Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jesteś dalej na stanowisku d/s trzepania w łapki, śmierdząca ścierK0 z dewelo-ratuszowej agencji PR? To się sprężaj, bo Dewelo-Duce może w każdej chwili zajrzeć na forum!!! Nie chcecie chyba zawieść jego oczekiwań, że znajdzie tu wyraz "P0parcia" czytelniKÓw dla "rozwoju"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałbym podkreślić, że nie mamy dylematu drzewo czy rozwój miasta - uciął wszelkie wątpliwości prezydent Żuk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro miastu potrzebne są kolejne tereny zielone to niech w końcu ruszy park na górkach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To prawda. Potrzebujemy więcej drzew i zielonych przestrzeni na mapie Lublina. Jako jego mieszkanka bardzo chciałabym korzystać z tego typu miejsc w wolnych chwilach. Może więc czas stworzyć park naturalistyczny, o którym mowa już od wielu miesięcy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warto może też sprawić aby miasto wzięło sobie do serca kwestie parku na górkach czechowskich. Miasto mówi o nasadzeniach, a może mieć 75ha parku w centrum miasta. Co z tym?
 Przecież sprawa Górek jest w sądzie - trzeba poczekać na wyrok WSA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę, że coraz więcej osób interesuje się tematem parku na górkach. Super, tak trzymać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tereny zielone są potrzebne - park na górkach czechowskich również!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesteś dalej na stanowisku d/s trzepania w łapki, śmierdząca ścierK0 z dewelo-ratuszowej agencji PR? To się sprężaj, bo Dewelo-Duce może w każdej chwili zajrzeć na forum!!! Nie chcecie chyba zawieść jego oczekiwań, że znajdzie tu wyraz "P0parcia" czytelniKÓw dla "rozwoju"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czekam na więcej zieleni w mieście, niestety każda pozytywna informacja jest zaraz miażdżona przez niedociągnięcia ze strony urzędów lub pseudo aktywistów jak w przypadku górek czechowskich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może pora żeby miasto zrobiło też coś w sprawie parku na górkach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już "widzę", jak Dendrofob z Jakubowic pali się do sadzenia drzew. Ale do cięcia zawsze pierwszy, jak i do oP0wiadania banialuKÓw o "rozwoju"!
Ja mam czas...Ja poczekam.....Poczekam, niech namiętny, "inteligentny inaczej" troll (w wersji multi) gorliwie, w pocie czoła, natrzepie więcej. I skasuję - jednym wpisem. I trzep, trzep wściekle dalej, jak nie masz lepszego zajęcia, chłopaczku-naiwniaczku.... I ta wręcz zwalająca z nóg pszenno - buraczana yntelygencja wypisana na pysiu naiwnego chłopczyka, trolla Monisia. Miodzio! Brawo Moniś, brawo Ty!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UWAGA! Nie dokarmiać trolli. Zgłaszać spamerów do moderacji. Może jak adminom pozapychają się skrzynki zgłoszeniowe, w końcu zablokują trolle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesteś dalej na stanowisku d/s trzepania w łapki, śmierdząca ścierK0 z dewelo-ratuszowej agencji PR? To się sprężaj, bo Dewelo-Duce może w każdej chwili zajrzeć na forum!!! Nie chcecie chyba zawieść jego oczekiwań, że znajdzie tu wyraz "P0parcia" czytelniKÓw dla "rozwoju"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać, że tebewały już delirycznie trzęsą się z chciwości, bo zaczyna do nich docierać, że P0wstanie lasu 39 "akademiKÓw" i 60 obrzydliwych klocKÓw na GCz stoi P0d coraz większym znakiem zapytania i dlatego buracK0 spamują P0d czym się da o pseudo-parku. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już "widzę", jak Dendrofob z Jakubowic pali się do sadzenia drzew. Ale do cięcia zawsze pierwszy, jak i do oP0wiadania banialuKÓw o "rozwoju"!
Ja mam czas...Ja poczekam.....Poczekam, niech namiętny, "inteligentny inaczej" troll (w wersji multi) gorliwie, w pocie czoła, natrzepie więcej. I skasuję - jednym wpisem. I trzep, trzep wściekle dalej, jak nie masz lepszego zajęcia, chłopaczku-naiwniaczku.... I ta wręcz zwalająca z nóg pszenno - buraczana yntelygencja wypisana na pysiu naiwnego chłopczyka, trolla Monisia. Miodzio! Brawo Moniś, brawo Ty!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby rathaus egzekwował opłaty za K0mercyjne wycinki według taryfikatora (od kilku do kilkudziesięciu tys. zł za okaz), zamiast zgadzać się na fikcję "nasadzeń K0mpensacyjnych" (ZAWSZE w przypadku, kiedy rżnie dewelo-buractwo), wówczas rozmiary masakry pilarskiej w Kozim grodzie byłyby znacznie mniejsze, a w kasie miejskiej byłoby wystarczająco dużo środków do właściwej pielęgnacji istniejącego drzewostanu. Ale taka polityka byłaby oczywiście całK0wicie sprzeczna z dewelo-rozwojem.
Ja mam czas...Ja poczekam.....Poczekam, niech namiętny, "inteligentny inaczej" troll (w wersji multi) gorliwie, w pocie czoła, natrzepie więcej. I skasuję - jednym wpisem. I trzep, trzep wściekle dalej, jak nie masz lepszego zajęcia, chłopaczku-naiwniaczku.... I ta wręcz zwalająca z nóg pszenno - buraczana yntelygencja wypisana na pysiu naiwnego chłopczyka, trolla Monisia. Miodzio! Brawo Moniś, brawo Ty!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naganiario - przestań się K0mpromitować. Dewelo-buractwo kupuje tereny, gdzie drzewa rosły od 30-50 lat, P0nieważ wiedzą, że u ratuszowego dendrofoba uzyskają bez problemu zgodę na wychapanie ich jak leci "w zamian" na P0wsadzanie kilku patyKÓw w ziemię w ramach fikcji nasadzeń K0mpensacyjnych.
Ja mam czas...Ja poczekam.....Poczekam, niech namiętny, "inteligentny inaczej" troll (w wersji multi) gorliwie, w pocie czoła, natrzepie więcej. I skasuję - jednym wpisem. I trzep, trzep wściekle dalej, jak nie masz lepszego zajęcia, chłopaczku-naiwniaczku.... I ta wręcz zwalająca z nóg pszenno - buraczana yntelygencja wypisana na pysiu naiwnego chłopczyka, trolla Monisia. Miodzio! Brawo Moniś, brawo Ty!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby rathaus egzekwował opłaty za K0mercyjne wycinki według taryfikatora (od kilku do kilkudziesięciu tys. zł za okaz), zamiast zgadzać się na fikcję "nasadzeń K0mpensacyjnych" (ZAWSZE w przypadku, kiedy rżnie dewelo-buractwo), wówczas rozmiary masakry pilarskiej w Kozim grodzie byłyby znacznie mniejsze, a w kasie miejskiej byłoby wystarczająco dużo środków do właściwej pielęgnacji istniejącego drzewostanu. Ale taka polityka byłaby oczywiście całK0wicie sprzeczna z dewelo-rozwojem.
Za wolno, chłopczyku, za wolno! Ja mam czas...Ja poczekam.....Poczekam, niech namiętny, "inteligentny inaczej" troll (w wersji multi) gorliwie, w pocie czoła, natrzepie więcej. I skasuję - jednym wpisem. I trzep, trzep wściekle dalej, jak nie masz lepszego zajęcia, chłopaczku-naiwniaczku.... I ta wręcz zwalająca z nóg pszenno - buraczana yntelygencja wypisana na pysiu naiwnego chłopczyka, trolla Monisia. Miodzio! Brawo Moniś, brawo Ty!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drzewa są bardzo potrzebne w naszym mieście, tak samo jak nowe miejsca zielone i parki. Szkoda że miasto bagatelizuję potrzeby mieszkańców i nic nie działa w sprawie nasadzenia drzew, tak samo jak i w sprawie budowy parku na górkach, która stanęła w miejscu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałbym podkreślić, że nie mamy dylematu drzewo czy rozwój miasta - uciął wszelkie wątpliwości prezydent Żuk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...