Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Marszałek pod antyptasim namiotem

Utworzony przez v, 27 stycznia 2009 r. o 07:59 Powrót do artykułu
No to trzeba czyścić co kilka dni-widzę chętnych wśród Piłsudczyków, zwłaszcza jeśli "nie będzie zgody" na siatkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech sprzątają Ci co karmią, a szczególnie te babcie co sprzedają "karmę" dla gołębi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ma Zb.Wojciechowski do "wydania zgody" na siatkę ochronną? Przede wszystkim pomnik-maszkarę postawiono nielegalnie,bez żadnej wymaganej prawem zgody.Pomnik powinien być rozebrany na koszt inwestorów,a tymczasem władze magistratu starają się jakby tu zalegalizować samowolkę budowlaną i w dodatku narażają budżet miasta na kaszty (zakup siatki maskującej,jej montaż i utrzymanie).Proponuję,aby dla kompromisu pozwolono p.Wojciechowskiemu zabrać sobie ten monument na swoją działkę odgrodową luw ustawić tuż pod oknem jego miejsca pracy,aby mógł sobie nacieszyć codziennie oczy, patrząc na jeźdźca. Ale to tylko takie moje zdanie (i jeszcze kilku osób z ktrymi rozmawiałem na ten temat)A może miejsce tego konia jest na terenie Lubelskiegi Klubu Jeździeckiego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem przede wszystkim gołębi w mieście jest za dużo. Dokuczają swoim sraniem nie tylko na placu litewskim ale i na balkonach, trawnikach dachach budynków. Nie wspominając o chorobach, które mogą przenosić. Gołębie również skutecznie "eliminują" wróble - które są ładniejsze, nie takie "brudasy" a na dodatek wróbelki sa pożyteczne. Zauważcie ile jest wróbli w mieście odkąd rozpleniły się gołebie - coraz mniej. Moim zdaniem powinien byc humanitarny sposób likwidowania powiększającej się populacji gołębi - a przede wszystkim zaprzestanie ich karmienia prze tzw. obrońców przyrody czyli babcie i dziadków, bo szkoda ziemniaka wyrzucić a później plęgnie się takie stado , którego jedynym celem jest obsrywanie wszystkiego co się rusza i nie rusza. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież mamy atrakcję turystyczna w postaci "Klikona".Ten krzykacz odstraszy wszystkie gołębie z Placu Litewskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hippik napisał:
Co ma Zb.Wojciechowski do "wydania zgody" na siatkę ochronną? Przede wszystkim pomnik-maszkarę postawiono nielegalnie,bez żadnej wymaganej prawem zgody.Pomnik powinien być rozebrany na koszt inwestorów,a tymczasem władze magistratu starają się jakby tu zalegalizować samowolkę budowlaną i w dodatku narażają budżet miasta na kaszty (zakup siatki maskującej,jej montaż i utrzymanie).Proponuję,aby dla kompromisu pozwolono p.Wojciechowskiemu zabrać sobie ten monument na swoją działkę odgrodową luw ustawić tuż pod oknem jego miejsca pracy,aby mógł sobie nacieszyć codziennie oczy, patrząc na jeźdźca. Ale to tylko takie moje zdanie (i jeszcze kilku osób z ktrymi rozmawiałem na ten temat)A może miejsce tego konia jest na terenie Lubelskiegi Klubu Jeździeckiego?
Z tego jakie brednie wypisujesz wnioskuję, że bardziej odpowiednim nick'iem dla ciebie powinien być ''głuppik". Poza tym to jakie ty masz gusta nikogo nie interesuje. Najważniejsze, że pomnik podoba się większości normalnym Lublinianinom oraz gościom z kraju i z zagranicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wpis został usunięty
Ostatnio edytowany 28 stycznia 2009 r. o 09:24
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tomi napisał:
Z tego jakie brednie wypisujesz wnioskuję, że bardziej odpowiednim nick'iem dla ciebie powinien być ''głuppik". Poza tym to jakie ty masz gusta nikogo nie interesuje. Najważniejsze, że pomnik podoba się większości normalnym Lublinianinom oraz gościom z kraju i z zagranicy.
Pracowniku (pracownico) podlegająca p.Wojciechowskiemu.Otóż wypowiedziałem tylko swoje zdanie (i "większości lublinian oraz gości zagranicznych).W moim poście nie starałem się nikogo obrazić w przeciwieństwie do ciebie.Skąd nagle takie oburzenie?Czyżby uzależnienie od samego p.Zbigniewa? Niezaprzeczalnym jest fakt,że ta maszkara (pomnik?) to samowolka budowlana.A samowolki to łamanie prawa.Za łamanie prawa powinno się odpowiadać karnie i ponieść wszelkie konsekwencje związane z łamaniem prawa. Ustawienie tego pseudopomnika to takie samo przewinienie jak nasr... na śroku placu Litewskiego.Myślę,że to też by była atrakcja dla wielu lublinian i gości z zagranicy. Wystarczy,że na tym monumencie gołebie się poznały i zrobiły sobie tam wychodek.Lepiej,nizby gó..no spadło na jakiegoś przechodnia.
Ostatnio edytowany 28 stycznia 2009 r. o 09:26
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hippik napisał:
Pracowniku (pracownico) podlegająca p.Wojciechowskiemu.Otóż wypowiedziałem tylko swoje zdanie (i "większości lublinian oraz gości zagranicznych).W moim poście nie starałem się nikogo obrazić w przeciwieństwie do ciebie.Skąd nagle takie oburzenie?Czyżby uzależnienie od samego p.Zbigniewa? Niezaprzeczalnym jest fakt,że ta maszkara (pomnik?) to samowolka budowlana.A samowolki to łamanie prawa.Za łamanie prawa powinno się odpowiadać karnie i ponieść wszelkie konsekwencje związane z łamaniem prawa. Ustawienie tego pseudopomnika to takie samo przewinienie jak nasr... na śroku placu Litewskiego.Myślę,że to też by była atrakcja dla wielu lublinian i gości z zagranicy. Wystarczy,że na tym monumencie gołebie się poznały i zrobiły sobie tam wychodek.Lepiej,nizby gó..no spadło na jakiegoś przechodnia.
Nigdy nie byłem i nie jestem pracownikiem Pana Zbigniewa.Szanuję go za realizowanie wielu inicjatyw społecznych dla Polaków zza wschodniej granicy oraz za patriotyzm i odwagę w przeciwstawianiu się takim personom jak ty i ich destruktywnym, antypatriotycznym i aroganckim zachowaniom. Więcej nie zamierzam z tobą polemizować bo nie chcę zniżać się do twego poziomu i zbyt wiele w tobie nienawiści.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miejsce dla tego kiczu to Kozłówka! Lublin to takie wsiowe miasto . A jakie miasto takie gusta. Zresztą o gustach się nie dyskutuje ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jojne karabin napisał:
Miejsce dla tego kiczu to Kozłówka! Lublin to takie wsiowe miasto . A jakie miasto takie gusta. Zresztą o gustach się nie dyskutuje ??
No i proszę wyrósł nam "geniusz i znawca sztuki'' - lubelski Michał Anioł bis.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
........... Jaki nick taka subtelność wypowiedzi, kultura i treść.
Ostatnio edytowany 28 stycznia 2009 r. o 09:28
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
............... Jaki nick taka subtelność wypowiedzi, kultura i treść.
Ostatnio edytowany 28 stycznia 2009 r. o 09:28
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...