Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Bardzo słuszna inicjatywa, mam tylko nadzieję, że jej pomysłodawcy i realizatorzy przewidzieli zaistnienie bardzo prawdopodobnego zjawiska szybkiego podniesienia cen przez żłobki prywatne w związku z powyższym. Podobnie robiły banki w przypadku rodziny na swoim, dostajesz dopłatę od państwa - otrzymujesz wyższe oprocentowanie. Jeżeli faktycznie klienci żłobków zapłacą mniej o ok. 400 pln stoję murem za pomysłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeden z niewielu dobrych pomysłów w "miescie inspiracji", może zacznie się dziać w Lublinie jak w innych miastach w Polsce!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super!! Brawa dla radnych i dla osób zaangażowanych w tą sprawę, że udało się w końcu załatwić sprawę. W końcu widać politykę prorodzinną miasta w kieszeni rodziców ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OCZYWISCIE ZE RODZICE ZAPŁACA 400 ZŁ MNIEJ OD CZESNEGO W KAZDYM NIEPUBLICZNYM ZŁOBKU W NASZYM PIEKNYM MIESCIE LUBLINIE -MIASTO WSPOLPRACOWAC ZACZEŁO Z NAMI POD KONIEC 2014 ROKU I JAK WIDAC EFEKTY I OWOCE NASZEJ CIEZKIEJ PRACY SA. GRUPA RODZICÓW ŻŁOBKÓW NIEPUBLICZNYCH W LUBLINIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  • JESTEM PRZECIW !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo słuszna inicjatywa, mam tylko nadzieję, że jej pomysłodawcy i realizatorzy przewidzieli zaistnienie bardzo prawdopodobnego zjawiska szybkiego podniesienia cen przez żłobki prywatne w związku z powyższym. Podobnie robiły banki w przypadku rodziny na swoim, dostajesz dopłatę od państwa - otrzymujesz wyższe oprocentowanie. Jeżeli faktycznie klienci żłobków zapłacą mniej o ok. 400 pln stoję murem za pomysłem.
Jako grupa rodziców zaangażowanych w sprawę znamy realne koszty utrzymania dzieciaczków w naszych żłobkach. Każde takie działanie byłoby bez problemu wychwycone i poważnie podważyło zaufanie jakim darzymy placówki do których uczęszczają nasze maluchy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
  • JESTEM PRZECIW !!!!
 
  Swoje zdanie może wyrazić każdy i szanuję to... A masz coś na poparcie swoich poglądów? Chciałbym się dowiedzieć dlaczego tak uważasz. Projekt był już dyskutowany na wszelkie możliwe sposoby i praktycznie nie było osób które mówiły "NIE BO NIE!"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koszt dla budżetu - pewnie "żaden", a pomoc dla rodziców znacząca. Brawo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miasto nie ma narzędzi, żeby zmusić żłobek, który dostanie dofinasowanie, żeby obniżył na tyle opłatę. W praktyce oznaczać to może, że pieniądze publiczne trafią do właściciela żłobka !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miasto nie ma narzędzi, żeby zmusić żłobek, który dostanie dofinasowanie, żeby obniżył na tyle opłatę. W praktyce oznaczać to może, że pieniądze publiczne trafią do właściciela żłobka !
Miasto może i nie ma, ale prawa popytu i podaży jak najbardziej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miasto nie ma narzędzi, żeby zmusić żłobek, który dostanie dofinasowanie, żeby obniżył na tyle opłatę. W praktyce oznaczać to może, że pieniądze publiczne trafią do właściciela żłobka !
GRUPA RODZICÓW ŻŁOBKÓW NIEPUBLICZNYCH KTORA O TA DOTACJE WALCZYŁA JEST W STAŁYM KONTAKCIE Z DYREKTORAMI ZLOBKÓW I MIASTEM --KAZDEMU  Z NAS ZALEZY NA DOBREJ WSPOŁPRACY A DYREKTOREM TYCH 8 PLACÓWEK NIEPUBLICZNYCH ZŁOBKÓW PIENIAZKI SIE NALEZA PO 400 ZŁ -NA DZICKO ---RODZICE TEGO PILNUJA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...