Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Marihuana i amfetamina w mieszkaniu na Czubach

Utworzony przez bad, 7 stycznia 2013 r. o 09:54 Powrót do artykułu
Czuby to osiedle tylko dzielnica !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielki mi wyczyn Policji Zajeli by się czymś poważniejszym ,a takimi pierdołami !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KARETKA POGOTOWIA do OWRZODZEN PODUDZI - to PRZEWLEKLA CHOROBA !!?? Moja mam choruje od 6 lat i JEZDZIMY do LEKARZA, CZEKAMY w KOLEJCE w PRZYCHODNI czaesm i 3 godziny !! To nie choroba NAGLA, GROZACA SMIERCIA !! Karetka ? Nigdy nie przyszlo by mi do glowy wzywac karetke!! Ale nasi RODACY sa ROZPUSZCZENI !! Niech jada do USA, to sie zdziwia, ze TYLKO DO WYPADKOW wzywa sie karetke, albo placi % tys $ za wezwanie do ciezkiej choroby
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mariola napisał:
KARETKA POGOTOWIA do OWRZODZEN PODUDZI - to PRZEWLEKLA CHOROBA !!?? Moja mam choruje od 6 lat i JEZDZIMY do LEKARZA, CZEKAMY w KOLEJCE w PRZYCHODNI czaesm i 3 godziny !! To nie choroba NAGLA, GROZACA SMIERCIA !! Karetka ? Nigdy nie przyszlo by mi do glowy wzywac karetke!! Ale nasi RODACY sa ROZPUSZCZENI !! Niech jada do USA, to sie zdziwia, ze TYLKO DO WYPADKOW wzywa sie karetke, albo placi 5 tys $ za wezwanie do ciezkiej choroby - jak sie samemu nie chec przywezc chorego do szpitala
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mariolcia ,tematy ci się popierdzieliły Ha,Ha Ha !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SZANOWNI REDAKTORZY! Ten komentarz powinien być pod artykułem o fotoradarach ale zablokowaliście możliwosc komentowania bez zapłaty haraczu w systemie piano. Jako, że w mojej ocenie jakość artykułów tam zamieszczanych jak i niestety tylko pozorna różnorodność tytułów, nie są warte by za to płacić, wolę spożytkować te pieniądze w inny sposób (co i radzę innym czytelnikom). Podaję ciekawy temat - może zechcecie o tym napisać artykuł? Promowany wciąż rozbudowywany system karania kierowców za wykroczenia drogowe poprzez m.in. rejestrowanie tych wykroczeń za pomocą wideorejestratorów umieszczanych w nieoznakowanych pojazdach ITD - z tego co można wyczytać z linka poniżej- działa z rażącym łamaniem prawa i powinno zostać zaprzestane! NORCOM [FORUM] Wszystko o ... Badaniach Technicznych i Rejestracji Pojazdów http://www.norcom.com.pl/nowe_forum/viewtopic.php?p=158957 Jak możemy wyczytać: "(...) Perfidność jest niesamowita, gdyż przed okresowym badaniem technicznym lampy błyskowe są demontowane i montowane po wyjeździe z stacji. ITD jako organ kontroli ruchu drogowego ma (nie powiem jaki) obowiązek zatrzymać dowód rejestracyjny w swoim pojeździe ale tego nie robi. Każdy Inspektorat mówi to nie my to Centrum Automatycznego Nadzoru nad Ruchem Drogowym. Jakim cudem ktoś wyposażył te służby w pojazdy niezgodne z warunkami technicznymi i jakim cudem sami inspektorzy mając uprawnienia kontroli ruchu drogowego wsiadają do tych pojazdów robiąc zdjęcia z wyposażenia pojazdu, które nie może być zainstalowane w radiowozie? Chyba, że są tak pewni, że prawo ich nie obowiązuje? Najlepsze jest to, że pojazd posiada na wyposażeniu lampę błyskową czerwoną wystawianą na statywie, której źródłem zasilania jest gniazdo zapalniczki. Tylko komuś nie chce się jej wystawiać. Czy w pojeździe wolno zamontować i używać lampy błyskowe? Odpowiedź: NIE w żadnym wypadku. Wynik badania technicznego powinien być NEGATYWNY. Dlaczego? Rozmawiamy wśród fachowców, a więc nie będę prowadził wywodów, że lampa błyskowa biała to co innego niż sygnał błyskowy pojazdu uprzywilejowanego. To tak jak by wysłać fotografa na dyskotekę i mówić mu zrób zdjęcie "kogutem" niebieskim zamiast lampą błyskową. Sygnał świetlny uprzywilejowany ma odpowiednie warunki techniczne do zamontowania i musi mieć kolor niebieski lub czerwony. Na początek fakty: widząc pojazd z zamontowanymi lampami pod tablicą rejestracyjną zobaczcie na znaki homologacyjne. W kółku będzie znak E8 - to oznacza, że ta lampa została wyprodukowana w Czechach. Wszystkie symbole i oznaczenia są opisane w książce Niezbędnik Diagnosty 2012 lub kiedyś było pismo ITS. par. 10 Dz. 32 mówi, że w pojeździe mogą być montowane wyłącznie urządzenia posiadające znak E. Nad znakiem E8 znajduje się przeznaczenie lampy znak "B". Dla nie wtajemniczonych przypominam znak "B" oznacza światło przeciwmgłowe przednie. Pkt 16 Nr 1 Dz. U. z 2003. Nr 32, poz. 262 z późn. zm. 1. światła przeciwmgłowe przednie włączenie nie jest możliwe bez świateł pozycyjnych (nie dziennych jak to kombinuje ITD i SM), 2. rozmieszczenie nie dalej niż 400 mm od bocznego obrysu a nie na środku pojazdu. 3. § 12. Wymienia jakie lampy można montować w pojeździe, czytając dalej gdzie i w jakiej ilości oraz barwie. Nie dopuszcza się montażu LAMP BYSKOWYCH w pojeździe. 4. § 12. Nie powinny OŚLEPIAĆ innych uczestników ruchu – wyjątek światła drogowe. 5. Art. 51, 52 Pord nie dopuszcza oślepiania innych uczestników drogi. Nawet, gdyby Minister właściwy ds transportu dał odstępstwo od warunków technicznych dla nieoznakowanych zwykłych pojazdów ITD to i tak nie może dać odstępstwa od oślepiania innych uczestników ruchu drogowego. Poniżej zamieszczam zdjęcia takich pojazdów oraz skutek jak w dzień potrafią oślepić. Innymi słowy, ktoś komu błyśnie może zostać oślepiony a wtedy powinien wezwać policję drogową w celu zatrzymania dowodu rejestracyjnego w takim pojeździe. Pierwsze co powinien zrobić policjant to sprawdzić co to za światła. Znak "B" a więc wydać polecenie kierowcy proszę włączyć światła pozycyjne i następnie przeciwmgielne przednie. Z oczywistych powodów albo zapalą się 2 lampy i 2 będą błyskać o ile pozwolą siedzieć kierowcy obok włącznika. Albo zapalą się 2 skrajne lampy przeciwmgielne a te pod tablicą wogóle gdyż one błyskają tylko na impuls z urządzenia pomiarowego prędkości. Następnie policjant zada pytanie dlaczego światła są zamontowane dalej niż 400mm od obrysu i dowód leci i taki pojazd powinien się pojawić na cywilnej SKP. Normalnie też się pojawi na okresowym badaniu i właściciel pojazdu zamacha homologacją (tylko nie wpadnie na to, że diagnosta umie czytać), ale nie ma ona nic wspólnego z zamontowaniem urządzenia niezgodnie z warunkami technicznymi w pojeździe. (...)"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...