Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Tłumy i emocje na spotkaniu ws. nowego cmentarza i spopielarni [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 listopada 2019 r. o 20:13 Powrót do artykułu
nie ma zgody na krematoria w lublinie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już chamy krzyczą, budować cmentarz i spopielarnie zwłok i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin nigdy nie będzie metropolią, jest za mały i się jeszcze kurczy, pozostało bycie ... nekropolią :-(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czemu niby ma nie być krematorium w Lublinie? komu to przeszkadza? Ja jestem obywatelem tego miasta i chce byćskremowany i chcę aby taki obiekt był dostępny w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wole cmentarz nią kolejne bloki.przynajmniej ciszej i ruch mniejszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i to maa byc nowa inwestycja? cmentarz?! a gdzie przemysl? nie bedzie kominow fabrycznych, tylko kominy krematoryjne?! POrażka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy pani Nosek może kultywować swoje fobie gdzieś indziej? Proponuję w trosce o zdrowie przeprowadzić się gdzieś pod Włodawę, tam nic nie ma, nawet już mieszkańców. Rządam spopielarni zwłok dla Lublina, to jest potrzebne, cmentarz też gdzieś trzeba ulokować i zawsze będzie to obok kogoś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Upada duch w narodzie. Wodę postawili szklanki dały a o wódce zapomniały! Dobrze że somsiad miał ze sobą to jakoś wytrzymałem. Ta najgrubsza we futrze co najgłośniej krzyczała to moja stara, Teresa jej dali na chrzcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trup w ziemi zatruwajacy wody gruntowe jest ok. Jeden komin spopielarni mając setki kominów wokół nie jest ok. Polska logika...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Władzuchna odbębniła przykrą konieczność wysłuchania mieszkańców a teraz i tak zrobi co zechce. Tyle tylko że polskie prawo stawia szereg wymagań jeśli chodzi o lokalizację cmentarzy i łatwo się władzuni nóżka może powinąć. Absolutnie nie można pozwolić na budowę spalarni zwłok w tym miejscu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Małpa i Lukas proponuje poczytać bo jakieś 10 kilometrów od Lublina znajduje się już działająca od kilku lat spalarnia w Czerniejowie... Skrajną głupotą jest budowa czegoś takiego kilometr od dwóch osiedli (tak w linii prostej do bloków na Czechowie i bloków Kasztelańskiej jest kilometr). Nasi planiści nadają się do projektowania kurników i szaletów miejskich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko szaleniec mógł wpaść aby robić tam cmentarz. Albo to celowa złośliwość znając żunia. Takie obiekty powinno się budować poza granicami miasta, z dala od siedzib ludzkich. Z każdym dniem coraz więcej mocy nabiera pytanie kiedy referendum w sprawie odwołania dewelo mafiosy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Loża Deweloperska już wydała zgodę, a plebs trochę pojęczy, a potem znowu POprze dewelo-kamerdynera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinien być obowiązek kremacji.Czas pójśc w nowe ! Trupy w trumnach sie rozkładają przeciekają do ziemi groby zajmują dużo miejsca a tak byłby mniejszy grób i by było lepiej bezpieczniej dla srodowiska tzn zawsze w któras strone bedzie źle bo bedzie komin....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzicz niegodna cywilizcji. Byli już tacy 'socjaliści', którzy przepuszczali ludzi przez kominy, a z ludzkiej skóry robili abażury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy złote zęby będą odzyskiwane od zmarłego w krematorium?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spokojnie . Wszystkich obsłużymy.Hehehheehee.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to bardzo dobra lokalizacja nowego cmentarza. Jako sędziwy już mieszkaniec pobliskiego Czechowa, niedługo wybierający się na tamten świat, chciałbym aby moi najbliżsi mogli mnie odwiedzać na cmentarzu w bliskiej odległości a nie na Majdanku. Na Lipową czy Unicką tez mnie nie stać. Siedziałem na tej sali, obserwowałem sąsiadów obok i sami nakręcali się swoimi wypowiedziami. Miasto idzie w dobrym kierunku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy jest możliwość zarezerwowania albo wykupienia grobu za życia na tym cmentarzu? czy miasto wpuści firmy deweloperskie które przygotują takie gotowe grobowce? wolałbym wybrać i opłacić sobie takie miejsce, niech czeka, jeść nie woła. Teraz mnie stać i świadomie o tym myślę. A i rodzina będzie miała mniej zmartwień.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko szaleniec mógł wpaść aby robić tam cmentarz. Albo to celowa złośliwość znając żunia. Takie obiekty powinno się budować poza granicami miasta, z dala od siedzib ludzkich. Z każdym dniem coraz więcej mocy nabiera pytanie kiedy referendum w sprawie odwołania dewelo mafiosy...
 Załóżmy na chwilę, że autor tego komentarza byłby zdrowy psychicznie. Powinien wtedy zauważyć, że zgodnie z tym co sam bredzi "żunio", którego oskarża o sprzyjanie deweloperce nie powinien przeznaczać tego gruntu pod cmentarz, tylko  przeznaczyć pod deweloperkę, a groby upychać dalej przy Majdanku. No to jak to - robi ten "żunio" dobrze deweloperom, czy nie? Fakty nie pasują do psychozy? Tym gorzej dla faktów. I tak się kręci powoli w tym forumowym psychiatryku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...