Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A jak tam mapa K0lejnych wycinek? Już przygotowana P0d osobistym nadzorem P0gromcy lubelskiego drzewostanu z Jakubowic?
Za wolno, chłopczyku, za wolno! klep 10 razy szybciej! A na "te" to tramwaj staje. Ja mam czas...Ja poczekam.....Poczekam, niech namiętny, "inteligentny inaczej" troll (w wersji multi) gorliwie, w pocie czoła, natrzepie więcej. I skasuję - jednym wpisem. I trzep, trzep wściekle dalej, od nowa - jak nie masz lepszego zajęcia, chłopaczku-naiwniaczku....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cfelku tebewałowy - twoich żałosnych prób promowania lasu "akademiKÓw" na GCz nikt nie kupi. Dewelo-buraczki juz raz wydały kilkaset tys. na kampanię dezinformacyjną o anty-parku i P0niosły sromotną P0rażkę w pseudo-referendum. Definicja idiotyzmu: P0wtarzać ciągle to samo, oczekując, że rezultaty będą inne.
Za wolno, chłopczyku, za wolno! klep 10 razy szybciej! A na "te" to tramwaj staje. Ja mam czas...Ja poczekam.....Poczekam, niech namiętny, "inteligentny inaczej" troll (w wersji multi) gorliwie, w pocie czoła, natrzepie więcej. I skasuję - jednym wpisem. I trzep, trzep wściekle dalej, od nowa - jak nie masz lepszego zajęcia, chłopaczku-naiwniaczku....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już "widzę", jak Dendrofob z Jakubowic pali się do sadzenia drzew. Ale do cięcia zawsze pierwszy, jak i do oP0wiadania banialuKÓw o "rozwoju"!
Za wolno, chłopczyku, za wolno!!! Klep 10 razy szybciej! Ja mam czas...Ja poczekam.....Poczekam, niech namiętny, "inteligentny inaczej" troll (w wersji multi) gorliwie, w pocie czoła, natrzepie więcej. I skasuję - jednym wpisem. I trzep, trzep wściekle dalej, jak nie masz lepszego zajęcia, chłopaczku-naiwniaczku.... I ta wręcz zwalająca z nóg pszenno - buraczana yntelygencja wypisana na pysiu naiwnego chłopczyka, trolla Monisia. Miodzio! Brawo Moniś, brawo Ty!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiadomo, że Jego Nadętość niezbyt dobrze znosi jakąK0lwiek krytykę jego planów przemiany Koziego Grodu w tętniącą maszynkę do napychania kieszeni Ludzi z Wypchanymi Portfelami.
Za wolno, chłopczyku, za wolno! Klep 10 razy szybciej! I więcej inicjatywy, a nie tylko tępe, głupkowate wytnij - wklej. No dawaj, jedziemy!Wincyj, wincyj!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Definicja idiotyzmu: P0wtarzać ciągle to samo, oczekując, że rezultaty będą inne.
  W punkt! Samozaoranie prima sort! Ale za wolno, chłopczyku, za wolno! Klep 10 razy szybciej! I więcej inicjatywy, a nie tylko tępe, głupkowate wytnij - wklej. No dawaj, jedziemy!Wincyj, wincyj!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Definicja idiotyzmu: P0wtarzać ciągle to samo, oczekując, że rezultaty będą inne.
  W punkt! Samozaoranie prima sort! Ale za wolno, chłopczyku, za wolno! Klep 10 razy szybciej! I więcej inicjatywy, a nie tylko tępe, głupkowate wytnij - wklej. No dawaj, jedziemy!Wincyj, wincyj!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Definicja idiotyzmu: P0wtarzać ciągle to samo, oczekując, że rezultaty będą inne.
  W punkt! Samozaoranie prima sort! Ale za wolno, chłopczyku, za wolno! Klep 10 razy szybciej! I więcej inicjatywy, a nie tylko tępe, głupkowate wytnij - wklej. No dawaj, jedziemy!Wincyj, wincyj!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałbym podkreślić, że nie mamy dylematu drzewo czy rozwój miasta - uciął wszelkie wątpliwości prezydent Żuk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...