Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Tak to jest jak się zadają z "italiańcami" specami od interesów. Parking wielopoziomowy też miał być "PARKINGIEM WIELOPOZIOMOWYM" a jest.... każdy widzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Nie na długo miasto może pozostać właścicielem gruntów odzyskanych od spółki. Ich zwrotu żądają jeszcze wcześniejsi właściciele, którym odebrano ziemię przed rozpoczęciem budowy hali. Takie postępowania są cztery.  W jednym z nich starosta nakazał już miastu zwrot ziemi, ale Ratusz odwołał się do wojewody. W pozostałych przypadkach decyzje jeszcze nie zapadły." ... czyli jeszcze nie wiadomo kto jest prawowitym właścicielem gruntu na którym stoi (od 30 lat) ta stalowa konstrukcja.  :D  Chyba kolejnych kilka lat będą trwały batalie sądowe o to. Jak to w Polsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
głupie władze miejskie mieliśmy, mamy i pewnie mieć będziemy ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Złomiarze poradzili sobie z odlewnią to i tym sobie poradzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A na chwilę obecną co się z tym szkieletorem dzieje? A no nic. Przydałyby się tam nowe bloki, ale cisza...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...