Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Kobietą nie jest się dla przyjemności. Kobieta ma obowiązki wobec narodu, męża i dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ALE tłum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już ruszają do częstochowy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cały czas myślałem, że do środowiska LBGT należą ludzie, normalni obywatele w świetle prawa - widocznie się myliłem sokor potrzebuję innych praw od reszty narodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dziewczyny. Musicie upominać się o swoje prawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Same dziwolagi. Feminizm się kończy jak trzeba wnieść lodówkę na czwarte piętro. Powinni ich leczyć i nie ma tu żadnej mowy nienawiści tylko obawa i smutek, że ludzi ciężko chorych psychicznie się nie leczy tylko znajdują się tacy, że bija im brawo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawem człowieka jest prawo do życia. Prawem Demokracji jest rządzenie większości wybranej przez obywateli w wolnych demokratycznych wyborach. W ostatnim czasie część społeczeństwa mniejszościowego próbuje rządzić większością poprzez walkę ze wszystkim co żyje w zgodzie z naturą według ustalonych norm społecznych i etycznych. Sami się zastanówcie co jest normą moralną a co jak to niektórzy politycy mówią wynaturzeniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja im k.... dam anty-kapitalizm. Gówniary na garnuszku rodziców płacących za nowego smartphona, laptopa i zieloną szkołę. Do roboty gnoje! Łopatę w łapę i 2 tony węgla rozładować z wagonu. Będziecie miały za jednym zamachem i antykapitalizm i równouprawnienie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Buhahahahahaaha :)))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Same niedorozwoje, do roboty to pogonic darmozjadow jednych. Anty nacjonalizmu sie domagaja? A ja sie domagam anty zboczencow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
9 marca 1943 Adolf Hitler zalegalizował aborcje na ziemiach polskich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś wykorzystywali biedotę chłopską do buntów później robili to z robotnikami. A na obecnym etapie znaleźli sobie elektorat zastępczy w postaci LGBTXYZ. Aż dziwne że nie wrócili do dawnych haseł LGBTXYZ wszystkich krajów łączcie się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Towarzystwo wymaga natychmiastowego leczenia. Abramowice blisko!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sami smutni ludzie, pod fasada tanca i radosci kryje sie depresja i rozbicie wewnetrzne, wspolczuje im. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Było super, do zobaczenia za rok!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dużo pasztetów feminizm jest naprawdę TŁUSTY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja im k.... dam anty-kapitalizm. Gówniary na garnuszku rodziców płacących za nowego smartphona, laptopa i zieloną szkołę. Do roboty gnoje! Łopatę w łapę i 2 tony węgla rozładować z wagonu. Będziecie miały za jednym zamachem i antykapitalizm i równouprawnienie.
gdzie ty widzisz te gówniary, tych gnoi? ty sam jesteś gnój i umysłowy gówniarz. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Same dziwolagi.  Feminizm się kończy jak trzeba wnieść lodówkę na czwarte piętro.  Powinni ich leczyć i nie ma tu żadnej mowy nienawiści tylko obawa i smutek, że ludzi ciężko chorych psychicznie się nie leczy tylko znajdują się tacy, że bija im brawo.
 znam kobiety bez trudu wnoszące lodówkę na piętro. nie słyszałem jednak o mężczyźnie który urodził dziecko. więc twoje argumenty są do bani.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sami smutni ludzie, pod fasada tanca i radosci kryje sie depresja i rozbicie wewnetrzne, wspolczuje im.
 jeśli nie rozumiesz problemów innych ludzi to sam zasługujesz na współczucie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I jak tu nie być antyfeministą jak się widzi taki idiotyzm? Acha i zauważyłem postulat "anty-kapitalizm" czyli co? Chcą komunizmu, żeby nie było nic w sklepach, cenzury wypowiedzi, braku prywatności, propagandy medialnej, godzin policyjnych i innych charakterystycznych cech tegoż ustroju totalitarnego? Już chyba same nie wiedzą o co walczą. Wszystkie ich postulaty wiążą się z próbą rozchwiania wszelkich zdrowych obyczajów i moralności, wszystko niemal kręci się wokół sfery seksualnej i zezwierzęcenia obyczajów, nie ważne kto z kim/czym i gdzie oraz jak byle się "zaspokoić".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...