Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Miał być pierwszy na świecie lek na COVID-19, a jest rozczarowanie

Utworzony przez Janusz_Paliwas, 30 listopada 2021 r. o 07:02 Powrót do artykułu
Jeżeli kadra zarządzająca spredzedaje swoje akcje w szczycie badań to chyba oczywiste jest jak to się skończyć musi. Ciekawe co o tym teraz myślą inwestorzy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli kadra zarządzająca spredzedaje swoje akcje w szczycie badań to chyba oczywiste jest jak to się skończyć musi. Ciekawe co o tym teraz myślą inwestorzy...
 Bo myślęć trzeba przed, a nie po?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierwsi na Świecie też mieliśmy być w budowie samochodow elektrycznych :) Propaganda sukcesu za czasów pisowskich osiągnęła olbrzymie rozmiary. A zamiast sukcesu zrobią nam Polskę w ruinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jedna wielka ściema mediów które szukały sensacji, polski lek to nawet brzmi dziwne. większość substancji czynnych w "polskich lekach" to substancje produkowane w Chinach i Indiach do nas przywożone na kontenerze badane pod względem jakości i tabletkowane / pakowane w nasze pudełeczka. nie da sie w warunkach polskich opracować szybko leku i go wdrożyć do badań klinicznych . dla zainteresowanych oryginalnych czyli od a do Z leków opraowanych w Polsce mamy może 4 substancje reszta to generyki czyli kopie jak patent wygaśnie i można robić zamiennik oryginału dlatego czasami lekarz proponuje tańszy zamiennik. W PL najlepiej wychodzi nam produkcja kanoników i narodowców ale czy ich można spakować i wysyłać - eksportować? Xd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Senator PiSs i wszystko jasne. Buńczuczne plany i obietnice, a jak przychodzi co do czego, to kompletne marnotrastwo pieniędzy i oczywiście wszyscy winni tylko nie oni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Otrzymana pomoc publiczna... ---2020 r. 35,6 mln zł ---2018 r. 15 mln zł Zwrócą???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dirk Pamperin APOGEPHA Arzneimittel GmbH · R&D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Windy do nieba dla szpotawych ludzi były, leki antyseksualnne dla seniorów za darmo, tekturowe czeki bez pokrycia. Jak się nie zna polityków to się nie robi biznesu i szmalu za friko, przekonał się Ursus, a jak się nie umie kraść to się nie idzie do polityki. Trzysta baniek tam, dla żony, syna, brata, siedemdziesiąt albo 35 baniek tu, noi jest półbiliona długu w 2 lata. Można? Można, a Tamte nie umiały i kradły byle jak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kalosz bracie w końcu mówisz do rzeczy. brawo ty na 200 komentarzy raz napisałeś cos z polotem . bardziej scisla analiza na co poszły pinondze: „BIOMED-LUBLIN” WYTWÓRNIA SUROWIC I SZCZEPIONEK SPÓŁKA AKCYJNA na podstawie Umowy o dofinansowanie nr POIR.02.01.00-00-0039/20-00 z dnia 15.12.2020r. realizuje Projekt pt.: „Centrum innowacji biotechnologicznych BCG” w ramach Działania 2.1 Wsparcie inwestycji w infrastrukturę B+R przedsiębiorstw Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014 – 2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (dalej: EFRR). Przedmiotem projektu jest rozwój zaplecza badawczo-rozwojowego Spółki poprzez przygotowanie niezbędnej infrastruktury: budynku Centrum Badawczo-Rozwojowego oraz zakupu aparatury badawczej, służącej doskonaleniu technologii związanych z wakcynologią w zapobieganiu gruźlicy oraz immunologią w terapii choroby nowotworowej. Planowane do osiągnięcia efekty to rozwój zaplecza badawczo-rozwojowego Spółki. Projektowane Centrum Badawczo-Rozwojowe będzie służyło opracowywaniu i przygotowaniu do komercjalizacji poprzez wprowadzenie na rynek produktów cec***ących się innowacyjnością w skali międzynarodowej oraz stanowiących odpowiedź na zapotrzebowanie klientów: znacząco udoskonalonej szczepionki BCG oraz, w pierwszej kolejności znacząco udoskonalonego, a następnie nowego produktu leczniczego Onko BCG. WARTOŚĆ PROJEKTU: 59 814 813,90 PLN WARTOŚĆ KOSZTÓW KWALIFIKOWANYCH: 48 629 930,00 PLN WARTOŚĆ DOFINANSOWANIE Z EFRR: 29 177 958,00 PLN LATA REALIZACJI PROJEKTU: 2020r. – 2022r. OSOBA KONTAKTOWA: Michał Makarczyk – Rodkiewicz KONTAKT: TEL 515 035 034, MAIL: media@biomedlublin.com ***s://***funduszeeuropejskie.gov.pl/ ***s://***poir.gov.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla bardziej zainteresowanych : ***s://***parkiet.com/Firmy/306109988-Polska-biotechnologia-dopiero-szykuje-sie-do-skoku.html poszukajcie w sieci firm z artykułu wejdźcie na stronę zobaczcie jakie granty dostają ... są to setki mln zł. co z tego mamy............. nic. Polska jak najbardziej inwestującym w innowacje krajem w tej części Europy z najmniejsza ilość innowacji Xd . powodów jest kilka główne: zdolniejsi wyjeżdżają za granicę bo tam łatwiej , w Polsce słabe prawo jesli chodzi o patenty powstałem np. z grantu lub na uczelni. słyszałem o ogromnym grancie na covid napisany przez zdolnego doktora/naukowca/biznesmena a realizowany przez 3 spółki których właścicielami są bezdomni.) a jeszcze jedno u nas w PL często najpierw robi się lek a później szuka się choroby - na co można go wykorzystać dlatego na covid tak trąbili w I fali bo leki u nas są nowe ale czy zadziałają (.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...