Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Takich scen w kościele jeszcze nie było

Utworzony przez Boberek666, 25 lipca 2022 r. o 12:20 Powrót do artykułu
Szkoda, że gdy ksiądz złośliwie dzwoni dzwonem o szóstej rano w niedzielę, to nie można go na dwa lata do puchy posłać- byłby święty spokój przez te dwa lata...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyżby młodzieżówka PO zaczęła gorliwie realizować wytyczne w sprawie opiłowywania katolików?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Takich scen w kościele jeszcze nie było". Były gorsze. W kościołach pewnie mniej, ale za to na sąsiadujących z nimi plebaniach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyżby młodzieżówka PO zaczęła gorliwie realizować wytyczne w sprawie opiłowywania katolików?
Nie, to "pokolenie JPII".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Takich scen w kościele jeszcze nie było". Były gorsze. W kościołach pewnie mniej, ale za to na sąsiadujących z nimi plebaniach...
 sporo wiesz co tam się działo... czyżby twoja nienawiść do Kościoła wynikała z tego że wcześniej byłeś kościelnym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ordynarni prostacy słowa POwskich prominentów o opiłowaniu polskiego, katolickiego kościoła wprowadzają w czyn, jak czytamy z zadowoleniem boberka i jemu podobnych zwolenników PO- opiłowywania. Możemy sobie wyobrazić los katolików po ewentualnym przejęciu władzy przez Tuska i jemu podobnych. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rok 2019, Wola Gułowska. Pijany ksiądz odprawiał mszę. Parafianka twierdzi, że wymiotował na ołtarz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyżby młodzieżówka PO zaczęła gorliwie realizować wytyczne w sprawie opiłowywania katolików?
 Wydaje mi się że jednak to byli POlacy katolicy. Ochrzczeni i uczęszczali na lekcje religii. Może w przeszłości byli nawet ministrantami. A ich rodzice na pewno głosowali na piss, bo nic nie zniszczyło tak kościoła jak sojusz kościoła z piss.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie żydy czasem jakie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@antypiss Stało się i to bardzo dużo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyżby młodzieżówka PO zaczęła gorliwie realizować wytyczne w sprawie opiłowywania katolików?
Nie, to "pokolenie JPII".
 Kolejne kłamstwo zaślepionego nienawiścią człowieka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ordynarni prostacy słowa POwskich prominentów o opiłowaniu polskiego, katolickiego kościoła wprowadzają w czyn, jak czytamy z zadowoleniem boberka i jemu podobnych zwolenników PO- opiłowywania. Możemy sobie wyobrazić los katolików po ewentualnym przejęciu władzy przez Tuska i jemu podobnych.
Dlaczego wy macie tak zryte pod beretami? Nie chodzi o katolików, a o kler.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyżby młodzieżówka PO zaczęła gorliwie realizować wytyczne w sprawie opiłowywania katolików?
Wydaje mi się że jednak to byli POlacy katolicy. Ochrzczeni i uczęszczali na lekcje religii. Może w przeszłości byli nawet ministrantami. A ich rodzice na pewno głosowali na piss, bo nic nie zniszczyło tak kościoła jak sojusz kościoła z piss.
 Wydaje się, że tego wpisu dokonało dziecko lub wnuk bezpiecznika z IV departamentu, który specjalizował się w walce z Kościołem i ludźmi przyznającymi się do przynależności do grona wierzących. Na wszelki wypadek chrzcili swoje dzieci dyskretnie, wieczorami, w zakrystii, żeby koledzy z pracy i przełożeni niczego się nie dowiedzieli. Potem gorliwie wymyślali plotki i rozpowszechniali je. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Takich scen w kościele jeszcze nie było". Były gorsze. W kościołach pewnie mniej, ale za to na sąsiadujących z nimi plebaniach...
sporo wiesz co tam się działo... czyżby twoja nienawiść do Kościoła wynikała z tego że wcześniej byłeś kościelnym?
Nie. Byłem wierzącym i tzw. praktykującym katolikiem. Ale nigdy nie straciłem rozumu. I zawsze potrafiłem rozdzielić kwestię wiary i religii od kleru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyżby młodzieżówka PO zaczęła gorliwie realizować wytyczne w sprawie opiłowywania katolików?
Nie, to "pokolenie JPII".
Kolejne kłamstwo zaślepionego nienawiścią człowieka.
Nie, chłopcze. To nie jest żadne kłamstwo. To takie samo bezpodstawne przypuszczenie, jak twoje. Widzisz, jak łatwo wpadasz w zastawione przez siebie samego sidła?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy im fujary poodpadają i będą szczać przez rurkę wtedy zrozumieją co zrobili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyżby młodzieżówka PO zaczęła gorliwie realizować wytyczne w sprawie opiłowywania katolików?
Wydaje mi się że jednak to byli POlacy katolicy. Ochrzczeni i uczęszczali na lekcje religii. Może w przeszłości byli nawet ministrantami. A ich rodzice na pewno głosowali na piss, bo nic nie zniszczyło tak kościoła jak sojusz kościoła z piss.
Wydaje się, że tego wpisu dokonało dziecko lub wnuk bezpiecznika z IV departamentu, który specjalizował się w walce z Kościołem i ludźmi przyznającymi się do przynależności do grona wierzących. Na wszelki wypadek chrzcili swoje dzieci dyskretnie, wieczorami, w zakrystii, żeby koledzy z pracy i przełożeni niczego się nie dowiedzieli. Potem gorliwie wymyślali plotki i rozpowszechniali je.
Warto przy okazji nadmienić, że z aparatem bezpieczeństwa socjalistycznego państwa współpracowało nawet 30%  duchownych katolickich...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyżby młodzieżówka PO zaczęła gorliwie realizować wytyczne w sprawie opiłowywania katolików?
Wydaje mi się że jednak to byli POlacy katolicy. Ochrzczeni i uczęszczali na lekcje religii. Może w przeszłości byli nawet ministrantami. A ich rodzice na pewno głosowali na piss, bo nic nie zniszczyło tak kościoła jak sojusz kościoła z piss.
Wydaje się, że tego wpisu dokonało dziecko lub wnuk bezpiecznika z IV departamentu, który specjalizował się w walce z Kościołem i ludźmi przyznającymi się do przynależności do grona wierzących. Na wszelki wypadek chrzcili swoje dzieci dyskretnie, wieczorami, w zakrystii, żeby koledzy z pracy i przełożeni niczego się nie dowiedzieli. Potem gorliwie wymyślali plotki i rozpowszechniali je.
 KOŚCIÓŁ WIELOKROTNIE ZDRADZAŁ POLSKĘ, trochę historii: 1791-Konstytucja. Kościół uznaje ją za zamach stanu; 1792-Targowica Prymas Polski i 7 biskupów wzywa Rosję do interwencji; 1794 Kościoszkowcy wieszają biskupów i księży zdrajców. Prymasowi Poniatowskiemu pozwalają zażyć truciznę; 1832-powstanie listopadowe papież Grzegorz XVI potępia powstanie; 1863 papież Pius IX potępia powstanie styczniowe; 1894 Papież Leon XIII nakazuje polskim biskupom i wszystkim obywatelom posłuszeństwo zaborcom; 1919 Watykan jako jeden z ostatnich uznaje polską niepodległość dopiero pod naciskiem państw zachodnich; 1939 Watykan uznaje niemieckich biskupów na ziemiach Polskich, łamiąc konkordat; 1950-Kościół deklaruje, że będzie zwalczał żołnierzy wyklętych nazywając ich bandytami; lata-80 co 6 ksiądz współpracuje z SB donosząc na opozycje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy im fujary poodpadają i będą szczać przez rurkę wtedy zrozumieją co zrobili.
Jakby fujarki miały odpadać za takie coś, to połowa księży chodziłaby popiskując cieniutkim głosem, bo nie takie rzeczy robili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaślepiony nienawiścią troll, miłośnik zastawiania sideł, czyli K-łusownik, niebawem oskarży dzieci z przedszkola, że należą do pokolenia JPII... Jak zwykle łże.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...