Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin wraca do kin. Wkrótce premiera nowego filmu, w którym miasto grało Słupsk i Rzym

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 lutego 2020 r. o 12:37 Powrót do artykułu
Lublin idealnie nadaje się do grania zniszczonych i zdegradowanych miast.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Charoszy lewacki ksiądz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzięki konsekwentnej strategii władz miasta, Lublin pozostaje najlepszym w kraju planem filmowym dla produkcji wojennych, katastroficznych itp! Chwałą Ratuszu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze pare lat i Lublin bedzie mógł grać Detroit ,wyludnione i zdegradowane miasto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Doceniam grę aktorów ale pytam co Lublinowi da ta niezorganizowana armia artystów i członków ekipy filmowej poza utrudnieniami na starym mieście. Oby nie było tak jak poprzednio gdzie część ulic zamknięto a banda ćwoków z plakietkami ekipa filmowa blokowała wjazd i wejście jednocześnie nie wskazując którędy wobec tego się poruszać. Przypominam iż nie są oni właścicielami tego terenu a zachowują się jak wielmożowie na zagrodzie. Proszę o ochroniarzy z większym IQ chociaż rozumiem iż to gatunek na wymarciu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak tak dalej będzie postępować rujnowanie starego Lublina to będą nakręcać filmy o starożytnych Pompejach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten w kapeluszu łapiący pepeszę to nie Duda przypadkiem bo bardzo podobny mina zresztą też taka jak w Wejherowie kilka dni temu w trakcie wiwatów z drugiej strony kanału portowego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy jakiś film o wojnie wytoczonej przez kartel ratuszowo-deweloperski mieszkańcom Koziego Grodu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale spryciarze, kluczują sobie zielonym, np. na czwartym zdjęciu. Ciekawe :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pod koniec kadencji Żuka Lublin będzie mógł grać nawet Sosnowiec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAK UZYSKAŁEM MÓJ POŻYCZKĘ Z TEJ WIELKIEJ FIRMY CZY POTRZEBUJESZ PILNEJ KREDYTU, JEŚLI TAK, PONAD TAKŻE FIRMA KREDYTOWA DAVIDA WILSONA JEST NAJLEPSZYM MIEJSCEM DO UZYSKANIA KREDYTU, PONIEWAŻ JESTEM POTRZEBNY KREDYTU RAZEM, ABY TO BYŁO TEN WIELKI PRZEDSIĘBIORSTWO, KTÓRE MOGĘ SKONTAKTOWAĆ SIĘ Z NIMI JUŻ DZIŚ W CELU UDZIELENIA POŻYCZKI MOŻNA DOSTAĆ SIĘ ZA POMOCĄ E-MAILA (davidwilsonloancompany4@gmail.com)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...