Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

22 września 2021 r.
12:11

Lublin: W Dzień bez Samochodu można jeździć komunikacją miejską bez biletu

Autor: Zdjęcie autora drs
0 29 A A
(fot. Archiwum)

Bez biletu mogą dziś jeździć komunikacją miejską posiadacze dowodu rejestracyjnego. W ten sposób samorząd Lublina włącza się w obchody Dnia bez Samochodu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

– 22 września ważny dowód rejestracyjny uprawnia do bezpłatnego przejazdu jedną osobę wszystkimi liniami komunikacji miejskiej kursującymi na zlecenie Zarządu Transportu Miejskiego – informuje ZTM.

Również dzisiaj użytkownicy Lubelskiego Roweru Miejskiego mogą bez opłaty jeździć wypożyczanymi jednośladami przez godzinę.

Skomentuj i udostępnij na Facebooku
e-Wydanie

Komentarze 29

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Kosmitulo / 22 września 2021 r. o 12:24
+37
Trzeba być naprawdę zdesperowanym, żeby skorzystać z beznadziejniej komunikacji miejskiej.
 Trzeba być naprawdę po***onym, żeby spędzać całe dnie na komentowaniu z kilku różnych kont każdego artykułu wychodzącego na DW. 
Avatar
Jasin / 22 września 2021 r. o 12:24
+22
Napisano 6 minut temu  Trzeba być naprawdę zdesperowanym, żeby skorzystać z beznadziejniej komunikacji miejskiej.
                                  Choćbyś się i milion razy zesr... - nie wygrasz, Monio. Moje zawsze będzie na wierzchu. Porzuć wszelkie złudzenia. Z równowagi też mnie nie wyprowadzisz. Ja mam dużo czasu i cierpliwości. Nie spinaj tak d..y, nie napalaj jak szczerbaty na suchary. Ze mną nie wygrasz. Nie szkoda Ci czasu i kasy za prąd?
Avatar
Jasin / 22 września 2021 r. o 12:39
+19
Napisano 11 minut temu  Trzeba być naprawdę zdesperowanym, żeby skorzystać z beznadziejniej komunikacji miejskiej.
                                  Choćbyś się i milion razy zesr... - nie wygrasz, Monio. Moje zawsze będzie na wierzchu. Porzuć wszelkie złudzenia. Z równowagi też mnie nie wyprowadzisz. Ja mam dużo czasu i cierpliwości. Nie spinaj tak d..y, nie napalaj jak szczerbaty na suchary. Ze mną nie wygrasz. Nie szkoda Ci czasu i kasy za prąd?
Avatar
mundrolek / 22 września 2021 r. o 17:25
+16
Cóż, kronikiniedorozwoju w pełnej krasie. A w DW dalej udają, że nie widzą tego nędznego spamu.
Avatar
Jasin / 22 września 2021 r. o 14:17
+16
Napisano 16 minut temu Trzeba być naprawdę zdesperowanym, żeby skorzystać z beznadziejniej komunikacji miejskiej.
Przelogowanko...Choćbyś się i milion razy zesr... - nie wygrasz, Monio. Moje zawsze będzie na wierzchu. Porzuć wszelkie złudzenia. Z równowagi też mnie nie wyprowadzisz. Ja mam dużo czasu i cierpliwości. Nie spinaj tak d..y, nie napalaj jak szczerbaty na suchary. Ze mną nie wygrasz. Nie szkoda Ci czasu i kasy za prąd?
Avatar
Jasin / 22 września 2021 r. o 14:29
+15
Napisano 3 minuty temu Trzeba być naprawdę zdesperowanym, żeby skorzystać z beznadziejniej komunikacji miejskiej.
Przelogowanko, cyk, przelogowanko...Choćbyś się i milion razy zesr... - nie wygrasz, Monio. Moje zawsze będzie na wierzchu. Porzuć wszelkie złudzenia. Z równowagi też mnie nie wyprowadzisz. Ja mam dużo czasu i cierpliwości. Nie spinaj tak d..y, nie napalaj jak szczerbaty na suchary. Ze mną nie wygrasz. Nie szkoda Ci czasu i kasy za prąd?
Avatar
AaronSzechter / 22 września 2021 r. o 14:42
+13
jak zwykle nie w porę artykuł... Kto miał pojechać MPK za free to już dawno dojechał swoim samochodem
Avatar
Jasin / 22 września 2021 r. o 18:51
+10
Napisano 13 minut temu Celem Duce Dewelo-City jest zdobycie miejsca na P0dium w K0nkurencji na miasto z największą liczbą aut na mieszkańca w Europie. Sposób osiągnięcia tego celu: systematyczne zniechęcanie "plebsu" do korzystania z usług zbiorkomu, głównie przez wygaszanie kursów i promocję archaicznej siatki połączeń, ale także poprzez rozbójnicze cenniki i poprzez parkowanie nowo-zakupionego taboru w zajezdni.
Przelogowanko, cyk, przelogowanko...Choćbyś się i milion razy zesr... - nie wygrasz, Monio. Moje zawsze będzie na wierzchu. Porzuć wszelkie złudzenia. Z równowagi też mnie nie wyprowadzisz. Ja mam dużo czasu i cierpliwości. Nie spinaj tak d..y, nie napalaj jak szczerbaty na suchary. Ze mną nie wygrasz. Nie szkoda Ci czasu i kasy za prąd?
Przelogowanko, cyk, przelogowanko...Choćbyś się i milion razy zesr... - nie wygrasz, Monio. Moje zawsze będzie na wierzchu. Porzuć wszelkie złudzenia. Z równowagi też mnie nie wyprowadzisz. Ja mam dużo czasu i cierpliwości. Nie spinaj tak d..y, nie napalaj jak szczerbaty na suchary. Ze mną nie wygrasz. Nie szkoda Ci czasu i kasy za prąd? rozwiń
Avatar
Jasin / 22 września 2021 r. o 17:46
+9
Napisano dzisiaj o 16:40   Celem Duce Dewelo-City jest zdobycie miejsca na P0dium w K0nkurencji na miasto z największą liczbą aut na mieszkańca w Europie. Sposób osiągnięcia tego celu: systematyczne zniechęcanie "plebsu" do korzystania z usług zbiorkomu, głównie przez wygaszanie kursów i promocję archaicznej siatki połączeń, ale także poprzez rozbójnicze cenniki i poprzez permanentne parkowanie nowo-zakupionego za ciężkie pieniądze taboru bezczynnie w zajezdni.
Przelogowanko, cyk, przelogowanko...Choćbyś się i milion razy zesr... - nie wygrasz, Monio. Moje zawsze będzie na wierzchu. Porzuć wszelkie złudzenia. Z równowagi też mnie nie wyprowadzisz. Ja mam dużo czasu i cierpliwości. Nie spinaj tak d..y, nie napalaj jak szczerbaty na suchary. Ze mną nie wygrasz. Nie szkoda Ci czasu i kasy za prąd?
Przelogowanko, cyk, przelogowanko...Choćbyś się i milion razy zesr... - nie wygrasz, Monio. Moje zawsze będzie na wierzchu. Porzuć wszelkie złudzenia. Z równowagi też mnie nie wyprowadzisz. Ja mam dużo czasu i cierpliwości. Nie spinaj tak d..y, nie napalaj jak szczerbaty na suchary. Ze mną nie wygrasz. Nie szkoda Ci czasu i kasy za prąd? rozwiń
Avatar
Jasin / 22 września 2021 r. o 19:20
+8
Napisano 3 minuty temu Czy Dewelo-Sułtan się skusił i dał wolne swojemu szoferowi-bodyguardowi? A może nawet jego 3-tonowe monstrum nie jest zarejestrowane na niego samego?
Przelogowanko, cyk, przelogowanko...Choćbyś się i milion razy zesr... - nie wygrasz, Monio. Moje zawsze będzie na wierzchu. Porzuć wszelkie złudzenia. Z równowagi też mnie nie wyprowadzisz. Ja mam dużo czasu i cierpliwości. Nie spinaj tak d..y, nie napalaj jak szczerbaty na suchary. Ze mną nie wygrasz. Nie szkoda Ci czasu i kasy za prąd?
Avatar
Jasin / 23 września 2021 r. o 15:56
+3
Napisano    dzisiaj o 07:56  Trzeba być naprawdę zdesperowanym, żeby skorzystać z beznadziejniej komunikacji miejskiej.go 3-tonowe monstrum nie jest zarejestrowane na niego samego?
Przelogowanko, cyk, przelogowanko...Choćbyś się i milion razy zesr... - nie wygrasz, Monio. Moje zawsze będzie na wierzchu. Porzuć wszelkie złudzenia. Z równowagi też mnie nie wyprowadzisz. Ja mam dużo czasu i cierpliwości. Nie spinaj tak d..y, nie napalaj jak szczerbaty na suchary. Ze mną nie wygrasz. Nie szkoda Ci czasu i kasy za prąd?
Avatar
stop_propagandzie / 23 września 2021 r. o 07:56
-7
Trzeba być naprawdę zdesperowanym, żeby skorzystać z beznadziejniej komunikacji miejskiej.
Avatar
kronikidewelorozwoju / 23 września 2021 r. o 07:44
-6
Kto raz P0czeka na kurs 30 minut na przystanku, temu na zawsze odejdzie ochota do korzystania z tej parodii komunikacji.
Avatar
kronikidewelorozwoju / 23 września 2021 r. o 07:43
-10
Celem Duce Dewelo-City jest zdobycie miejsca na P0dium w K0nkurencji na miasto z największą liczbą aut na mieszkańca w Europie. Sposób osiągnięcia tego celu: systematyczne zniechęcanie "plebsu" do korzystania z usług zbiorkomu, głównie przez wygaszanie kursów i promocję archaicznej siatki połączeń, ale także poprzez rozbójnicze cenniki i poprzez parkowanie nowo-zakupionego taboru w zajezdni.
Avatar
kronikidewelorozwoju / 23 września 2021 r. o 07:43
-9
Celem Duce Dewelo-City jest zdobycie miejsca na P0dium w K0nkurencji na miasto z największą liczbą aut na mieszkańca w Europie. Sposób osiągnięcia tego celu: systematyczne zniechęcanie "plebsu" do korzystania z usług zbiorkomu, głównie przez wygaszanie kursów i promocję archaicznej siatki połączeń, ale także poprzez rozbójnicze cenniki i poprzez parkowanie nowo-zakupionego taboru w zajezdni.
Avatar
Janusz_Paliwas / 22 września 2021 r. o 21:00
+4
A czemu MPK czy tam ZTM nie zapewni mi tragarza co mi będzie nosił walizki i parę innych rzeczy z domu na przystanek i z przystanku do urzędów i firm ?
Avatar
Jasin / 22 września 2021 r. o 20:07
+6
Napisano 19 minut temu Kto raz P0czeka na kurs 30 minut na przystanku, temu na zawsze odejdzie ochota do korzystania z tej parodii komunikacji.
    Choćbyś się i milion razy zesr... - nie wygrasz, Monio. Moje zawsze będzie na wierzchu. Porzuć wszelkie złudzenia. Z równowagi też mnie nie wyprowadzisz. Ja mam dużo czasu i cierpliwości. Nie spinaj tak d..y, nie napalaj jak szczerbaty na suchary. Ze mną nie wygrasz. Nie szkoda Ci czasu i kasy za prąd?
Avatar
Jasin / 22 września 2021 r. o 19:20
+8
Napisano 3 minuty temu Czy Dewelo-Sułtan się skusił i dał wolne swojemu szoferowi-bodyguardowi? A może nawet jego 3-tonowe monstrum nie jest zarejestrowane na niego samego?
Przelogowanko, cyk, przelogowanko...Choćbyś się i milion razy zesr... - nie wygrasz, Monio. Moje zawsze będzie na wierzchu. Porzuć wszelkie złudzenia. Z równowagi też mnie nie wyprowadzisz. Ja mam dużo czasu i cierpliwości. Nie spinaj tak d..y, nie napalaj jak szczerbaty na suchary. Ze mną nie wygrasz. Nie szkoda Ci czasu i kasy za prąd?
Avatar
kronikidewelorozwoju / 22 września 2021 r. o 19:16
-14
Czy Dewelo-Sułtan się skusił i dał wolne swojemu szoferowi-bodyguardowi? A może nawet jego 3-tonowe monstrum nie jest zarejestrowane na niego samego?
Avatar
Jasin / 22 września 2021 r. o 18:51
+10
Napisano 13 minut temu Celem Duce Dewelo-City jest zdobycie miejsca na P0dium w K0nkurencji na miasto z największą liczbą aut na mieszkańca w Europie. Sposób osiągnięcia tego celu: systematyczne zniechęcanie "plebsu" do korzystania z usług zbiorkomu, głównie przez wygaszanie kursów i promocję archaicznej siatki połączeń, ale także poprzez rozbójnicze cenniki i poprzez parkowanie nowo-zakupionego taboru w zajezdni.
Przelogowanko, cyk, przelogowanko...Choćbyś się i milion razy zesr... - nie wygrasz, Monio. Moje zawsze będzie na wierzchu. Porzuć wszelkie złudzenia. Z równowagi też mnie nie wyprowadzisz. Ja mam dużo czasu i cierpliwości. Nie spinaj tak d..y, nie napalaj jak szczerbaty na suchary. Ze mną nie wygrasz. Nie szkoda Ci czasu i kasy za prąd?
Przelogowanko, cyk, przelogowanko...Choćbyś się i milion razy zesr... - nie wygrasz, Monio. Moje zawsze będzie na wierzchu. Porzuć wszelkie złudzenia. Z równowagi też mnie nie wyprowadzisz. Ja mam dużo czasu i cierpliwości. Nie spinaj tak d..y, nie napalaj jak szczerbaty na suchary. Ze mną nie wygrasz. Nie szkoda Ci czasu i kasy za prąd? rozwiń