Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ALE DAŁEM SIĘ ZROBIĆ - żeby jechać oglądać takie gówno?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
opel napisał:
Zastanawia mnie to dlaczego jeśli chodzi tylko o MPK, ZTM, komunikacje miejską czyli takie hasła kluczowe muszą zawsze pojawiać się masowo starsi ludzie. Godzina 7 rano autobusy pełne bo w lidlu gdzieś na drugim końcu miasta obniżyli cene bułek o 3 grosze. Tutaj teraz też niby tacy dojrzali i w ogóle co to nie oni a pchali się równo, żeby nie powiedzieć najbardziej. Ale no co lotnisko warto zobaczyć ponieważ będą latać co tydzień po świeże owoce z Grecji a młodzi itd., to ... A i gratuluje organizatorom, że zamówili AŻ tyle autobusów dla Lublina od ZTM.
odnoszę wrażenie ze część osób pojechała tam z myślą "a może będą coś dawać"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego nie było nikogo z obslugi przy autobusach. gdyby ktos to kontrolował, to by ludzie dojechali w normalnych warunkach, a tak była wolna amerykanka. echh całe mpk...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to jest się czym podniecać z tym lotniskiem . Trochę asfaltu i blaszany barak he he he. Ten kto trochę bywa w Europie to dopiero widział porządne lotniska. Trzeba się cieszyć z tej inwestycji ale bez przesady! Zobaczymy czy lotnisko zacznie zarobiać na siebie i czy nie będzie się musiało wspierać pomocą władz samorządowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takiego bydła dawno nie widziałem byłem z małym dzieckiem myślałem że nas stratują podczas wsiadania do autobusu co ciekawe i co mnie zastanawia bo tego się nie spodziewałem, 80% ludzi to byli emeryci, typowe mohery nawet o kulach i laskach, brak jakiejkolwiek kultury, chamstwo i rozpychanie się byle do przodu po małych dzieciach, w zwiedzaniu terminalu nie było jakiejkolwiek przyjemności takie tłumy pojechałem aby synkowi zrobić fajną wycieczkę a wróciłem maksymalnie wkurw...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WIOCHA MA RADOCHE HHAHHAAAA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
normalny dworzec autobusowy-okecie niby tez stalowe ale jakies eleganckie i kolorowe-mowie o terminalu 2 a unas?toalety z jednym pisuarem i jednym sedesem a plytki najtansze od chinczyka za 5zlm/2 ktos rabnal kase-nie wierze ze takie byly w projekcieDobrze ze jest ale WIOCHA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy w końcu MPK rozwiążę w jakiś sposób problem z emerytami i rencistami jeżdżącymi nie wiadomo gdzie i po co w godzinach kiedy gro osób jeździ do pracy szkoły. Nie dość że jadą za free, zajmują miejsca osobom,które kupują bilety ( czyli faktycznie MPK ma z tego realne zyski ) to jeszcze zero kultury osobistej ( rozpychają się łokaciami, burczą coś pod nosem i roszczeniową postawą ostentacyjnie manifestują że niby wszytsko im się należy). Ja wszystko rozumiem, w końcu komunikacja miejska to nie prywatna taksówka, ale dlaczego ja mam jechać na stojąco przez pół miasta do pracy bo kaurat Pani Babcia musi sie stawić punkt 7.00 w tylko sobie znanym miejscu ( chociaz równie dobrze mogłaby tam pojechać 2-3 godziny później ).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem, zobaczyłem i wróciłem. Takiego organizacyjnego dna jak żyję nie widziałem. Autobus z Lublina na lotnisko jechał nie 30 min jak podaje autor tekstu tylko 2,5h (słownie: DWIE I PÓŁ GODZINY) w maksymalnym ścisku. Już w centrum Świdnika zrezygnowałem i dalej poszedłem na piechotę, dotarłem przed autobusem i trzema wcześniejszymi, które też stały w korku rozpoczynającym się od ronda Świdnik - Helikopter (stan między godz. 11 a 12). To jest jawna kpina z mieszkańców województwa ze strony władz - przygotowano (uwaga) 400 (słownie: CZTERYSTA) miejsc parkingowych oraz w założeniu miały uczestników dowozić dwa (słownie: DWA) autobusy MPK. Tak przygotowano zaplecze imprezy, która jest czymś niepowtarzalnym i dlugo oczekiwanym w całym województwie. Według moich szacunków na imprezie pojawiło się nie mniej jak 100 tys. osób (słownie: STO TYSIĘCY). Proszę to teraz porównać z ilością miejsc parkingowych i autobusów dowożących na imprezę. Jest czymś niepojętym, że policja w sytuacji całkowitej blokady dojazdu na lotnisko nie kierowała ruchem. Jedyni policjanci jakich widziałem (w liczbie około: 4 - słownie: CZTERECH) zdezorientowani próbowali jakoś opanować sytuację już przy samym rondzie obok lotniska, ale bez skutku. Ja nie mogę tego pojąć że jak jest w centrum Lublina jakaś pikieta, w której bierze udział 20 osób stoją tam przynajmniej dwa radiowozy, a nie potrafiono zorganizować wsparcia logistycznego tak dużej imprezy. A przecież można było zorganizować tymczasowe parkingi na kilkadziesiąt tysięcy miejsc na niezaoranych nieużytkach w okolicy Świdnika i stamtąd zapewnić linię dowozową autobusami na lotnisko, jednocześnie zamykając drogę dojazdową na lotnisko od centrum Świdnika dla ruchu innego niż dojazd do posesji. Policja mogła przecież przypilnować aby wzdłuż drogi dojazdowej począwszy od przystanku kolejowego Świdnik-Wschód do samego lotniska nie można było parkować samochodów - zaparkowane samochody skutecznie uniemożliwiły wyjazd z lotniska autobusów dowożących i odwożących uczestników. Ale nie - lepiej jestg traktować ludzi jak plebs służący tylko do tego, aby władza mogła go doić podatkami i ZUS-ami. Jeszcze kilka słów do PO-wskich "hejterów" - winą obarczacie emerytów po to aby przykryć CAŁKOWITĄ PORAŻKĘ ORGANIZACYJNĄ DYGNITARZY SWOJEJ PARTII. Ci emeryci przyjechali zobaczyć lotnisko pewnie po raz pierwszy i ostatni, bo ini raczej z niego nigdzie nie polecą. Ludzie czekali na to lotnisko kilkadziesiąt lat i się w końcu doczekali. Ale wy chcecie im odebrać nawet to. Wasz czas nadejdzie i to szybciej niż się spodziewacie - najwyższy czas aby pokolenie włodarzy spod znaku styropianu wylądowało wreszcie na śmietniku historii. I to z obu stron barykady. Pokolenie, które podobnie jak swoi młodzi totumfaccy, nie ma za grosz szacunku dla obywateli, z których podatków otrzymują pensje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Czy w końcu MPK rozwiążę w jakiś sposób problem z emerytami i rencistami jeżdżącymi nie wiadomo gdzie i po co w godzinach kiedy gro osób jeździ do pracy szkoły. Nie dość że jadą za free, zajmują miejsca osobom,które kupują bilety ( czyli faktycznie MPK ma z tego realne zyski ) to jeszcze zero kultury osobistej ( rozpychają się łokaciami, burczą coś pod nosem i roszczeniową postawą ostentacyjnie manifestują że niby wszytsko im się należy). Ja wszystko rozumiem, w końcu komunikacja miejska to nie prywatna taksówka, ale dlaczego ja mam jechać na stojąco przez pół miasta do pracy bo kaurat Pani Babcia musi sie stawić punkt 7.00 w tylko sobie znanym miejscu ( chociaz równie dobrze mogłaby tam pojechać 2-3 godziny później ).
Co za pustak i ignorant a to dlatego, że nie miał kto go dobrze wychować i wytłumaczyć,ze ta właśnie Babcia w duzo gorszych warunkach dojeżdzała do pracy aby TACY JAK on mogli teraz żyć i brużdzić starszym. A tak nawiasem to jeżdzi za swoje ciężko zarobione pieniądze SYNU !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...