie skoku na mpwik i lpec? (30+20, razem 50 minusików od srom_K_a się zmarnowało, ale to na koszt dewelocwaniaka).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
Znaczy się, że ta droga klasy "G" zostanie wpisana w plan miejscowy tylko po to, by MPZP nie naruszał ustaleń SUiKZP, co nie spowoduje niczego poza brakiem możliwości zabudowy jednorodzinnej? To całkiem odwrotnie niż z Górkami Czechowskimi, gdzie plan miejscowy uchwalono z naruszeniem lokalnej konstytucji, a następnie wbrew woli mieszkańców rozpoczęto przygotowania do zabudowy wielorodzinnej i wybudowano "ścieżkę terenową" naruszającą ustalenia nie tylko obowiązującego MPZP, ale również obu wersji SUiKZP, tej z 2000 i 20019 (uchylonej wyrokiem WSA w Lublinie). Kto jest kandydatem na intensywną urbanizację miejsca, przez które przebiega planowana południowa droga klasy "G"?
Nawiedzony oszołomie, kogo obchodzą Górki? To jest temat o południowej obwodnicy. Zamiast spamować na forum i robić offtopic, załóż sobie jakiegoś bloga i tam zamieszczaj swoje górkowe smęty.
 Skąd te nerwy i agresja wobec jednej z osób, która w jednym i drugim przypadku związanym     ze         zminą         SUiKZP    , składała uwagi kwestionujące planowane i wprowadzone zmiany? Może właśnie stąd, że posłużyłem się analogią? Wyluzuj, bo następnym razem przywołałam podwójne plany zagospodarowania Rudnika.
 srome_K_ z agencji deweloprzydoopASa chyba sam jeszcze nie wie, czy ma być ZA czy PRZECIW tej obwodnicy. na wszelki wypadek sączy jad na czytelników i klepie w łapki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To całkiem odwrotnie niż z Górkami Czechowskimi
To napisałem znowu ja, develo troll, zapiekły z nienawiści największy przegryw życiowy. Niezłomny obrońca wolności i niezawisłości Górek Czechowskich. Artysta  ze spalonego teatru....
 W czym jak w czym, ale w nienawiści to na pewno nie tylko ja nie mam najmniejszych szans konkurować z tobą. W kwestii pożarów również.
 Nic nie P0bije hejtu do "plebsu" (szczególnie do ekologów i aktywistów), który gotuje się w wyleniałej głowie prezesa sPÓłdzielni Dewelo-Tęcza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli najpierw uchwalają Studium z przebiegiem tej drogi, następnie głosują za Miejscowym Planem który również tę drogę musi przewidywać a teraz mówią że i tak nikt jej nie chce. Z logicznego punktu widzenia nie wygląda to dobrze....
 Prawdopodobnie plan powstał w czasach, kiedy cwaniakom wydawało się, że w Kozim Grodzie da się upchnąć dowolną liczbę apartamĘtów i w dowolnej odległości od cywilizacji. Teraz, kiedy mania "pewnych" zarobków z wynajmu dobiegła końca, te śmiałe plany trzeba było zweryfikować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widocznie ktoś najpierw opłacił konsultacje na fakturę VAT ale się wycofał albo faktury nie opłacił. Wiec plan już nieaktualny bo nie ma nic za darmo.
 Na sprzedaży apartamĘtów w dewelo-gettach oddalonych o godzinę jazdy od Centrum nie da się już zbijać kokosów. Kartel może jeszcze próbować sztuczek w śródmieściu, takich jak "luksusowe akademiki" przy zygmuntowskich w miejsce stadionu do czarnego pseudo-sportu, albo garsoniery dla Ludzi z Wypchanymi Portfelami na Podzamczu w miejsce dworca PKS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na wszelki wypadek sączy jad na czytelników i klepie w łapki
I sam do siebie pisze....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...