Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Urząd Miasta w dużym pokoju lub kuchni. Samorządowcy pójdą do pracy zdalnej

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 marca 2020 r. o 08:29 Powrót do artykułu
Ratuszowe trolle też będą pracować zdalnie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka zdalna praca...żeby była zdalna praca muszą być służbowe laptopy których nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo dobra decyzja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boże jak ja nie mam szacunku do tych urzędowych BIURW. Chociaż uczciwie przyznam, że są wyjątki. Wyjątki niestety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie 1400. W urzędzie pracuje ponad 1700 urzędników, w tym tabun dyrektorów i kierowników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawidłowo, kto może ten powinien pracować zdalnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do roboty lenie Żukowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziennik widzę juz się nawet nie kryje z tym, że jawnie krytykuje absolutnie wszystko, co jest związane z Prezydentem Żukiem. Robicie się zwykłym szmatławcem jak Wyborcza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak to jest instytucje państwa zamykają się przed petentami a ja pracując na pierwszej linii walki z wirusem mam brać urlop co drugi dzień bo wprowadzono podział na dwa zespoły - robię 2x więcej godzin mam mniej i albo urlop albo bez połowy wypłaty bo takie widzimisię dyrektor ...!!! - paranoja czy głupota...????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli teraz Kowalczyk przyjmuje zapłatę za fakturę VAT już nie w swoim biurze, ale przelewem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziennik widzę juz się nawet nie kryje z tym, że jawnie krytykuje absolutnie wszystko, co jest związane z Prezydentem Żukiem. Robicie się zwykłym szmatławcem jak Wyborcza.
 Wyborcza akurat ciągle popiera Żuka i PO. Skoro prezydent Żuk nie radzi sobie z zarządzaniem miastem, a jego działalaność w zasadzie sprowadza się do obsługi pewnego dewelopera to dlaczego DW ma tego nie krytykować? Póki co jest jeszcze wolność słowa oraz prasy i każdy może pisać i mówić co chce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No właśnie, zarządzenie przygotowali prawnicy, a język prawniczy jest tak skonstruowany, że trudno go zrozumieć i gdzie jedno drugiemu zaprzecza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zatem proszę, aby głównodowodzący natychmiast podjął kroki, celem zakazu dewastacji Górek Czechowskich!!! To że obowiązuje obecnie plan zagospodarowania z 2015 r. chyba Pan Prezydent wie? A to że traktory jeżdżą po całych Górkach też??! Mam nadzieję, że już niedługo ktoś odpowie za to karnie, mam nadzieję że również cywilne ! Proszę pamiętać- nikt nie jest bezkarny!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten na zdjęciu od nadmiaru roboty aż łapki wrosły w kieszenie. Brawo łysy i kolesie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No właśnie, zarządzenie przygotowali prawnicy, a język prawniczy jest tak skonstruowany, że trudno go zrozumieć i gdzie jedno drugiemu zaprzecza
 Prawie wszysto co przygotowują ratuszowi prawnicy to prawny bubel.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
myślę, że to roztropna decyzja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kilka dni wystarczyło na przeorganizowanie ratuszowej farmy trolli. Ratuszowe trolle już rozpoczęły pracę zdalną. Macie płacone tyle samo co wcześniej czy może więcej za pracę w szkodliwych warunkach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bzdura jedna wielka. odmawiają każdemu, nawet jeśli ktoś ma w domu osoby starsze. no chyba że przyjaciele królika, oni zawsze dostaną co trzeba. np. odpowiednią uchwałę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lepiej, gdyby P0szli sobie pasożyty w peeez....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka zdalna praca...żeby była zdalna praca muszą być służbowe laptopy których nie ma.
  zrób szybką sondę, ilu nauczcieli w całym kraju dostało służbowe laptopy- oni codziennie zdalnie, z domu kontaktują się z rodzicami,  uczniami, tworzą i przesyłają niezliczoną ilość "niezbędnych" dokumentów, m.in. dla urzędu miasta czy kuratorium, i nie narzekaj, jakiś komputer chba w domu masz, skoro komentarz napisałaś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...