Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Miał być apartamentowiec. Jest głęboki dół w centrum Lublina

Utworzony przez kronikidewelorozwoju, 22 lutego 2022 r. o 12:39 Powrót do artykułu
Kiedy sprawę przejmie Tęgi Łeb - bestfrend Dziada Jakubowickiego, wszystK0 ruszy z K0pyta.
 A jak nie ruszy z KOpyta to co? POwiesisz się? Czy tylko POchlastasz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wizualizacja wygląda ładnie, ale zabieracie się do tego jak pies do jeża. Ile to już lat..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwne że konserwator zabytków się na to zgodził
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brzdęk i kolejnych kilka rubli wpadło do sakiewki Monisi(konta "kronikidewelorozwoju", "uwaga_na_zukotrolle", "drzuk" oraz "stop_propagandzie" to rzecz jasna również Monisia).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Seria komentarzy z cyklu: "Wycie bezrobotnego trolla".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Możesz sobie tylko poujadać Siły sprawczej nie masz żadnej, PiSi Azorku :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stanowczo należy ukrócić "spamowanie" Forum przez tych, którzy zasypują je wielością krótkich (często jednozdaniowych) wpisów niby w nawiązaniu do "artykułu/notatki". Jeśli ktoś odnosi się do jakiejś wypowiedzi na Forum, to jasne, że to zasługuje na (jednorazowy) wpis osobny. Jednak pisanie przez jedną osobę wielości OSOBNYCH niby nawiązań do jednej wypowiedzi Dziennika Wschodniego - TO POWINNO ZOSTAĆ UKRÓCONE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy sprawę przejmie Tęgi Łeb - bestfrend Dziada Jakubowickiego, wszystK0 ruszy z K0pyta.
Jak dziecko w piaskownicy - nałapałeś minusów, więc wyciąłeś wszystkie swoje debilne wklejki i wrzuciłeś je ponownie. Jesteś idiotą  PiSiej farmy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehehe widzieliście? :) kronikidewelorozwoju pomylił konta, zalogował się jako Monisia i wkleił serię dokładnie tych samych komentarzy które chwilę wcześniej dodał jako kronikidewelorozwoju :) oczywiście jak już się połapał to wszystko szybciutko usunął :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehehe widzieliście? :) kronikidewelorozwoju pomylił konta, zalogował się jako Monisia i wkleił serię dokładnie tych samych komentarzy które chwilę wcześniej dodał jako kronikidewelorozwoju :) oczywiście jak już się połapał to wszystko szybciutko usunął :)
 To z przepracowania. Jakbyś całymi dniami usuwał i dodawał, usuwał i dodawał, to też by ci mózg parował. Choć czasem można odnieść wrażenie, że to jednak atrapa mózgu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe, czy jest tam kanalizacja burzowa? Bez niej garaże P0dziemne szybK0 zyskają funkcję basenu. Ale kiedy plac przejmie Tęgi Łeb, miasto szybK0 rozwiąże ten problem.
Nie martw się, ciebie i tak to nie będzie dotyczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cyk, i kolejne fake'owo konto założone.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kronikarzu,załóż se bloga d e b i l u.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cały Dziadogród to jeden wielki dół. Co P0zostanie, kiedy minie mania "inwestowania" w dewelo-gołębniki? Długi, P0tworne K0szty utrzymania bizancjum "ufundowanego" przez Megalomana z Jakubowic i rozgrzebane place budów.
Możesz wyjaśnić, jaki wpływ na bdżet Lublina, co sugerujesz, będzie miało utrzymanie prywatnych nieruchomości? Jad zalał ci kaprawe ślepia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam. Zauważyłem, że mój brat bliźniak kronikidewelorozwoju, który podobnie jak ja, należy do pisowskiej farmy trolli, od bladego świtu rozrabia. Co 5 min zakłada nowe konto i próbuje wywołać efekt sztucznego tłumu poprzez dodawanie(a raczej spamowanie) komentarzami z różnych kont. Musicie go zrozumieć, ma płacone od posta i bardzo mu zależy na tym żeby na koniec roku załapać się na premie dla najlepszych trolli na farmie. Centrala z Nowogrodzkiej cały czas patrzy nam na ręce i ze wszystkiego skrupulatnie rozlicza. Jakość wpisów nie jest ważna, ale ilość już tak. Mam nadzieję, że to rozumiecie bo etat internetowego trolla PiS to ciężki kawałek chleba. Trzeba bez ustanku krytykować Żuka, dodawać i usuwać komentarze, spamować, cytować własne posty itd.
 buahahaha dobre posikalem sie ze smiechu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam. Zauważyłem, że mój brat bliźniak kronikidewelorozwoju, który podobnie jak ja, należy do pisowskiej farmy trolli, od bladego świtu rozrabia. Co 5 min zakłada nowe konto i próbuje wywołać efekt sztucznego tłumu poprzez dodawanie(a raczej spamowanie) komentarzami z różnych kont. Musicie go zrozumieć, ma płacone od posta i bardzo mu zależy na tym żeby na koniec roku załapać się na premie dla najlepszych trolli na farmie. Centrala z Nowogrodzkiej cały czas patrzy nam na ręce i ze wszystkiego skrupulatnie rozlicza. Jakość wpisów nie jest ważna, ale ilość już tak. Mam nadzieję, że to rozumiecie bo etat internetowego trolla PiS to ciężki kawałek chleba. Trzeba bez ustanku krytykować Żuka, dodawać i usuwać komentarze, spamować, cytować własne posty itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o proszę ruski troll dalej nadaje :) dużo rubelków dzisiaj wpadło? :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za Żuka jakoś sprawniej idą wszystkie inwestycje niż za jego poprzedników. Arkady Pruszkowskiego do tej pory nawet niezaczęte he. Ile to już lat?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy temat przejmie Tęgi Łeb - bestfrend Dziada Jakubowickiego, wszystK0 ruszy z K0pyta. Czy już złozył dewelopkom-amatorom proP0zycję nie do odrzucenia?
Jak dziecko w piaskownicy - łapiesz minusy, więc wycinasz swoje debilne wklejki i wrzucasz je ponownie. Jesteś idiotą z PiSiej farmy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak przy okazji - mam na 99% pewność, że ten cfelek o 200+ loginach, który działa na forum DW w imieniu dewelo-bandy, nadaje z agencji Vazelina i Propaganda, której szefunio wsławił się swego czasu "ankietą", w której 120% mieszkańców Czechowa oP0wiedziało się za burackim "parkiem" akademiK0wym na GCz.
 Możesz sobie tylko poujadać Siły sprawczej nie masz żadnej, PiSi Azorku :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...