Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Ruszyły wycinki na górkach czechowskich

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 lutego 2020 r. o 20:15 Powrót do artykułu
A jak na Gęsiej ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokladnie chodzi o p. Tomasz Kalinowski  - rejestr.io/osoby/1171004/tomasz-kalinowski - wiekszosciowy wlasciciel DW i konkurencja TBV. Ktos ladnie to ujął w poprzednim artykule ze pewnie ostrzyl sobie zabki na gorki czechowskie, dlatego teraz taka propaganda anty TBV. Nie jestem zadnym trolem, szczerze wisi mi los gorek bo dla mnie to siedlisko zuli i bezuzytecznych chaszczy (sorki dla milosnikow-tak to widze), ale przez te powiazania pana T.Kalinowskiego DziennikWschodni stracil dla mnie wiarygodnosc. Szmatlawiec na sprzedaz. Nie odbudujecie zaufania. Tyle w temacie.
 A ten  Kalinowski to coś w ogóle buduje w Lublinie ? Bo jeśli nie to " ja bardzo przepraszam, ale podejrzenia panów są całkowicie bezpodstawne. Ta pani przyszła do mnie w tym kożuchu i w nim wychodzi." A tak na poważnie i obiektywnie to wyznacznikiem wiarygodności gazety nie są powiązania personalne ( które być może istnieją ) a rzetelność dziennikarska. Śledzę dość dokładnie doniesienia dotyczace Górek i jakoś przekłamań nie zauważyłem. Jeśli Ty je znalazłeś to wal śmiało. Jakoś tak dziwnie wydaje mi się,że ta twoja nagła niby utrata zaufania to zwykły chwyt erystyczny po to by stworzyć wrażenie świętego oburzenia jakim zapałali Lublinianie, a tak naprawdę to nie jesteś zwykłym czytelnikiem a trollem opłacanym przez TBV
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie jest CBA? Kurw.a Gdzie jest CBA!!  Pytam się!!!!!11
 Jak mówił Kwiczoł z filmu o Janosiku: "Tam gdzie trza!": Delegatura Centralnego Biura Antykorupcyjnego: Lublin, ul. Gliniana 7, 20-616 Lublin, tel. (81) 461 34 00; (22) 437 34 00; fax: (22) 437 3490 :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak na Gęsiej ?
 Gęsi gęgają, że na Gęsiej nie mogą przejść na drugą stronę drogi bo taki ruch. Jak TBV zabuduje Górki to chomiki ( o ile w ogóle jakiekolwiek przetrwają ) też będą narzekały, że na Poligonowej ruch większy niż na Manhattanie. TBV już wybudowało kawał Europy na Felinie, to czemu ma nie wybudować kawałka New Yorku, w końcu jakiś postęp i rozwój musi być. Słyszałem nawet, że już planują pokonać Dubaj w te ( dosłownie ) klocki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokladnie chodzi o p. Tomasz Kalinowski  - rejestr.io/osoby/1171004/tomasz-kalinowski - wiekszosciowy wlasciciel DW i konkurencja TBV. Ktos ladnie to ujął w poprzednim artykule ze pewnie ostrzyl sobie zabki na gorki czechowskie, dlatego teraz taka propaganda anty TBV. Nie jestem zadnym trolem, szczerze wisi mi los gorek bo dla mnie to siedlisko zuli i bezuzytecznych chaszczy (sorki dla milosnikow-tak to widze), ale przez te powiazania pana T.Kalinowskiego DziennikWschodni stracil dla mnie wiarygodnosc. Szmatlawiec na sprzedaz. Nie odbudujecie zaufania. Tyle w temacie.
 Idź już spać dewelo- ratuszowy trollu, bo bredzisz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NARESZCIE ZACZĘTO REALIZOWAĆ WIZJĘ PREZYDENTA ŻUKA BĘDZIE PORZĄDEK NOWE MIESZKANIA!!! NARESZCIE ! Śmiało realizujcie tą wspaniałą wizję !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grupy dewelopersko-platformerskie zaczęły działać na forum!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W sumie nie moja sprawa,bo nie mieszkam w lublinie.Ale patrzę na ten dziki teren ze zdjęcia,to chyba dobrze,że chcą go zagospodarować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem wam co się stanie. Wytną niepotrzebne drzewa, wybudują osiedle na miarę nowoczesnego europejskiego miasta i wybudują oczywiście park dla mieszkańców Lublina. Wiejak, Smaga i Kalinowski oszaleją z zazdrości.....
Już jedną Europę TBV wybudowało na Felinie, z Rzymem, Londynem, Budapesztem i Lizboną. I faktycznie w tamtych okolicach widziałem tłumy szaleńców ale tak do końca nie jestem pewien czy oszaleli z zazdrości czy z radości, że właśnie tam mieszkają ...Bo też i mają się czym cieszyć, park naturalistyczny wokół bloków jak się patrzy. Kto nie wierzy niech pojedzie zobaczyć .... Masz też rację, że drzewa w parku niepotrzebne, po co one,  trzeba je wyciąć, no kto to widział  park z drzewami. A poza tym z samej definicji park naturalistyczny to taki, w którym nie ma miejsca na jakieś tam dziko rosnące drzewa. Trzeba przyjmować niemieckie wzorce , w końcu tu Europa, Ordnung muss sein ...    
Coś mi się wydaje, że czcigodni  zleceniobiorcy TBV nie zrozumieli mojej wypowiedzi i minusują. No a  przecież pochwaliłem Osiedle Jewropiejskie za tę bujną zieleń, która otacza bloki tonące wprost w zieleni jak Mickiewicza łódź płynąca wśród fal łąk szumiących, w powodzi burzanów. A może nie podoba im się moja opinia,że drzewa w parku niepotrzebne... A przecież każde dziecko wie, że drzewo to coś z czym same kłopoty, a to liście z niego opadają, a to ptaki na nim ćwierkają zakłócając sen strudzonym mieszkańcom, za takim drzewem może czychać  pedofil albo jakiś inny zboczeniec, a to dziecko z niego spadnie i rękę złamie i później kto płaci za leczenie? Pan płaci, Pani płaci,My płacimy, społeczeństwo. Jednym słowem dla zdrowia i bezpieczeństwa mieszkańców przyszłego osiedla "Z Górki na pazurki"  trzeba wszystko wyciąć do gołej ziemi i posadzić bonsai co najwyżej, ale z tych niskich by żadna koza na nie wskoczyć nie mogła, bo zwierzęcia też szkoda. Trzeba wszystko wyciąć i pomiędzy bonsai posiać niską trawę, taką stadionową albo jeszcze lepiej jeszcze niższą taką jak na polu golfowym, żeby żadne tam żaby, motyle czy inne potwory uchować się nie mogły. Jak będziemy potrzebowali coś żywego to do sklepu zoologicznego sobie pójdziemy i coś w klatce się znajdzie... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Księża z mojej parafii są zadowoleni, że przybędzie nowych parafian po rozbudowie Górek Czechowskich i uważają to całe towarzystwo ekologistyczne protestujące przeciwko uporządkowaniu tego terenu za inspirowane przez SZATANA.
Co za bzdury. Kto wymyśla te debilne komentarze?
No nie dziw się. Leżą sobie  trolle w tej sławetnej nawłoci po wewnętrznej stronie przepięknego płotu z blachy falistej, nawąchali się  nawłoci jak gimnazjaliści butaprenu, to i mają jakieś kolorowe wizje, a to jakieś owce na hali, a to jakieś parki naturalistyczne, to znów worki ze śmieciami i psie kupy, jacyś menele, no  to i szatan mógł im się przyśnić. Strach pomyśleć co jeszcze wymyslą Ale chłopaki mają szansę na zarobek- swoje wizje mogą sprzedać jakiemuś scenarzyście  od komedii w stylu Monty Pythona. A nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa... czekam z zapartym tchem na ciąg dalszy  
 Ale komedia!  Trolle z TBV zupełnie nie zaczaili, że to oni są tymi leżącymi po WEWNĘTRZNEJ stronie płotu i wymyślającymi bzdury i plusują mój komentarz ( powyżej ). Na miejscu TBV nie płaciłbym takim partaczom o bardzo małym rozumku ... Pewnie żeby odzyskać swoje  "dobre imię"  będą teraz minusować jak szaleni i za godzinkę z plus 26 zrobi się minus 26 ....  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TBV nie należy niestety do deweloperów koncesjonowanych przez Dziennik Wschodni, bo w strukturach tego dewelopera nie widnieje nazwisko Kalinowski. Gwoli ścisłości Kalinowski jest większościowym udziałowcem Dziennika Wschodniego i jest powiązany z kilkoma lubelskimi firmami deweloperskimi.
 i wszystko jasne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polskatimes.pl/prawo-i-sprawiedliwosc-kroluje-w-polskim-internecie-pomaga-w-tym-zdyscyplinowana-armia-trolli/ar/8866523
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I cyk, kolejny artykuł o infrastrukturze miejskiej wysmażony przez redaktora Dziennika Wschodniego. Rano produkował się Pan Dominik Smaga, wieczorem redaktor o akronimie "drs". A trole już zaczęły ostrzał niczym radzieckie katiusze w trakcie wojny. Na oślep, ale w zmasowanej ilości. Grunt aby obrzucać błotem władze miasta z hasłami o "dewelo coś tam", "TBV" i "ratuszowych trolach". A w porannym artykule w komentarzach było potencjalne uzasadnienie dlaczego redakcji DW może tak szczególnie zależeć na grzaniu tego tematu.
 Jak klikniesz w "drs" to wyświetla się: Dominik Smaga Podpis: Dominik Smaga, drs Adres e-mail: dominik.smaga@dziennikwschodni.pl. Temat Górek w kółko wałkuje jeden i ten sam agent. Najprawdopodobniej na osobiste polecenie naczelnego Wiejaka, który próbuje dopiec prezesowi TBV na wszelkie możliwe sposoby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grupy dewelopersko-platformerskie zaczęły działać na forum!!!
 Chodzi o grupę pisowskich trolli spod znaku Srebrna Tower? Fakt, na forum Dziennika jest ich coraz więcej i pozostawiają po sobie coraz większy smród.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te chaszcze nie są warte funta kłaków i powinno się ten teren czym prędzej zagospodarować i ucywilizować, tak żeby ludzie w końcu mogli z niego korzystać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciągle nowe zdjęcia z górek i ciągle żywej duszy na nich nie widać, przypadek? nie sądzę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciągle nowe zdjęcia z górek i ciągle żywej duszy na nich nie widać, przypadek? nie sądzę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teoria praworządna tzw terenów lesistych ochronnych do 10 km od miasta jako tzw płuc ..poszła w p..du Są właścicielem ktoś pisze i mogą wszystko, najlepiej nawiozą opon podpalą i wąchajcie miłośnicy wolnej amerykanki. Beton, beton, beton= Lublin dlatego uciekłem z tego miasta, czując żukowy nijaki land, nie mój bez przyrody, tlenu, betonowe mauzoleum. Lublin taka fabryka betonu i nicości, beznadziei ni to w dawnym, a żadnym stylu i obcych ludzi nie związanych z miastem. A spróbój wyciąć kępę drzew w Zemborzycach, Osmolicach i pobuduj dom, przylecą z paragrafami o strefie ochronnej miasta, dla tworzenia powietrza. Górki to ostatni bastion przyrody miasta, które idzie w beton, będzie obozowisko wegetacji i beznadziei jak Botanik. Czasem przeleci mucha..albo ktoś się nawali, albo syknie ogniem spalarnia zwłok. Koncepcja miasta w stylu Nowej Huty uwspółcześniona biznesem deweloperskim i zadeptaniem natury bez poszanowania. Górek nawet Naziści nie ruszali wywożąc tu ludzi na rozwałkę z zamku, te duchy to dobre towarzystwo dla poszukiwaczy tanich metrów z miejscem parkingowym. Oby się wam dobrze mieszkało, przeszłość i przyroda upomni się o swoje, brakiem tlenu latem i krzykiem przeszłości. Panie Żuk jak to jest, Pański Patron podpisał pakiet klimatyczny, a tu taka demolka naturalnych roślinnych reduktorów CO2. Jak mawiał Lech ,,za, a nawet przeciw" Czas kupić bilet tej władzy do Amazonii-tam jest gdzie budować i wycinać. Zwykli ludzie tu zostaną, Pana dzieci wsiądą do Rejnera i uciekną stąd daleko.. Co się stało z tym miastem?, szaleńczy taniec błaznów trwa, dzyń, dzyń, dzyń.. Wara od tego co naturalne i piękne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystarczyło posadzić las jak przodkowie, jak tyle hałasu o CO2 i brak tlenu. A budować po za Górkami i odychać. Rasa ludzka niby taka mądra, a coraz głupsza dla kasy. Banknoty na oczach i pustka w głowie, szukanie smogu w kozie do palenia. I nowe dieslowskie śmierdziuchy tam gdzie była fabryka tlenu i energii do życia. Upijesz się powietrzem na wakacjach i wrócisz do nowoczesności, smrodu by zdychać na raty płacąc za ten syf ciężko zarobione pieniądze, patrząc na chore dzieci, duszące się za błędy głupców pod krawatem. Po powrocie z nad morza gdzie spacerowałem ok 20 km dziennie bez problemu w pełni sił i nergii, rano nie miałem siły dojść do przystanku przy Willowej jak 80 letni staruch.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak zrobią tam co zamierzali, nikt i nic ich nie powstrzyma, amen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...