Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Miejski klikon grymasi

Utworzony przez Pinio, 21 września 2007 r. o 07:52 Powrót do artykułu
No patrz pan. Ja tez mogłem sobie wybrać mieszkanie w tym miejscu, co chciałem. Drobna różnica polegała na tym, że ja musiałem je sam sobie kupić. No ale ja nie jestem "krzykaczem".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Działaczu towarzystwa przyjaźni polsko-chińskiej .Wychwalałeś to co chińskie ,powinna Ci wystarczyć mata do wszystkiego.Nie rób z siebie błazna większego niż nim jesteś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję Panu Wadysławowi Stefanowi ładne lokum w Szpitalu Psychiatrycznym w Abramowicach na oddziale3 zamkniętym (Ha, Ha, Ha)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.........................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten pan zawsze wg mnie był ninormalny. przecież sam sobie może zapewnić mieszkanie. mnie i mojej rodzinie nikt nigdy nic nie dawał i nie życzę sobie aby "miasto" rozdawało pieniądze z moich podatków łożąc na darmozjadów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś się Panu Grzybowi popsuło pod sufitem i to nie tym w mieszkaniu.Jak mu nie odpowiada mieszkanie proponowane przez miasto to niech weźmie anonse i kupi sobie mieszkanie jakie będzie chciał.Następny który uważa że mu sie należy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To chory,stetryczały człowiek.Sam nie wie czego chce.Od tego wszystkiego już mu dokładnie odwaliło.Jaki on ma być dyspozycyjny.Po co taki błazen w mieście.Skoro nie chce się przenieść dobrowolnie,należy dziada wykwaterować pod przymusem.Przenieść graty do wskazanego lokalu i po kłopocie.A nie trzymać pierdziela w hotelu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie , skąd w was tyle jadu i nienawiści? A gdyby waszym rodzinom się to przytrafiło czy też byście im życzyli miejsce w psychiatryku ? Czemu dziwicie się , ze człowiek , który jednak coś dla miasta robi , gdy mu sie wali dom to chce inny i nie gorszy????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najpierw trzeba sobie kupić mieszkanie/dom następnie ubezpieczyć i mieszkać - a jeśli nie to tylko pod most............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecież to nie zawalił się dom pana Grzyba - niech sobie wynajmie inne mieszkanie, czym On (Grzyb) się różni od prawie 400000 pozostałych obywateli okrzyczanego miasta? Miasto w naszym imieniu powinno zapewnić tylko jeden awaryjny noclego - pozostałe noclegi to tak jak każdy z nas - na własny koszt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeczytaj jeszcze raz artykuł.NIkt tu nie zionie jadem.Klikon otrzymał zakwaterowanie w hotelu za 129 zł/dobę!A innego mieszkania ten pajac nie chce.Zmusić go i przekwaterować siłą.Zakonnice z Kazimierza też przecież to czeka.I wladze ponoć sobie poradzą z tym problemem.A takiego grzyba nik niepotrafi ruszyć?Popsikać środkiem przeciwgrzybiczym i po problemie.Każdy mykolog wie jakpostępuje się z grzybami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałem kilkkrotnie kontakt z tym człowiekiem - moja firma korzystała odpłatnie z jego "usług". Dziadkowi kompletnie odbiło, myśli, że jest gwiazdą z Hollywood.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...