Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Uważaj od kogo bierzesz pożyczkę. Oni wprowadzili w błąd 30 osób

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 maja 2019 r. o 14:59 Powrót do artykułu
Ja tam brałem w Amber Gold i nie narzekam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O MATKO I TO MAJĄ BYĆ OSOBY ZAUFANIA PULICZNEGO...? KOMU DZISIAJ WIERZYC I UFAC...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W takim bantustanie jak Detroit nad Bystrzycą żerowanie na bezradnym plebsie to norma czy może nawet jeden z podstawowych wzorców modelu biznesowego. Szybkie fortuny najczęściej rodzą się pośród oceanów biedy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak przychodza pozyczyc to wszystko by zrobili aby uzyskac jakas kwote. A pozniej nie spłacaja i od razu na policje bo ich oszukali. I sciemniaja ze nie widzieli umowy. I na policje ba tak najlepiej ze zostali oszukani. Smiech na sali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki doskonały miał być i podobno (według lobbystów) jest prywatny notariat. Zatrute owoce monopolu prywatnego biznesu w obsłudze notarialnej - często obowiązkowej (np. przy sprzedaży lub darowaniu nieruchomości). To już prawie 30 lat trwa ten monopol.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam brałem w Amber Gold i nie narzekam.
 Chyba brałeś co najwyżej do buzi,a co to sam wiesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam brałem w Amber Gold i nie narzekam.
 No to teraz POwinieś razem z rodzinką P. oddawać i siedzieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Redaktorzy - to może byście podali LOGO tego przestępczego procederu ? Chronicie oszustów zatajając ich personalia - kogo chroni tu prawo ? przed kim mamy się bronić skoro nie znamy ich adresów ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a oddali te pożyczki? Tylko im firma pożyczyła czy innym też? Bo jak inni nie są pokrzywdzeni to to trochę dziwne..... Poza tym jak bankowi nie oddasz to też ci nieruchomość zabierają i komornik sprzeda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Państwowy byłby lepszy? Jak wszystko co państwowe... A może czynności notarialnych chciałbyś i Ty dokonywać dla klientów w swoim warzywniaku? Zastanów się chłopie, myślenie nie boli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapewne trzeba klientom biednym wierzyć bo przecież pewnie wódkę i podano, umowy nie takie były , pewnie notariusz umowy nie czytał , albo on zdania słyszalnego nie rozumiał .... to jakim cudem dojechał do Lublina? Aaa No tak . Starać się o pożyczkę wiedział jak , wziął było fajnie ( wakacje , szpan przed kolegami) potem już gorzej bo trzeba spłacać .... ale po co ..... Ziobro chroni taka patologie . Pójdę z płaczem ze coś mi podano albo nie zrozumiałem słowa czytanego ( język tez ucięli bo po co się zapytać notariusza któr ma obowiązek odpowiedzieć na każde pytanie , ) popłacze a ze policja i prokuratura ma obowiązek wszcząć postępowanie nawet nie zasadne i absurdalne z nalazu Ziobry to już co innego. Patologia wyłudza pożyczki , składa fałszywe zeznania i jest Ok? Nigdy żaden pasożyt nie odpowiedział za składanie fałszywych zeznań .... dlaczego ? Bo prokuratura nie chce dolewać oliwy do ognia bo by dopiero cyrki wyszły .... nakłanianie do zeznań czy sugerowane odpowiedzi ..... taka jest teraz polska . Chroni się przestępców wyłudzających pożyczki ....... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robert F. Jest najlepszym notariuszem w wojewodztwie on by swiadomie tego nie zrobil musial zostac wrobiony!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziennikarz się nawet nie podpisał pod tym sensacyjnym artykułem. Bo wstyd. O czymś pisać przecież trzeba. I podkręcać sensację. Oby się tylko sprzedawał dziennik. Bo kurier ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już dawno powinni pozbawić prawa wykonywnia zawodu Frąca - nie weim dlaczego jeszcze jego kalncelaria działa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy potrzebujesz pożyczki? Jesteśmy certyfikowanym, niezawodnym, niezawodnym, wydajnym, szybkim i dynamicznym pożyczkodawcą. Masz kryzys finansowy, oto Twoja szansa na uzyskanie usług finansowych od naszej firmy. Oferujemy wszystkie rodzaje pożyczek dla poszczególnych firm o oprocentowaniu 3%. Jeśli potrzebujesz pożyczki, skontaktuj się z nami poniżej Imię i nazwisko: Gilbert Aaron E-mail: info.gilbertloanfirm@gmail.com Whatsapp: +16317433915
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Możesz sprawdzić w porównywarkach internetowych. Tam są zebrane sprawdzone firmy, więc nie ma ryzyka, że np. wyłudzą Twoje dane. Osobiście polecam ***s://finrada.pl/pozyczki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...