Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A co z tymi, którzy spłacili kredyt we frankach, chociaż przyznanie tego kredytu i spłata odbywała się na takich samych zasadach - kredyt przyznany we frankach, wypłacony w złotówkach, naliczany wg kursu banku który udzielił kredytu bez możliwości wpłat we frankach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co z tymi co wzieli kredyt w złotówkach i spłacają go regularnie nie skomląc o odszkodowanie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wzięli sobie kredyty na własną odpowiedzialność, teraz jakiś trybunał ludowy wydał wyrok żeby wszyscy złożyli się na spłatę ich kredytów. Bo przecież banki przerzucą koszty na wszystkich klientów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co by bylo gdyby frank nagle byl po 1 zl ?? Tez lawina pozwów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja chce uniewaznienia zakupu akcji JSW bo stracilem a mialem zarobić. Gdzie mam z tym isc ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak brali kredyt we frankach gdy miał niski kurs to tylko zacierali ręce, jaki to opłacalny interes. Biorąc kredyt w obcej walucie każdy powinien się liczyć z dużym ryzykiem wzrostu kursu.Dlatego najmniej ryzykowny jest kredyt złotówkowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***s://***youtube.com/watch?v=VjkDW4Wj-mc Rżną nas na kasie - Grzegorz Braun Węgry.W 2014 r. przewalutowano wszystkie kredyty walutowe na forinty po kursie zbliżonym do aktualnego. Przewalutowanie dotyczyło ok. Pół miliona rodzin. Austria.  Kiedy pojawiły się problemy związane z kryzysem finansowym Austriacki Nadzór Finansowy wydał rekomendację zakazującą udzielania kredytów walutowych gospodarstwom domowym. Od 2011 roku FMA zachęcał austriackich kredytobiorców do rozważenia możliwości przewalutowania mieszkaniowych kredytów walutowych na euro.  Chorwacja.  Chorwacki rząd zdecydował się na przewalutowanie kredytów na euro, ponieważ pożyczki w tej walucie są nisko oprocentowane. Ale jako kredyty w obcej walucie nadal obarczone są ryzykiem kursowym.  Rumunia.  niektóre działające w Rumunii banki zaproponowały klientom pewne korzystne rozwiązania. Przykładowo Volksbank Romania przewalutował kredyty na leje lub euro, z jednoczesną redukcją długu o 22,5 proc. W Hiszpanii kredyty frankowe stanowiły wyraźnie mniejszy problem niż w Polsce. Ale i tak kilka tysięcy ludzi poszło w tej sprawie do sądów. Sąd Najwyższy pod koniec 2017 r. przyznał rację jednemu z klientów i nakazał przewalutowanie jego kredytu na euro. a w Polinie? ministry rzundu pisdzielców frankowicze cieszu się z indywidualnego podejścia do sundu, pono umowy sąż różniste
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z tymi, którzy spłacili kredyt we frankach, chociaż przyznanie tego kredytu i spłata odbywała się na takich samych zasadach - kredyt przyznany we frankach, wypłacony w złotówkach, naliczany wg kursu banku który udzielił kredytu bez możliwości wpłat we frankach?
 jak to możliwe? początkowo rata kredytu we frankach przeliczona na PLN 800 zł, kredyt w PLN proponowana rata 1800 zł od tej samej kwoty kurs walut wolnorynkowy, oprocentowanie kredytów wolnorynkowe, a kurs franka po kursie bankowym jak to jest? dyrektywy EU w sprawie ostrzegania przed wadliwymi umowami kredytowymi rzundy Polińskie nie wprowadzały, wyroki TS olać ale te nagatywne dla Polakówto z wyprzedzeniem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
będziemy dopłacać bankom . teraz kolej na pozwy ludzi grających na giełdzie ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na każdym kroku Państwo razem z bankami okradają Polaków. Oprocentowanie lokat a nawet obligacji jest poniżej inflacji liczonej wg korzystnej dla Państwa metody, kredyty oprocentowane są kilkanaście razy więcej. Kredyt mieszkaniowy w zagranicznym banku w Polsce jest kilkadziesiąt razy droższy niż w kraju centrali tego banku. Podatek Belki, wyższy niż opodatkowanie dochodów, zżera 1/5 odsetek. Można wyliczać dalej w nieskończoność. To złodziejskie Państwo, niezależnie od barwy rządzących.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co do rzekomego zarabiania na słabnącym franku, jeśli przelewy były w transzach to za te same franki było mniej złotówek, a przy końcowym rozliczeniu dopłata ok 2000 zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no właśnie! ja znalazłam dobry kredyt przez porównywarkę Sprint Cash i jestem zadawolona, a na odsetki czy raty nie marudzę - takie są konsekwencje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie warto bujać się z takim kredytem i negocjować samemu z bankiem. Po wyroku TSUE póki co banki jakoś nie kwapią się, żeby coś zrobić. Najepiej iść do prawnika i szybko złożyć pozew do sądu. Trzeba walczyć o swoje! Jak ktoś potrzebuje namiar na dobrego prawnika, to mogę polecić mecenasa Michała Dziedzica z Kancelarii Klisz z Wrocławia. Facet zna się na rzeczy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Są już sposoby na to, aby odzyskać nadpłacone pieniądze. Jeśli ktoś potrzebuje pomocy tutaj kontakt do mnie kajcyk@gmail.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też mam kredyt frankowy i żałuję, ale co się stało samo się nie odstanie. Wyrok TSUE to szansa dla wszystkich naciągniętych przez banki na odzyskanie nadpłaconej kasy. Moja sprawa jest wprzygotowaniu i wktórce znajdzie się w sądzie. Reprezentuje mnie kancearia prosperitas z Krakowa. Po kilku rozmowach z jej prawnikami wyszedłem w przekonaniu, że moje będzie na wierzchu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowni Państwo, Zapraszamy do kontaktu posiadaczy kredytów we frankach, którzy chcą podjąć walkę z bankiem. Kancelaria ZPZ LEGAL zajmuje się procesowaniem kredytów frankowych od 2015 r. Gwarantujemy profesjonalną obsługę. Odwiedź naszą stronę internetową: ***zpzlegal.pl/ lub skontaktuj się z nami pod nr tel. +48 602 412 202.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
potrzebujesz pilnej pożyczki, aby spłacić swój dług lub założyć nową firmę? jeśli tak, skontaktuj się z nami dzisiaj pod adresem leolobitohelpfunds@hotmail.com, aby uzyskać więcej informacji na temat pożyczki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy ma prawo walczyć o swoje. Gdybyście szukali pomocy prawnej w Rzeszowie, to polecam zadzwonić pod ten numer 880 299 001
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wynegocjowałem za pośrednictwem kancelarii obniżenie rat kredytowych. Oczywiście miałem kredyt we frankach. Można się również postarać bez problemu i przywrócenie na złotówki. W sumie to każdemu bym polecał obecnie, bo zawirowania na rynkach światowych żadnemu kredytobiorcy raczej nie służą. Proponuję kontakt z ******sangowski.com/kredyty-frankowe.php, bo właśnie ta kancelaria mi pomagała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...