Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Klakierzy Żuka są jak widać mocno zdeterminowani. Tekst zaczynający się od słów: "PiSowskie trolle zdecydujcie się w końcu..." jakiś klakier urzędującego prezydenta zamieścił aż 5 razy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przetarg już na projekt wisi? Podobno Piotr K. Ma znajomych architektów:))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk śmieje się Wam w twarz, a Wy go popieracie. Ogromna kwota ponad 2 mln zł za zaprojektowanie budynku dla urzędników. 
 Przestań kłamać! Wyraźnie powiedzieli, że to pieniądze na " rozbiórkę istniejącego budynku i opracowanie projektu budowlano-wykonawczego", a nie SAM PROJEKT!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto bogatemu zabroni?
 Bogatem nikt nie zabroni, ale Lublin jest stolicą najbiednieszego wojewodztwa w Polsce. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiSowskie trolle zdecydujcie się w końcu. Wynajmują od kogoś - źle, budują własny - jeszcze gorzej. Jest jakiś wariant który wam odpowiada? Czy tępo krytykujecie każde rozwiązanie bo takie przyszły rozkazy z centrali?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiSowskie trolle zdecydujcie się w końcu. Wynajmują od kogoś - źle, budują własny - jeszcze gorzej. Jest jakiś wariant który wam odpowiada? Czy tępo krytykujecie każde rozwiązanie bo takie przyszły rozkazy z centrali?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiSowskie trolle zdecydujcie się w końcu. Wynajmują od kogoś - źle, budują własny - jeszcze gorzej. Jest jakiś wariant który wam odpowiada? Czy tępo krytykujecie każde rozwiązanie bo takie przyszły rozkazy z centrali?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja to się dziwię Lublin miał Dworek Graffa w którym spokojnie kilka instytucji mogło się odnaleźć m. in. USC, oddaje go za połowę ceny a w międzyczasie planuje wynajęcie od prywaciarza powierzchni. Nie będę wspominał o lokalu przy Lipowej, gdzie świetnie możnaby zaadaptować dla biurokratow pomieszczenia. Pewnie taniej by było niż zakłada obecna koncepcja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stary się pchnie develo ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda terenu, akademik 20-pietrowy tam pasuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  • Lublin już jest w pierwszej “5” NAJBARDZIEJ ZADŁUŻONYCH MIAST W POLSCE. I stale pnie się “wyżej”. DŁUG = 1 489 346 047 zł (stan 2018).  
  • W roku 2018 najszybciej w Polsce rozwijało się Podkarpacie, a najwolniej województwo lubelskie.
  • W 2018 roku we wszystkich regionach odnotowano wzrost produktu krajowego brutto w cenach bieżących w porównaniu z 2017. Jednak były duże różnice w tempie wzrostu między poszczególnymi regionami – wynika z najnowszych danych GUS. 
  • Najszybciej rozwijała się gospodarka w regionie podkarpackim – w 2018 roku PKB tego województwa wzrosło o o 7,8 proc. -- Najsłabszy wzrost odnotował region lubelski, o 3,5 proc.  i był to zdecydowanie najgorszy wynik w Polsce.
To nowy poziom ekonomii zrównoważonej by agenda 2030 nwo?   Może już czas na tytuł dr nwo “honoris causa globalos-banksteros”?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To PiSanie zbitek liter p i o wielkimi literami pokazuje Twój kretyński poziom... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie "Gruby" z agencji PR? Zunio przed PÓjściem spać (ok. 22,00) lubi POczytać o swoich dokonaniach, które POwinny być okraszone odPOwiednią ilością POplusikowanej wazeliny w komentarzach. Inaczej będzie miał kłoPOty z zaśnięciem.
 PiSanie przez Ciebie zbitek liter p i o wielkimi literami pokazuje poziom Twego intelektu... Dno... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosowaliście na Żuka to macie. 2 miliony złotych za sam projekt nowego budynku dla urzędników. Za sam projekt równowartość 20 bardzo dobrej klasy samochodów. Budynek nie dla mieszkańców tylko dla urzędników. Widząc co dzieje się w Lublinie m.in. ze wspieraniem deweloperów, z lekceważeniem wyniku referendum z kwietnia ub.r., z zadłużaniem miasta i z wieloma innymi sprawami, które łagodnie można nazwać kontrowersyjnymi, jestem dumny, że ani w 2010 ani w 2014 ani w 2018 r. nie głosowałem na Żuka. Możecie mnie nazywać kaczym trollem itp. a ja spokojnie zacytuję słowa Jarosława Kaczyńskiego z 2007 r. z debaty z komunistą Kwaśniewskim, który niestety przez 10 lat był prezydentem Polski: "Ale pan bez przerwy to samo, pan nie wytrzymuje, pan rozumie, że siła moich argumentów jest taka, że pan nie ma żadnych szans". Te słowa dedykuję Wam wychwalającym Żuka.
 Z Twojej wypowiedzi wynika zamiłowanie do jeżdżenia samochodami. Gdyby nie Żuk trudno by Ci było wyjechać z miasta! Tkwiłbyś w korkach! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosowaliście na Żuka to macie. 2 miliony złotych za sam projekt nowego budynku dla urzędników. Za sam projekt równowartość 20 bardzo dobrej klasy samochodów. Budynek nie dla mieszkańców tylko dla urzędników. Widząc co dzieje się w Lublinie m.in. ze wspieraniem deweloperów, z lekceważeniem wyniku referendum z kwietnia ub.r., z zadłużaniem miasta i z wieloma innymi sprawami, które łagodnie można nazwać kontrowersyjnymi, jestem dumny, że ani w 2010 ani w 2014 ani w 2018 r. nie głosowałem na Żuka. Możecie mnie nazywać kaczym trollem itp. a ja spokojnie zacytuję słowa Jarosława Kaczyńskiego z 2007 r. z debaty z komunistą Kwaśniewskim, który niestety przez 10 lat był prezydentem Polski: "Ale pan bez przerwy to samo, pan nie wytrzymuje, pan rozumie, że siła moich argumentów jest taka, że pan nie ma żadnych szans". Te słowa dedykuję Wam wychwalającym Żuka.
 Sfrustrowany paranoik Kaczyński Kwaśniewskiemu do stóp nie dorastał! Gdyby nie Żuk dalej Lublin byłby wsamraśnym (cyt. Pruszkowskiego) grajdołem bez porządnych ulic, przemysłu oraz atrakcji kulturalnych i turystycznych, bez mieszkań oraz tworzonych i rewaloryzowanych terenów zielonych, bez lotniska, nowych obiektów sportowych i dworca autobusowego z prawdziwego zdarzenia. Jaka - lekarzu - Twoja wizja leczenia Lublina? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To trzeba pisać przetarg czy ogłaszać? Jeżeli jest zaprzyjaźniona firma projektowa i jest w stanie uzyskać wszelkie wymagane pozwolenia no i fakturę wystawi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiSowskie trolle zdecydujcie się w końcu. Wynajmują od kogoś - źle, budują własny - jeszcze gorzej. Jest jakiś wariant który wam odpowiada? Czy tępo krytykujecie każde rozwiązanie bo takie przyszły rozkazy z centrali?
 Takie przyszły wytyczne z Nowogrodzkiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie już spokój z tymi artykułami o Kowalczyk, przetarg /konkurs wygra najlepszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak postawią coś tak brzeskiego to niech lepiej tam nic nie budują niż takiego hargamela
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet 200 zł za zdjęcie rentgenowskie... Kolejny pacjent od KOPERTNIKA przerywa milczenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...