Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wielokrotnie pisałem tu, żeby wszyscy oglądnęli film Nocna zmiana. To powinno, jeśli jeszcze nie jest, obowiązkiem każdego ucznia. O nauczycielach nie wspomnę. Teraz doszedł jeszcze Reset - najnowsza historia. A ci "bardzo wykształceni z wielkich miast" zapewniali, że Kaczyński osobiście wyłączy internet, a emeryci już we wrześniu nie dostaną żadnych pieniędzy, bo kasa się skończyła. O innych bzdurach nie wspomnę. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielokrotnie pisałem tu, żeby wszyscy oglądnęli film Nocna zmiana. To powinno, jeśli jeszcze nie jest, obowiązkiem każdego ucznia. O nauczycielach nie wspomnę. Teraz doszedł jeszcze Reset - najnowsza historia. A ci "bardzo wykształceni z wielkich miast" zapewniali, że Kaczyński osobiście wyłączy internet, a emeryci już we wrześniu nie dostaną żadnych pieniędzy, bo kasa się skończyła. O innych bzdurach nie wspomnę.
Znam ten film oczywiście. Ale ja nie muszę się nim posiłkować. W 1992 byłem przed trzydziestką. Pamiętam bardzo dobrze, co się wtedy działo. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...