Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: W Dzień bez Samochodu można jeździć komunikacją miejską bez biletu

Utworzony przez stop_propagandzie, 22 września 2021 r. o 12:17 Powrót do artykułu
Trzeba być naprawdę zdesperowanym, żeby skorzystać z beznadziejniej komunikacji miejskiej.
 Trzeba być naprawdę po***onym, żeby spędzać całe dnie na komentowaniu z kilku różnych kont każdego artykułu wychodzącego na DW. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napisano 6 minut temu  Trzeba być naprawdę zdesperowanym, żeby skorzystać z beznadziejniej komunikacji miejskiej.
                                  Choćbyś się i milion razy zesr... - nie wygrasz, Monio. Moje zawsze będzie na wierzchu. Porzuć wszelkie złudzenia. Z równowagi też mnie nie wyprowadzisz. Ja mam dużo czasu i cierpliwości. Nie spinaj tak d..y, nie napalaj jak szczerbaty na suchary. Ze mną nie wygrasz. Nie szkoda Ci czasu i kasy za prąd?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napisano 11 minut temu  Trzeba być naprawdę zdesperowanym, żeby skorzystać z beznadziejniej komunikacji miejskiej.
                                  Choćbyś się i milion razy zesr... - nie wygrasz, Monio. Moje zawsze będzie na wierzchu. Porzuć wszelkie złudzenia. Z równowagi też mnie nie wyprowadzisz. Ja mam dużo czasu i cierpliwości. Nie spinaj tak d..y, nie napalaj jak szczerbaty na suchary. Ze mną nie wygrasz. Nie szkoda Ci czasu i kasy za prąd?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napisano 16 minut temu Trzeba być naprawdę zdesperowanym, żeby skorzystać z beznadziejniej komunikacji miejskiej.
Przelogowanko...Choćbyś się i milion razy zesr... - nie wygrasz, Monio. Moje zawsze będzie na wierzchu. Porzuć wszelkie złudzenia. Z równowagi też mnie nie wyprowadzisz. Ja mam dużo czasu i cierpliwości. Nie spinaj tak d..y, nie napalaj jak szczerbaty na suchary. Ze mną nie wygrasz. Nie szkoda Ci czasu i kasy za prąd?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napisano 3 minuty temu Trzeba być naprawdę zdesperowanym, żeby skorzystać z beznadziejniej komunikacji miejskiej.
Przelogowanko, cyk, przelogowanko...Choćbyś się i milion razy zesr... - nie wygrasz, Monio. Moje zawsze będzie na wierzchu. Porzuć wszelkie złudzenia. Z równowagi też mnie nie wyprowadzisz. Ja mam dużo czasu i cierpliwości. Nie spinaj tak d..y, nie napalaj jak szczerbaty na suchary. Ze mną nie wygrasz. Nie szkoda Ci czasu i kasy za prąd?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak zwykle nie w porę artykuł... Kto miał pojechać MPK za free to już dawno dojechał swoim samochodem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napisano 34 minuty temu Trzeba być naprawdę zdesperowanym, żeby skorzystać z beznadziejniej komunikacji miejskiej.
Przelogowanko, cyk, przelogowanko...Choćbyś się i milion razy zesr... - nie wygrasz, Monio. Moje zawsze będzie na wierzchu. Porzuć wszelkie złudzenia. Z równowagi też mnie nie wyprowadzisz. Ja mam dużo czasu i cierpliwości. Nie spinaj tak d..y, nie napalaj jak szczerbaty na suchary. Ze mną nie wygrasz. Nie szkoda Ci czasu i kasy za prąd?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Celem Duce Dewelo-City jest zdobycie miejsca na P0dium w K0nkurencji na miasto z największą liczbą aut na mieszkańca w Europie. Sposób osiągnięcia tego celu: systematyczne zniechęcanie "plebsu" do korzystania z usług zbiorkomu, głównie przez wygaszanie kursów i promocję archaicznej siatki połączeń, ale także poprzez rozbójnicze cenniki i poprzez parkowanie nowo-zakupionego taboru w zajezdni.
Przelogowanko, cyk, przelogowanko...Choćbyś się i milion razy zesr... - nie wygrasz, Monio. Moje zawsze będzie na wierzchu. Porzuć wszelkie złudzenia. Z równowagi też mnie nie wyprowadzisz. Ja mam dużo czasu i cierpliwości. Nie spinaj tak d..y, nie napalaj jak szczerbaty na suchary. Ze mną nie wygrasz. Nie szkoda Ci czasu i kasy za prąd?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż, kronikiniedorozwoju w pełnej krasie. A w DW dalej udają, że nie widzą tego nędznego spamu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napisano dzisiaj o 16:40   Celem Duce Dewelo-City jest zdobycie miejsca na P0dium w K0nkurencji na miasto z największą liczbą aut na mieszkańca w Europie. Sposób osiągnięcia tego celu: systematyczne zniechęcanie "plebsu" do korzystania z usług zbiorkomu, głównie przez wygaszanie kursów i promocję archaicznej siatki połączeń, ale także poprzez rozbójnicze cenniki i poprzez permanentne parkowanie nowo-zakupionego za ciężkie pieniądze taboru bezczynnie w zajezdni.
Przelogowanko, cyk, przelogowanko...Choćbyś się i milion razy zesr... - nie wygrasz, Monio. Moje zawsze będzie na wierzchu. Porzuć wszelkie złudzenia. Z równowagi też mnie nie wyprowadzisz. Ja mam dużo czasu i cierpliwości. Nie spinaj tak d..y, nie napalaj jak szczerbaty na suchary. Ze mną nie wygrasz. Nie szkoda Ci czasu i kasy za prąd?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napisano 13 minut temu Celem Duce Dewelo-City jest zdobycie miejsca na P0dium w K0nkurencji na miasto z największą liczbą aut na mieszkańca w Europie. Sposób osiągnięcia tego celu: systematyczne zniechęcanie "plebsu" do korzystania z usług zbiorkomu, głównie przez wygaszanie kursów i promocję archaicznej siatki połączeń, ale także poprzez rozbójnicze cenniki i poprzez parkowanie nowo-zakupionego taboru w zajezdni.
Przelogowanko, cyk, przelogowanko...Choćbyś się i milion razy zesr... - nie wygrasz, Monio. Moje zawsze będzie na wierzchu. Porzuć wszelkie złudzenia. Z równowagi też mnie nie wyprowadzisz. Ja mam dużo czasu i cierpliwości. Nie spinaj tak d..y, nie napalaj jak szczerbaty na suchary. Ze mną nie wygrasz. Nie szkoda Ci czasu i kasy za prąd?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napisano 3 minuty temu Czy Dewelo-Sułtan się skusił i dał wolne swojemu szoferowi-bodyguardowi? A może nawet jego 3-tonowe monstrum nie jest zarejestrowane na niego samego?
Przelogowanko, cyk, przelogowanko...Choćbyś się i milion razy zesr... - nie wygrasz, Monio. Moje zawsze będzie na wierzchu. Porzuć wszelkie złudzenia. Z równowagi też mnie nie wyprowadzisz. Ja mam dużo czasu i cierpliwości. Nie spinaj tak d..y, nie napalaj jak szczerbaty na suchary. Ze mną nie wygrasz. Nie szkoda Ci czasu i kasy za prąd?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napisano 19 minut temu Kto raz P0czeka na kurs 30 minut na przystanku, temu na zawsze odejdzie ochota do korzystania z tej parodii komunikacji.
    Choćbyś się i milion razy zesr... - nie wygrasz, Monio. Moje zawsze będzie na wierzchu. Porzuć wszelkie złudzenia. Z równowagi też mnie nie wyprowadzisz. Ja mam dużo czasu i cierpliwości. Nie spinaj tak d..y, nie napalaj jak szczerbaty na suchary. Ze mną nie wygrasz. Nie szkoda Ci czasu i kasy za prąd?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czemu MPK czy tam ZTM nie zapewni mi tragarza co mi będzie nosił walizki i parę innych rzeczy z domu na przystanek i z przystanku do urzędów i firm ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba być naprawdę zdesperowanym, żeby skorzystać z beznadziejniej komunikacji miejskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napisano    dzisiaj o 07:56  Trzeba być naprawdę zdesperowanym, żeby skorzystać z beznadziejniej komunikacji miejskiej.go 3-tonowe monstrum nie jest zarejestrowane na niego samego?
Przelogowanko, cyk, przelogowanko...Choćbyś się i milion razy zesr... - nie wygrasz, Monio. Moje zawsze będzie na wierzchu. Porzuć wszelkie złudzenia. Z równowagi też mnie nie wyprowadzisz. Ja mam dużo czasu i cierpliwości. Nie spinaj tak d..y, nie napalaj jak szczerbaty na suchary. Ze mną nie wygrasz. Nie szkoda Ci czasu i kasy za prąd?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...