Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
[***]
Ostatnio edytowany 19 maja 2011 r. o 11:59
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamówienie przyjęte. Nasz pracownik powinien zjawić sie u Pana w ratuszu jutro ok. godziny 15 celem ustalenia szczegółów i rozliczenia. Pozdrawiamy, firma "Mąż na godziny".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A GDZIE DOPISEK: "ARTYKUŁ SPONSOROWANY"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cennik żony. 1. Gotowanie - 20 zł zupa, 40 drugie danie z mięsem, bez mięsa - 30 zł. 2. Kompot - 5 zł szklanka. 3. Surówki - 6 zł (promocja, bo smaki do wyboru). 4. Ścieranie kurzy - 10 zł za pokój. 5. Sprzątanie odkurzaczem - 15 zł za pokój. 6. Mycie kibla - 80 zł (klient z tej usługi rezygnuje notorycznie, bo niby drogo, więc mamy jakąś rafę koralową). 7. Pranie - 50 zł od wsadu. 8. Mycie okien - ryczałt 500 zł za cały dom. 9. Zawiezienie dzieci do szkoły - 20 zł. 10. Odebranie - 20 zł. 11. Odebranie w czasie "Klanu" - 150 zł (ehh, lubię „Klan”). 12. Odebranie w czasie "Plebanii" - 350 zł („Plebanię” to uwielbiam). 13. Zawiezienie dzieci na lekcje angielskiego - 400 zł (nie ma parkingu i muszę iść 200 m). 14. Ploteczki z koleżanką - 20 zł/h – u mnie, 30 zł/h - u niej. 15. Seks standard - pozycja misjonarska, możliwość zadarcia jednej nogi - 50 zł za każde rozpoczęte 5 minut. 16. Seks od tyłu - 100 zł. 17. Inne pozycje - każda 60 zł. 18. Megapakiet promocja - seks standard + 2 pozycje dowolne - 120 zł. 19. Seks oralny - 100 zł. 20. Seks analny - 200 zł. 21. Seks z moją koleżanką - 500 zł. (Ceny obejmują seks w zabezpieczeniu. Bez zabezpieczenia - dopłata 50 zł.) 22. Udziwnienia spoza cennika - 100 zł za udziwnienie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jest taka strona na której można ogłaszać swoje usługi za darmo www.usługidrobne.pl a jednocześnie jej nazwa jest przynajmniej jednoznaczna i bez podtekstów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
załosni malkontenci, fajny sposób na biznes a nie wieczne flustracje w necie jak wiekszosc z was
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluje pomysł na biznes. cieszy mnie, że młodzi są wciąż kreatywni i nie brakuje im determinacji w dążeniu do swych celów!!! Panu Kamilowi życzę powodzenia!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam firmę TANIFACH oferującą usługi takie same jak mąż na godziny ale w niższych cenach. Osobiście sprawdziłam i śmiało mogę polecić. Oni nie muszą sponsorować artykułów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W kuchni u Kowalskich zepsuł się kran. Żona prosi Kowalskiego, żeby naprawił. - A co to ja, hydraulik jestem? - wzrusza ramionami Kowalski. Następnego dnia wraca z pracy, patrzy, a kran naprawiony. - Kto naprawił kran? - pyta żony. - Poprosiłam sąsiada i naprawił. - I nic za to nie chciał? - A chciał, chciał! Powiedział, żebym się z nim przespała albo żebym mu zaśpiewała. - No i co mu zaśpiewałaś? - A co to ja, śpiewaczka jestem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja polecam swoje usługi typu "złota rączka". Więcej na www.romanserwis.pl ROMAN SERWIS Lublin Tel. 602 500 904
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...