Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin. To będzie wielka i bardzo trudna przeprowadzka. Co na to pasażerowie?

Utworzony przez kronikidewelorozwoju, 24 września 2021 r. o 10:09 Powrót do artykułu
Już chyba wszystkim na tym forum sugerowałeś baranka w ścianę...
Nie. Tobie jeszcze nie. Ale zrób  to jak najszybciej. Dla dobra swojego i forum. Sądząc po stylu wypowiedzi, błędach  i słownictwie, jakie prezentowałeś i nadal prezentujesz, jesteś zwykły, wyszczekany, butny,  arogancki i zarozumiały gówniarz, niedorozwinięty gnojek. Jest jakiś przymus "wytaczania argumentów" ("ważniejszych" niż zwykłe G...no), komentowania każdej bzdury na forum?  Może wskazana byłaby szybka wizyta u psychiary?I czep się tramwaju, a nie mnie. Nie  mam zamiaru dowartościowywać byle smarkacza chwilą uwagi i dialogiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Już chyba wszystkim na tym forum sugerowałeś baranka w ścianę...  
  Nie. Tobie jeszcze nie. Ale zrób  to jak najszybciej. Dla dobra swojego i forum. Sądząc po stylu wypowiedzi, błędach  i słownictwie, jakie prezentowałeś i nadal prezentujesz, jesteś zwykły, wyszczekany, butny,  arogancki i zarozumiały gówniarz, niedorozwinięty gnojek. Jest jakiś przymus "wytaczania argumentów" ("ważniejszych" niż zwykłe G...no), komentowania każdej bzdury na forum?  Może wskazana byłaby szybka wizyta u psychiary?I czep się tramwaju, a nie mnie. Nie  mam zamiaru dowartościowywać byle smarkacza chwilą uwagi i dialogiem.
Jasin, nie napinaj się tak, bo ci żyłka pierdząca pęknie. Ty mi zarzucasz błędy? Co najwyżej literówki. Moje słownictwo jest o niebo bogatsze od twojego. Tak, bywam arogancki i zarozumiały, zwłaszcza w odniesieniu do obszczekujących mnie jamników. Reszty nie skomentuję - aż tak nisko się schylać nie zamierzam. Twój poziom jest mi obcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 11 z 11

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...