Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Tępa piSSowska biedna dzicz! Mam nadzieje że wyzdychacie na raka a wasze niedo***e dzieci wpadną pod samochód za to co robicie.***** pis ***** biedotę ***** faszystowski lublin i ***** katoli!!!!!!!
Nie bulwersuj się pedziu. W krajach arabskich by was powiesili jak szmaty, i tyle by było z waszej ideologii. Ciesz się że Lublin to miasto tolerancyjne. W jakim innym kraju można bezkarnie atakować policję. Takie rzeczy to tylko w tolerancyjnej i przyjaznej Polsce. To dziecko nie ma pojęcia co się stało. Chyba ,może coś tęczowego takie domysły są słabe. Może chcieli jej wybić głupotę z głowy?
Wielcejebnięty wstawaj! Znowu się zesrałeś. XD
Widzę że nie możesz beze mnie żyć.
Co poradzę. Już tak po prostu mam. Jeśli widzę głupotę, nie umiem nie zareagować. XD
Jak codziennie stajesz przed lustrem to też reagujesz
 Cięta riposta. Taka inteligentna i na poziomie... Opowiedz coś jeszcze? XD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kobieta powinna zebrac kilku mężczyzn normalnie myślących , wócic i wypałowac ta patologie odechce im sie plucia na ludzi i rzucania w ludzi kamieniami, hołota w grupie to sa mądrzy i silni a tak to cienkie bolki, dla takich debili nie ma litosci moze jeszcze wyjdą na ludzi po odpowiedniej ,,lekcji,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie żadna Julia tylko Patryk. Ubranie sukienki i makijaż nie czynią kobietą. Tak jak bieganie na czworakach nie czyni z kogoś pantery. A z Patrykiem razem graliśmy w piłkę na osiedlu. Fajny gość z niego był.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...