Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin. Ultrafiolet w autobusach. Te lampy mają zabić wirusy

Utworzony przez Sir_Fred, 17 września 2021 r. o 12:29 Powrót do artykułu
Niech się inne miasta uczą od naszego Żuczka jak dbać o zdrowie i życie populacji !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy lampy zostaną także zamontowane w autobusach podwykonawców mpk z numerami 18xx, których w wakacje jeździło niewiele mniej niz autobusów należących do samego mpk?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech się inne miasta uczą od naszego Żuczka jak dbać o zdrowie i życie populacji !
Jakiego "Żuczka"?!? Przed paru laty zagłosowałem na pełnoletniego pana doktora Krzysztofa Żuka. Czyżby coś się zmieniło?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakiego "Żuczka"?!? Przed paru laty zagłosowałem na pełnoletniego pana doktora Krzysztofa Żuka. Czyżby coś się zmieniło?
Spokojnie, to tylko bóldup. Polecam maść. I kontrolę stanu nóg - pilnie. Na głowinę za póżno. No i coś na alergię. Bo inaczej jak reakcja alergiczna na najdrobniejszą wzmiankę o czymkolwiek, co ma choćby nawet tylko teoretyczny, wydumany związek z Prezydentem Lublina, nazwać tego nie można.  Na koniec. Nie napalajcie się tak strasznie, nie spinajcie d...agrafką - obaj z Moniem. I tak nie dacie rady, czciniegodni...I, cytując złote usteczka samego mistrza Japo: proponuję skoncentrować się na własnym zdrowiu - bez chamskiego podejścia do innych ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Geniusze medycyny z MPK! Nobel dla Fulary i Żuka z medycyny to w takiej sytuacji tylko formalność. Takie lampy wystarczy zamontować wszędzie i wirus zniknie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
promieniowanie ultrafioletowe( a konkretnie UVC, bo o nim tutaj mowa) nie jest obojętne dla zdrowia ludzi, a jest szkodliwe i to bardzo, o czym należy wiedzieć, toteż miejmy nadzieję, że jeśli miałby być takie lampy montowane wewnątrz pojazdów to z odpowiednimi zabezpieczeniami, by nie narażać na promieniowanie pasażerów. Dobrze by było aby te lampy zabijały tylko wirusy, a nie wykańczały przy okazji pasażerów, bo wówczas jedynym beneficjentem takiego rozwiązania stałaby się onkologia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Dobrze by było aby te lampy zabijały tylko wirusy, a nie wykańczały przy okazji pasażerów, bo wówczas jedynym beneficjentem takiego rozwiązania stałaby się onkologia.
Mam lepszy pomysł. Odwiedź dobrego psychiatrę i zacznij się leczyć. Zniknij stąd i skończ z zaśmiecaniem forum tymi niebotycznymi bzdurami, majaczeniem bez sensu, niestrawnym bełkotem. Jak nie wkoło Macieju bzdety, brednie o budkach telefonicznych, biletach i rozkładach jazdy, hurtowych zmianach nazw, negocjacjach w sprawie gęstości zabudowy to teraz kolejny porcja bełkotu "od czapy"- bo mi się widzi mi się, choć g....się na tym rozeznaję. Paranoja,  paranoja. Chyba uwielbiasz sytuacje, kiedy ludzie na Twój widok  znacząco pukają się w głowy, prawda?   Polecam solidny mur, i główką go, z rozpędu. Inaczej koszty Twojego leczenia spoczną na barkach Zakładu w Abramowicach. Nota bene takie rozwiązanie (ultrafiolet) od dawna z powodzeniem funkcjonuje w komunikacji miejskiej w takiej na przykład Warszawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...