Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Zabrzmiał Dzwon Europy, rozpoczęła się Majówka na placu Litewskim [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 1 maja 2019 r. o 14:36 Powrót do artykułu
Dlaczego nikt z UM na czele z v-ce prezydentką od sportu - nie skomentował ostatniej przegranej Motoru i w związku z tym kolejnego braku awansu do II ligi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie z Wypchanymi Portfelami, którzy absorbują do swoich kieszeni lwią część środków wyżebranych od UE przez takich "sprawnych" włodarzy jak zuczek, faktycznie mają POwody do świętowania. Niestety, wkrótce to eldorado się skończy, w związku z czym cwaniaki nie będą mieć innego wyjścia, jak zacząć pasożytować na lokalnym plebsie. Ta zmiana żywiciela to główne wyzwanie stojące przed 3-cią dewelo-kadencją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nikt z UM na czele z v-ce prezydentką od sportu - nie  skomentował ostatniej przegranej Motoru i w związku z tym kolejnego braku awansu do II ligi?
 Ze złotych ust zunia i jego świty słowa płyną wartko na ogół jedynie w okresie przedwyborczym lub w przypadkach, kiedy świętowane jest przecięcie jakiejś wstęgi. W przypadku porażek - czyli w praktyce na co dzień - preferowaną taktyką jest milczenie - tak jak miało to miejsce w przypadku przegranego przez kartel dewelo-ratuszowy pseudo-referendum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pachołki korporacji ukradli robolom ich jedyne święto, przemieniając 1-maja w celebrowanie globalistów spod znaku sorosa. Robol, zamiast pamiętać o tym, że ponad 100 lat temu jego przodkowie wywalczyli mu 8-godzinny dzień pracy (zamiast 12-16-godzinnego), ma zakupić pseudo-kiełbasę w markecie, a następnie ją zgrilować, popijając korpo-browarem. Rączki same składają się do klaskania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warto pamiętać, że jesteśmy w ścisłej czołówce unijnych rankingów biedy. Nie masz chleba to zrób plebsowi igrzyska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DZWON EUROPY JUŻ TAM NIE ZABRZMI !!! - Notre-Dame Paris 04.2019 - Saint-Sulpice 03.2019 - Cathédrale Saint 02.2019 - Saint-Jacques 01.2019 - Sacré-Cœur 01.2019 - Saint-Jean 10.2018 - Villeneuve 08.2018 - Sainte-Thérèse 07.2018 - Saint-Paul 06.2018 - ND des Grâces 06.2018
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZUKU/HETMANIE - TEN DZW0N TO NAM LOTTOO ! - Lubelskie to najbiedniejszy region w Polsce, z poważnymi problemami rozwojowymi. Jeden z 20 najbiedniejszych w EUROPIE !!!! Region, który powinien wykorzystywać każdą szansę do swojego rozwoju. Czy wykorzystuje skoro nadal jesteśmy najbiedniesi?P0 ch nam jakieś dzwony, skory jesteśmy dla UE tylko parobkami!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy byłem nastolatkiem, czyli w latach 80 nie marzyłem, że dożyję czasów, że Polska będzie w rodzinie państw Europy Zachodniej. Od 15 lat cieszę się że takich czasów dożyłem. A od 4 lat modlę się aby nikt nas z tej rodziny nie wyprowadził. ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy byłem nastolatkiem, czyli w latach 80 nie marzyłem, że dożyję czasów, że Polska będzie w rodzinie państw Europy Zachodniej. Od 15 lat cieszę się że takich czasów dożyłem. A od 4 lat modlę się aby nikt nas z tej rodziny nie wyprowadził. ...
 Panie Adamie, czy Paderewski jutro pracuje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet - Radny Pitucha był na biciu w dzwon. Jak zawsze niezadowolony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Byliśmy i jesteśmy w Europie. Nie musimy do niej wchodzić, ponieważ ją tworzyliśmy. I tworzyliśmy ją z większym z trudem, aniżeli ci, którym się to przypisuje, albo ci którzy sobie przypisują patent na europejskość, wyłączność."- nikt bardziej trafnie nie ujał pozycji Polski na kontynencie zwanym EUROPĄ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy byłem nastolatkiem, czyli w latach 80 nie marzyłem, że dożyję czasów, że Polska będzie w rodzinie państw Europy Zachodniej. Od 15 lat cieszę się że takich czasów dożyłem. A od 4 lat modlę się aby nikt nas z tej rodziny nie wyprowadził. ...
 KAT I MORDERCA POLAKÓW _STALIN  zakładał PPR/PZPR czyli komunizm w PRL i to on pozbawił nas kresów wschodnich oraz milionów dolarów z planu Marshala. Ta czerwona bestia również pozbawiła nas kontaktu z cywilizowana Europą. Czy to nie jest farsą, że jego peerelowskie  służby (byli również TW!! ) negocjowały wejście upadłej PRLdo struktur UE? Polscy  rolnicy do dzisiaj są traktowani jak najgorsi w UE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czym sie rozni ZSRR od UE? niczym, to dwie skrajnosci. Czy my nigdy nie mozemy sami o sobie decydowac?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tusski, shetyny, kawchy, cimoszki to gnojki z reputacją złodziejaszków i małych czerwonych ludków i dbają wyłącznie o własne interesy i obcych mocarstw, a Jarosław Kaczyński czy się komu to podoba czy nie, to jedyna współczesna postać co myśli dobrze o Polsce i jedyny żyjący obecnie w Polsce mąż stanu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zuczek to taki Macron Koziego Grodu (pewno uznałby to za kompement). Zasadnicza róznica jest taka, że w Kozim Grodzie żółtą kamizelkę ma odwagę i chęć ubrać jedynie Filipowicz. Reszta Koziogrodzian przygląda się w milczeniu temu, jak POd wodzą sprytnego technokraty mamona płynie z kieszeni plebsu na konta Ludzi z Wypchanymi Portfelami. Albo w ogóle wschodni lud, przyzwyczajony do życia pod butem pana, wójta i plebana, ma to wszystko fatalistycznie w doopie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kozigród...? Powinien być Barani albo Ośli. Ciemnogród już jest. Uwstecznienie społeczeństwa tego miasta sięga szczytu. Wieś tańczy, śpiewa i chlubi się swoją małomiasteczkowością. To nie jest światłe miasto z czasów Uni Lubelskiej. To miasto i jego mieszkańcy skończyli się 20 lat temu. Ich miejsce zajęli maluczcy z okolic Chełma, Włodawy, Hrubieszowa i temu podobnych miejscowości i teraz nadają dulski rytm życia i funkcjonowania wszystkim wokół.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na foto wyżej zauważyłem Żuka i gruby sznur a nie zauważyłem dzwonu...... pomyślałem o amerykańska Madonno - co go skłoniło ? akt desperacji czy rachunek sumienia do tego go skłonił ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mało pustych dzwonów w tych urzędach? Jeszcze jeden wieszać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te wpisy to robota agentury rosyjskiej, trolli putina albo głupców. Brawo, bardzo dobre orędzie prezydenta Dudy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tyle tylko że Lublinianie POdobno tego żuczka POnownie wybrali na jaśnie panującego, a przecież POkazał on już wcześniej że najlepsze biznesy robi się na betonowaniu miasta, jeszcze trochę to skutecznie zabetonuje wszystkie parki, skwery i co większe trawniki szczególnie przy POmocy (swojej?) TBV.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...