Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin. To będzie wielka i bardzo trudna przeprowadzka. Co na to pasażerowie?

Utworzony przez kronikidewelorozwoju, 24 września 2021 r. o 10:09 Powrót do artykułu
Napisano 6 minut temu  Wygoda pasażerów, w tym zwłaszcza wygoda dojazdu do centrum, nie ma żadnego znaczenia. Od kiedy dewelocwaniactwo zasadziło się na grunt, los "starego" dworca i los 300 mln z kasy miejskiej został przesądzony.
     Przelogowanko, cyk, przelogowanko...Choćbyś się i milion razy zesr... - nie wygrasz, Monio. Moje zawsze będzie na wierzchu. Porzuć wszelkie złudzenia. Z równowagi też mnie nie wyprowadzisz. Ja mam dużo czasu i cierpliwości. Nie spinaj tak d..y, nie napalaj jak szczerbaty na suchary. Ze mną nie wygrasz. Nie szkoda Ci czasu i kasy za prąd? 1 Edytuj Usuń
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tendencyjność Waszych artykułów zaczyna wręcz porażać. To smutne jak za wszelką cenę próbujecie zablokować lub jak się nie da to chociaż obrzydzić czytelnikom kolejne miejskie inwestycje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze że w końcu dworce będą obok siebie. Nawyki okolicznych mieszkańców średnio nas interesują, bo oprócz przeprowadzki musi zmienić się siatka komunikacji miejskiej. I wreszcie zniknie ten mongolski syf panujący wokół tego prehistorycznego dworca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tendencyjność Waszych artykułów zaczyna wręcz porażać. To smutne jak za wszelką cenę próbujecie zablokować lub jak się nie da to chociaż obrzydzić czytelnikom kolejne miejskie inwestycje.
 ta łazili po starym dworcu aż w końcu znaleźli dwie niezadowolone babki i teraz już można zacząć pisać że mieszkańcom i pasażerom nie podoba się nowa lokalizacja dworca metropolitalnego, napisać żenada to nic nie napisać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapytali dwie babcie czy zmiana jest ok - jedna mówi że wszystkim tu pasuje i tam będzie źle, a druga że do lekarzy do centrum daleko - tak jakby musiała do centrum do lekarza jeździć - zapytajcie je o cokolwiek a usłyszycie że będzie źle. Trzeba zaorać ten burdelik, razem z tym bazarkiem - siedlisko meneli i zaszczane chodniki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko nie mieszkania bo nikt nie zechce kupić mieszkania przy tak ruchliwej ulicy jaką jest A Solidarności mogą biurowce lub przychodnie specjalistyczne ponieważ pacjenci mieli by łatwy dojazd praktycznie z każdej części miasta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napisano 10 minut temu  Przeniesienie dworca daleko od centrum do dzielnicy slamsów, patologii i pijaków to wielki błąd. To tylko spowoduje, że ludzie przesiądą się do prywatnych samochodów i dobije to i tak już zdychającą komunikację publiczną.
     Przelogowanko, cyk, przelogowanko...Choćbyś się i milion razy zesr... - nie wygrasz, Monio. Moje zawsze będzie na wierzchu. Porzuć wszelkie złudzenia. Z równowagi też mnie nie wyprowadzisz. Ja mam dużo czasu i cierpliwości. Nie spinaj tak d..y, nie napalaj jak szczerbaty na suchary. Ze mną nie wygrasz. Nie szkoda Ci czasu i kasy za prąd?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeniesienie dworca daleko od centrum do dzielnicy slamsów, patologii i pijaków to wielki błąd. To tylko spowoduje, że ludzie przesiądą się do prywatnych samochodów i dobije to i tak już zdychającą komunikację publiczną.
Jak na organizacji komunikacji znasz się tak samo, jak na budownictwie, to odpowiedź jest jedna - zaorać ten obecny dworzec!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napisano 6 minut temu  Cwaniacka, pazerna banda ma głęboko w doopie, że schorowani ludzie będą mieli 5 razy dalej do szpitala. Niech ta bania na nieruchach pęknie zanim banda całkiem zniszczy to nieszczęsne miasto.
     Przelogowanko, cyk, przelogowanko...Choćbyś się i milion razy zesr... - nie wygrasz, Monio. Moje zawsze będzie na wierzchu. Porzuć wszelkie złudzenia. Z równowagi też mnie nie wyprowadzisz. Ja mam dużo czasu i cierpliwości. Nie spinaj tak d..y, nie napalaj jak szczerbaty na suchary. Ze mną nie wygrasz. Nie szkoda Ci czasu i kasy za prąd?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cwaniacka, pazerna banda ma głęboko w doopie, że schorowani ludzie będą mieli 5 razy dalej do szpitala. Niech ta bania na nieruchach pęknie zanim banda całkiem zniszczy to nieszczęsne miasto.
A zwróciłeś uwagę na fakt, że spółka zarządzająca terenem, a więc planująca potencjalne inwestycje budowlane, jest zależna od marszałka, a więc od PiSu? Jakim cudem więc znowu - acz tym razem nie wprost - oskarżasz władze miasta? Miasto, to akurat nowy dworzec buduje, a to PiSowskie władze Urzędu Marszałkowskiego zdają się widzieć dobry geszeft na podzamczu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chwała naszemu Żuczkowi za radykalną decyzję !!! Ten obbszczany obiekt na którym co raz jakiś menel żebra o złotówkę to była hańba dla Lublina. Nawet w powiatowych miastach pobudowali ładniejsze dworce. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napisano minutę temu  Wygoda pasażerów, w tym zwłaszcza wygoda dojazdu do centrum, nie ma żadnego znaczenia. Od kiedy dewelocwaniactwo zasadziło się na grunt, los "starego" dworca i los 300 mln z kasy miejskiej został przesądzony.
     Przelogowanko, cyk, przelogowanko...Choćbyś się i milion razy zesr... - nie wygrasz, Monio. Moje zawsze będzie na wierzchu. Porzuć wszelkie złudzenia. Z równowagi też mnie nie wyprowadzisz. Ja mam dużo czasu i cierpliwości. Nie spinaj tak d..y, nie napalaj jak szczerbaty na suchary. Ze mną nie wygrasz. Nie szkoda Ci czasu i kasy za prąd?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napisano minutę temu  Przeniesienie dworca daleko od centrum do dzielnicy slamsów, patologii i pijaków to wielki błąd. To tylko spowoduje, że ludzie przesiądą się do prywatnych samochodów i dobije to i tak już zdychającą komunikację publiczną.
     Przelogowanko, cyk, przelogowanko...Choćbyś się i milion razy zesr... - nie wygrasz, Monio. Moje zawsze będzie na wierzchu. Porzuć wszelkie złudzenia. Z równowagi też mnie nie wyprowadzisz. Ja mam dużo czasu i cierpliwości. Nie spinaj tak d..y, nie napalaj jak szczerbaty na suchary. Ze mną nie wygrasz. Nie szkoda Ci czasu i kasy za prąd?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tendencyjność Waszych artykułów zaczyna wręcz porażać. To smutne jak za wszelką cenę próbujecie zablokować lub jak się nie da to chociaż obrzydzić czytelnikom kolejne miejskie inwestycje.
ta łazili po starym dworcu aż w końcu znaleźli dwie niezadowolone babki i teraz już można zacząć pisać że mieszkańcom i pasażerom nie podoba się nowa lokalizacja dworca metropolitalnego, napisać żenada to nic nie napisać
Jak zwykle obrażasz ludzi, P0dły dewelo-trolu z agencji, chociaż doskonale dobrze wiesz, że dla co najmniej 80% pasażerów obecna lokalizacja jest LEPSZA, ponieważ w okolicy tego pseudo-metroP0litarnego bizancjum oprócz starych kamienic i melin NIE MA NIC, co mogłoby być celem podróży.
I tu mnie ubawiłeś :-) Ty nie obrażasz ludzi, prawda?...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Władze miasta liczą na to, że pasażerowie przekonają się do nowego miejsca odjazdów i przyjazdów, nie tylko ze względu bliskość dworca kolejowego." - a jakie znaczenie ma bliskość tego dworca? Czy ktoś robił badania ilu pasażerów przesiada się z pociągów do busów albo odwrotnie?
  Tak działają kompleksy dworcowe w dziesiątkach dużych miast na zachodzie Europy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeniesienie dworca daleko od centrum do dzielnicy slamsów, patologii i pijaków to wielki błąd.
  I tu cię boli! Ty po prostu nie chcesz mieć dworca metropolitalnego po sąsiedzku :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tendencyjność Waszych artykułów zaczyna wręcz porażać. To smutne jak za wszelką cenę próbujecie zablokować lub jak się nie da to chociaż obrzydzić czytelnikom kolejne miejskie inwestycje.
ta łazili po starym dworcu aż w końcu znaleźli dwie niezadowolone babki i teraz już można zacząć pisać że mieszkańcom i pasażerom nie podoba się nowa lokalizacja dworca metropolitalnego, napisać żenada to nic nie napisać
Jak zwykle obrażasz ludzi, P0dły dewelo-trolu z agencji, chociaż doskonale dobrze wiesz, że dla co najmniej 80% pasażerów obecna lokalizacja jest LEPSZA, ponieważ w okolicy tego pseudo-metroP0litarnego bizancjum oprócz starych kamienic i melin NIE MA NIC, co mogłoby być celem podróży.
Żukotroll tylko wykonuje swoją pracę (o ile mozna to nazwać pracą) i wkleja komentarze. On pisze w imieniu wiadomo kogo.
A ty, to niby co? Nie rozśmieszaj mnie, dewelomatołku :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tendencyjność Waszych artykułów zaczyna wręcz porażać. To smutne jak za wszelką cenę próbujecie zablokować lub jak się nie da to chociaż obrzydzić czytelnikom kolejne miejskie inwestycje.
ta łazili po starym dworcu aż w końcu znaleźli dwie niezadowolone babki i teraz już można zacząć pisać że mieszkańcom i pasażerom nie podoba się nowa lokalizacja dworca metropolitalnego, napisać żenada to nic nie napisać
Jak zwykle obrażasz ludzi, P0dły dewelo-trolu z agencji, chociaż doskonale dobrze wiesz, że dla co najmniej 80% pasażerów obecna lokalizacja jest LEPSZA, ponieważ w okolicy tego pseudo-metroP0litarnego bizancjum oprócz starych kamienic i melin NIE MA NIC, co mogłoby być celem podróży.
 Tylko 80%? A może jednak 110? Skąd taka liczba? Od proboszcza usłyszałeś i powtarzasz czy wymyśliłeś ją sobie siedząc na kiblu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napisano minutę temu  Nie ma jasinola, to srome_K_ przelogował się na 6yhn.
     Przelogowanko, cyk, przelogowanko...Choćbyś się i milion razy zesr... - nie wygrasz, Monio. Moje zawsze będzie na wierzchu. Porzuć wszelkie złudzenia. Z równowagi też mnie nie wyprowadzisz. Ja mam dużo czasu i cierpliwości. Nie spinaj tak d..y, nie napalaj jak szczerbaty na suchary. Ze mną nie wygrasz. Nie szkoda Ci czasu i kasy za prąd?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tendencyjność Waszych artykułów zaczyna wręcz porażać. To smutne jak za wszelką cenę próbujecie zablokować lub jak się nie da to chociaż obrzydzić czytelnikom kolejne miejskie inwestycje.
ta łazili po starym dworcu aż w końcu znaleźli dwie niezadowolone babki i teraz już można zacząć pisać że mieszkańcom i pasażerom nie podoba się nowa lokalizacja dworca metropolitalnego, napisać żenada to nic nie napisać
Jak zwykle obrażasz ludzi, P0dły dewelo-trolu z agencji,
A ty, to niby co? Nie rozśmieszaj mnie, dewelomatołku :-) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 11

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...