Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
**** już się w ****** poprzewracalo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Piekło dzieci". Czy plakat z takim hasłem przyjmą? A z hasłem" Równe prawa dla wszystkich, także nienarodzonych?" A tak swoją drogą to za czyje pieniądze działa ta galeria, że zajmuje się takimi sprawami? Sorosa czy podatnika? Czy ten pan Waldemar Tatarczuk nie jest utrzymywany z kasy katolików? Porównuje obecne czasy do czasów stanu wojennego? Czy wie o wyborach i jak zdobywa się władzę (że w wyborach)? Czy wie, że tak nie było w czasie stanu wojennego? Czy naprawdę trzeba wysyłać tego pana na lekcje WOS i historii? Czego nauczy on młodych ludzi? Druga pani, Alina Januszczyk, "specjalistka ds. edukacji w Domu Słów" taka sama. Czy naprawdę nie widzi niczego złego w plakatach promujących aborcję na życzenie???!!! Czyli promujących zabijanie ludzi?! Stan wojenny to to samo co rządy wybrane w wolnych wyborach? Czy oni naprawdę tak myślą? Nie wierzę! W takim razie o co chodzi? Czy w imię prymitywnych, doraźnych interesów politycznych można robić wszystko? W razie czego zawsze można powiedzieć, że ja tu tylko sprzątam, albo tylko udostępniam miejsce i to tylko sztuka. .Niezgoda na zło to początek totalitaryzmu. Nie ma na to zgody.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...