Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin. Solidarnie w obronie niezależnych mediów

Utworzony przez Bobek27, 12 lutego 2021 r. o 19:17 Powrót do artykułu
na szczecie ta lewacka postkomunistyczna szczujnia (biuletyn lewackiego ruchu miejskiego) juz nie długo z woli właściciela 72% udziałow niedługo przestanier nadawać, szczuć i demoralizować. Red Is Bad! SZYBKIE SĄDY! OBIEKTYWNE MEDIA, WIELKA POLSKA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wolne media to jeden z filarów demokratycznego państwa, bez których nie ma prawdziwej Demokracj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na szczecie ta lewacka postkomunistyczna szczujnia (biuletyn lewackiego ruchu miejskiego) juz nie długo z woli właściciela 72% udziałow niedługo przestanier nadawać, szczuć i demoralizować. Red Is Bad! SZYBKIE SĄDY! OBIEKTYWNE MEDIA, WIELKA POLSKA!
 Już 72? W ostatnim twoim wysrywie było 73. XD A za tą kryptoreklamę RIB ile ci zapłacili? Też będziesz musiał zapłacić podatek od reklamy. XD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jakież to są wolne media? to są medialne tuby propagandowe, korporacje, koncerny medialne, satelity na smyczy obcych wpływów, obcego kapitału, kreują światopoglądy dokonując inżynierii socjotechnicznych, manipulacji oraz siejąc propagandę - wszystko po to by uczyć ludzi jak powinni myśleć, jakie mieć poglądy, jak definiować postęp, nowoczesność - inżynieria socjotechniczna pełną gębą. Żeby znaleźć treści obiektywne, niestronnicze i zgodne z prawdą należy przeczesywać internet, dokopać się głębiej( a nie pierwsze lepsze artykuły przedstawić), ktoś kto jedynie ogląda telewizję, słucha radia czy kupuje gazety to nie ma niezależnego poglądu na rzeczywistość, nie ma własnego zdania, nie jest asertywny tylko powtarza to co albo usłyszał albo zobaczył ale nie ma wyrobionego zdania, bo nie ma porównania( to od człowieka zależy czy lubi tkwić w fałszu i zakłamaniu czy jednak chce się dowiedzieć jakiejś niewygodnej prawdy o jakiej w mediach głównego nurtu nigdy się nie dowie, tylko prawda jest ciekawa i człowiek mający rozum i inteligencję powinien dążyć do jej poznania).
 Kolejny wysryw gębosraja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cenzura gorsza niż za komuny na tych kodziarskich portalach - puszczają tylko antypis ×Dziękujemy za dodanie komentarza. Komentarz będzie widoczny po zaakceptowaniu przez Moderatora
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cenzura gorsza niż za komuny na tych kodziarskich portalach - puszczają tylko antypis  ×Dziękujemy za dodanie komentarza. Komentarz będzie widoczny po zaakceptowaniu przez Moderatora
  Gdyby to była prawda, PiSdowate trolle jak tęczowy już dawno byliby zablokowani
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ja sobie krzyknę: Wolność wyboru! Znowu ktoś za mnie ma decydować, co chcę oglądać? Bo komuniści wiedzą lepiej, co dla mnie jest lepsze? To ludzie powinni decydować, co chcą oglądać,a nie partyjne resztki z PO. Jestem przeciw likwidacji TVP Info! Wolny wybór stacji!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rynek, towarzysze, sam powinien dyktować, co chce oglądać. To ludzie, nie partyjne widzimisię, powinni decydować, co mogę oglądać. Dość PRL-Bis w wykonaniu PO !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rynek, towarzysze, sam powinien dyktować, co chce oglądać. To ludzie, nie partyjne widzimisię, powinni decydować, co mogę oglądać. Dość PRL-Bis w wykonaniu PO !!
 A no przecież. Bo to to znienawidzone PO chce decydować kto może ci oglądać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ja sobie krzyknę: Wolność wyboru! Znowu ktoś za mnie ma decydować, co chcę oglądać? Bo komuniści wiedzą lepiej, co dla mnie jest lepsze? To ludzie powinni decydować, co chcą oglądać,a nie partyjne resztki z PO. Jestem przeciw likwidacji TVP Info! Wolny wybór stacji!!!!!
 Aha. Czyli inne telewizję, radia, gazety mogą likwidować, ale wielki lament, bo zlikwidują tvp info? Hipokryzja na poziomie pisowskiego trolla. XD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tłumy młodych bolshevikow na ulicy... tej rewolucji nie powstrzymania Polacy.... BUAAHHHAAA HA :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tłumy młodych bolshevikow na ulicy... tej rewolucji nie powstrzymania Polacy.... BUAAHHHAAA  HA :)
 Z któej części Rosji nadajesz? Z resztą nieważne. ale jak już próbujesz trolować w Polsce, to wypadałoby nauczyć się pisać po polsku. DO BUDY TROLLU!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te pokomunistyczne sieroty z KODu to totalne debile, protestuja przeciwko nidofinansowanym polskim pacjentom aby bogaci akcjonariusze mediow na Zachodzie byli jeszcze bogatsi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te pokomunistyczne sieroty z KODu to totalne debile, protestuja przeciwko nidofinansowanym polskim pacjentom aby bogaci akcjonariusze mediow na Zachodzie byli jeszcze bogatsi.
 Cóż, zapewne te 800mln dadzą lepsze dofinansowanie pacjentów, niż 2 mld przekazane z budżetu na qrwizję. XD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ja sobie krzyknę: Wolność wyboru! Znowu ktoś za mnie ma decydować, co chcę oglądać? Bo komuniści wiedzą lepiej, co dla mnie jest lepsze? To ludzie powinni decydować, co chcą oglądać,a nie partyjne resztki z PO. Jestem przeciw likwidacji TVP Info! Wolny wybór stacji!!!!!
Aha. Czyli inne telewizję, radia, gazety mogą likwidować, ale wielki lament, bo zlikwidują tvp info? Hipokryzja na poziomie pisowskiego trolla. XD
 Nie będą ci, to będą inni. Nikt ich nie likwiduje, tylko grzecznie prosi o podzielenie się dochodem z reklam. I żaden komunista nie będzie za mnie decydował, co mam oglądać. A cała akcja PO i przystawek to zemsta za wyświetlenie filmu "Nocna zmiana".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te pokomunistyczne sieroty z KODu to totalne debile, protestuja przeciwko nidofinansowanym polskim pacjentom aby bogaci akcjonariusze mediow na Zachodzie byli jeszcze bogatsi.
Cóż, zapewne te 800mln dadzą lepsze dofinansowanie pacjentów, niż 2 mld przekazane z budżetu na qrwizję. XD
 Te 2 mld zostały wypłacone na podstawie prawa ustanowionego w czasach rządów PO i PSL, zamiast likwidacji abonamentu rtv, co obiecywał Donald Tusk swoimi złotymi ustami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ja sobie krzyknę: Wolność wyboru! Znowu ktoś za mnie ma decydować, co chcę oglądać? Bo komuniści wiedzą lepiej, co dla mnie jest lepsze? To ludzie powinni decydować, co chcą oglądać,a nie partyjne resztki z PO. Jestem przeciw likwidacji TVP Info! Wolny wybór stacji!!!!!
Aha. Czyli inne telewizję, radia, gazety mogą likwidować, ale wielki lament, bo zlikwidują tvp info? Hipokryzja na poziomie pisowskiego trolla. XD
Nie będą ci, to będą inni. Nikt ich nie likwiduje, tylko grzecznie prosi o podzielenie się dochodem z reklam. I żaden komunista nie będzie za mnie decydował, co mam oglądać. A cała akcja PO i przystawek to zemsta za wyświetlenie filmu "Nocna zmiana".
  Przecież nikt ci nie każe oglądać tego, czy innego kanału. I co ma do tego wyświetlenie tego, czy innego filmu? Idąc twoim tokiem rozumowania, można przyjąć, że próba podwójnego opodatkowania telewizji prywatnych, to zemsta za publikowanie takich filmów jak Don Stanislau, czy reportaże o urodzinach radia Maryja. Co do samych podatków, to przypominam, że Polsat w samym 2019 zapłacił ponad 180 mln z tytułu CIT, TVN ponad 32mln. Tymczasem całe TVP zapłaciło trochę ponad 7mln. Dodatkowo, TVP dostało w tym samym czasie 2 mld dofinansowania. Ale wprowadzenie tej nowej daniny doprowadzi do upadku wielu kanałów radiowych i telewizyjnych, bo w zwyczajnie nikomu nie będzie się opłacać zamieszczanie w nich reklam. I nikt nie wypełni powstałej pustki, bo będzie to nieopłacalne. Więc tak trochę się zamknij. XD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te pokomunistyczne sieroty z KODu to totalne debile, protestuja przeciwko nidofinansowanym polskim pacjentom aby bogaci akcjonariusze mediow na Zachodzie byli jeszcze bogatsi.
Cóż, zapewne te 800mln dadzą lepsze dofinansowanie pacjentów, niż 2 mld przekazane z budżetu na qrwizję. XD
Te 2 mld zostały wypłacone na podstawie prawa ustanowionego w czasach rządów PO i PSL, zamiast likwidacji abonamentu rtv, co obiecywał Donald Tusk swoimi złotymi ustami.
 Jasne że tak. Zastanawia tylko, dlaczego w takim razie te dotacje zaczęto wypłacać dopiero w 2017 roku? I za każdym razem poprzedzane są konkretnymi ustawami? Gdyby było tak jak piszesz, dotacje byłyby przyznawane systemowo. XD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ja sobie krzyknę: Wolność wyboru! Znowu ktoś za mnie ma decydować, co chcę oglądać? Bo komuniści wiedzą lepiej, co dla mnie jest lepsze? To ludzie powinni decydować, co chcą oglądać,a nie partyjne resztki z PO. Jestem przeciw likwidacji TVP Info! Wolny wybór stacji!!!!!
Aha. Czyli inne telewizję, radia, gazety mogą likwidować, ale wielki lament, bo zlikwidują tvp info? Hipokryzja na poziomie pisowskiego trolla. XD
Nie będą ci, to będą inni. Nikt ich nie likwiduje, tylko grzecznie prosi o podzielenie się dochodem z reklam. I żaden komunista nie będzie za mnie decydował, co mam oglądać. A cała akcja PO i przystawek to zemsta za wyświetlenie filmu "Nocna zmiana".
 Przecież nikt ci nie każe oglądać tego, czy innego kanału. I co ma do tego wyświetlenie tego, czy innego filmu? Idąc twoim tokiem rozumowania, można przyjąć, że próba podwójnego opodatkowania telewizji prywatnych, to zemsta za publikowanie takich filmów jak Don Stanislau, czy reportaże o urodzinach radia Maryja. Co do samych podatków, to przypominam, że Polsat w samym 2019 zapłacił ponad 180 mln z tytułu CIT, TVN ponad 32mln. Tymczasem całe TVP zapłaciło trochę ponad 7mln. Dodatkowo, TVP dostało w tym samym czasie 2 mld dofinansowania. Ale wprowadzenie tej nowej daniny doprowadzi do upadku wielu kanałów radiowych i telewizyjnych, bo w zwyczajnie nikomu nie będzie się opłacać zamieszczanie w nich reklam. I nikt nie wypełni powstałej pustki, bo będzie to nieopłacalne. Więc tak trochę się zamknij. XD
 ?!?!?! Pogięło cię?! Ja mam się zamknąć, bo......? Jestem niezależny i mam prawo do wyrażania swoich opinii. A jeśli tobie się nie podobają, to leć pisać na forach tych innych "niezależnych". Tam, gdzie mnie nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ja sobie krzyknę: Wolność wyboru! Znowu ktoś za mnie ma decydować, co chcę oglądać? Bo komuniści wiedzą lepiej, co dla mnie jest lepsze? To ludzie powinni decydować, co chcą oglądać,a nie partyjne resztki z PO. Jestem przeciw likwidacji TVP Info! Wolny wybór stacji!!!!!
Aha. Czyli inne telewizję, radia, gazety mogą likwidować, ale wielki lament, bo zlikwidują tvp info? Hipokryzja na poziomie pisowskiego trolla. XD
Nie będą ci, to będą inni. Nikt ich nie likwiduje, tylko grzecznie prosi o podzielenie się dochodem z reklam. I żaden komunista nie będzie za mnie decydował, co mam oglądać. A cała akcja PO i przystawek to zemsta za wyświetlenie filmu "Nocna zmiana".
Przecież nikt ci nie każe oglądać tego, czy innego kanału. I co ma do tego wyświetlenie tego, czy innego filmu? Idąc twoim tokiem rozumowania, można przyjąć, że próba podwójnego opodatkowania telewizji prywatnych, to zemsta za publikowanie takich filmów jak Don Stanislau, czy reportaże o urodzinach radia Maryja. Co do samych podatków, to przypominam, że Polsat w samym 2019 zapłacił ponad 180 mln z tytułu CIT, TVN ponad 32mln. Tymczasem całe TVP zapłaciło trochę ponad 7mln. Dodatkowo, TVP dostało w tym samym czasie 2 mld dofinansowania. Ale wprowadzenie tej nowej daniny doprowadzi do upadku wielu kanałów radiowych i telewizyjnych, bo w zwyczajnie nikomu nie będzie się opłacać zamieszczanie w nich reklam. I nikt nie wypełni powstałej pustki, bo będzie to nieopłacalne. Więc tak trochę się zamknij. XD
?!?!?! Pogięło cię?! Ja mam się zamknąć, bo......? Jestem niezależny i mam prawo do wyrażania swoich opinii. A jeśli tobie się nie podobają, to leć pisać na forach tych innych "niezależnych". Tam, gdzie mnie nie ma.
 Cóż, między innymi dlatego, że bredzisz i powtarzasz w kółko te same głupoty. Ale cóż, twoja wola. W sumie, im dłużej bredzisz te swoje farmazony, tym więcej ludzi uzna, że gadasz głupoty. Zawsze się jednak znajdą merytoryczne argumenty na twoje kłamstwa. Więc baw się dobrze. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 11

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...