Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Zostań dawcą szpiku. Akcja w Galerii Olimp

Utworzony przez xyz, 13 lutego 2014 r. o 18:01 Powrót do artykułu
Ludzie sprawdzajcie firme DKMS dla kogo zbierają materiał genetyczny i dopiero wtedy podejmujcie decyzję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie sprawdzajcie firmę DKMS zanim oddacie swój materiał genetyczny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No, mądralo xyz, oświeć wszystkich, dla kogo to DKMS Polska zbierz szpik?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No, mądralo xyz, oświeć wszystkich, dla kogo to DKMS Polska zbierz szpik?
Na pewno zbierają go i przechowują, bo takie jest ich hobby! Nie oddają go potrzebującym i chorym, na pewno nie! Czy pomyślałeś przez chwilę inaczej?  Dziękujemy użytkowniku xyz za oświecenie!!! :))))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No, mądralo xyz, oświeć wszystkich, dla kogo to DKMS Polska zbierz szpik?
Wystarczy wrzucić w Google nazwę i pojawią się dwa artykuły na Salon24 o rozwoju tej fundacji w Polsce. Przegrali proces już z jedną lekarką. Może i pomagają ludziom, ale raczej jest to dosyć nieetyczna droga, to dla nich głównie biznes. Za znalezienie w swojej bazie i pobranie szpiku biorą 20tys. od np. NFZ. A ty dawco, ile dostajesz za swoje poświęcenie?? Żeby nie było, jestem krwiodawcą ze srebrną odznaką i zarejestrowałem się jako dawca szpiku przy oddawaniu krwii, tu w Lublinie w Centrum Krwiodawstwa, i taką drogę polecam. A nie łapanki w galeriach handlowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystarczy wrzucić w Google nazwę i pojawią się dwa artykuły na Salon24 o rozwoju tej fundacji w Polsce. Przegrali proces już z jedną lekarką. Może i pomagają ludziom, ale raczej jest to dosyć nieetyczna droga, to dla nich głównie biznes. Za znalezienie w swojej bazie i pobranie szpiku biorą 20tys. od np. NFZ. A ty dawco, ile dostajesz za swoje poświęcenie?? Żeby nie było, jestem krwiodawcą ze srebrną odznaką i zarejestrowałem się jako dawca szpiku przy oddawaniu krwii, tu w Lublinie w Centrum Krwiodawstwa, i taką drogę polecam. A nie łapanki w galeriach handlowych.
Rejestrując się w bazie DKMS (np. podczas "łapanki w galerii") podobnie jak w przypadku rejestracji w bazie RCKIK, trafiamy do jednej bazy POLTRANSPLANT. Jeżeli chodzi o wspomniane koszty to nie są to koszty znalezienia w bazie tylko koszty leczenia, które występują również w przypadku rejestracji w Centrum Krwiodawstwa. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z przedmówcą w 100%. Deb0308 - Dobre case:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...