Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Marsz Równości przejdzie w sobotę ulicami Lublina. Prezydent Żuk zwołuje sztab kryzysowy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 października 2018 r. o 12:54 Powrót do artykułu
sodomia i gomoria
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj chyba mocno trzeba wzmocnić ten sztab!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czemu oni są nierówni? Po co te kompleksy , zboki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W cywilizowanym świecie i demokracji każda mniejszość ma swoje prawa Garnku od pługa odjęty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu nam policjantom wolne zabiorą od rana,aż po noc.Już mobilizacja.A ja jak zwykle L4 i mi to lata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na zdjeciu typowi pedzio i lesba; aha zapomnialem o typowym polityku zyjacym z polityki / glupoty ludzkiej w dobrobycie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że policjanci w ramach strajku nie pójdą na L4?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny temat zastepczy wziety z d..y ale jakze rozpalajacy emocje tepej tluszczy a najwiekszymi problemami regionu są: zacofanie gospodarcze i cywilizacyjne, ogromne wplywy kosciola katolickiego oraz inwazja ukraincow / banderowcow, ktorzy zagrazają integralnosci narodowej i terytorialnej Polski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Syf zawitał do Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W cywilizowanym świecie i demokracji każda mniejszość  ma swoje prawa Garnku od pługa odjęty
 mówisz cywilizowany?   prawa? nawróccie się. sodomia jest grzechem śmiertelnym.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahaha sztab kryzysowy bo zgromadzenie publiczne będzie....niektórzy chyba za długo w swoim rodzinnym grajdole siedzieli przed przyjazdem do Lublina, i dlatego tak panikują ze strachu przed "zamieszkami". Jak ostatnio była procesja na Boże Ciało to jakoś policja dała rade :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj, będzie rozpierduch, lepiej siedzieć w domu żeby po ryjku nie dostać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta z czerwonymi włosami to taki Farmazon LGBT? Zawsze za ochroniarza robi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak sobie myślę piątek samo południe a Ci latają po urzędach. Więc moje pytanie brzmi gdzie oni pracują? czy w ogóle pracują?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z czego ta lesba i pedzio sie utrzymuja lub gdzie sie ucza, ze w godzinach pracy czy nauki maja tyle czasu? Prawdopodobnie utrzymuja sie z wlasnie takiej dzialanosci oplacanej przez zagraniczne organizacje majace na celu rozbicie instytucji rodziny, narodu i ojczyzny. Na koncu teczy nie ma zlota ale g..o i szczyny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
związki homoseksualne i sex homoseksualny to łamanie Prawa ustanowionego przez BOGA znanego w JEZUSIE. Zbawca chce uwalniać ludzi od grzechów, zmieniać ich życie więc kto trwa np homoseksualnym seksie ten niech woła do JEZUSA a ON zmieni skrzywione pragnienia ________ Google : ,, Ewangelia Jana 8:36 - fundament przy ewangelizacji. Nowe serce i wody żywa część 3 "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z czego ta lesba i pedzio sie utrzymuja lub gdzie sie ucza, ze w godzinach pracy czy nauki maja tyle czasu? Prawdopodobnie utrzymuja sie z wlasnie takiej dzialanosci oplacanej przez zagraniczne organizacje majace na celu rozbicie instytucji rodziny, narodu i ojczyzny. Na koncu teczy nie ma zlota ale g..o i szczyny.
 możesz wymienić jakieś straszne kraje, w których "rozbito instytucje" rodziny, narodu, ojczyzny? bo mam graniczące z pewnością przeczuie, że w d...pie byłeś i g...o widziałeś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wierchuszka PO zapowiedziała liczne przybycie że stolicy . Będą w szpicy marszu . Czy żuk stanie na czele jako przywódca partii w regionie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koniec świata. Po co to pokazywać wszystkim ludziom że lubi sie wsadzać siuśka tam gdzie wychodzi kupa... Tragedia jak tu wychowywać dzieci skoro taka patolka wychodzi na ulice. Naprawde tego nie da sie leczyć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do "bba" - twoje przeczucia mnie g...o obchodza smierdzacy lewusie. Przyklady? Szwecja, Norwegia itd...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...