Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Miejskie in vitro w Lublinie? Będzie zbiórka podpisów pod wnioskiem do Rady Miasta

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 marca 2019 r. o 07:08 Powrót do artykułu
Nie jestem wierzący, ale jestem przeciwnikiem in vitro, ta metoda doprowadza do śmierci wielu istnień ludzkich na etapie życia zarodków, to rodzaj aborcji, a aborcja to morderstwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie da rady lublin to za ścianek polski. Tu trzeba brać przyda z Warszawy i z Pana Trzaskowskiego, to jest prezydent! Tam mają in vitro, szkolenia o mowie nienawi, wspieranie środowisk LGTBQ+. A u nas katolsko narodowe poglądy. Wstyd mi za mój lublin, wstyd że pochodzę z lublina na całą polske.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lewactwu to sie w tym i owym wywraca widzę. oj doigracie się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież nikt Ci nie każe żyć w tym zaścianku. Droga wolna do lewackie postępowej Warszawy. Twoje lewackie poglądy nie pasują tu. Tam masz pole do popisu. Lewaki gender i kolorowe TOWARZYSTWO Z LGBT. A Lublin pisze się dużą literą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy kto pisze, że aborcja/in vitro to morderstwo, jest ciemniakiem bez mózgu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy kto pisze, że aborcja/in vitro to morderstwo, jest ciemniakiem bez mózgu.
 Tylko Lublin to gniazdo takich zdewociałych prawackich ciemniaków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież osoby jak to się nazywają LGBT jako ludzie mają pełnię praw. Dlaczego domagają się jakiegoś specjalnego traktowania? Jako ludzie nie są dyskryminowani. I niech żyją jak ludzie. Bo nie są jakąś specjalną kategorią. Ale ich ideologia jest niestety mocno roszczeniowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież osoby jak to się nazywają LGBT jako ludzie mają pełnię praw. Dlaczego domagają się jakiegoś specjalnego traktowania? Jako ludzie nie są dyskryminowani. I niech żyją jak ludzie. Bo nie są jakąś specjalną kategorią. Ale ich ideologia jest niestety mocno roszczeniowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe na jakiej podstawie to piszesz. Feministki Ci mózg wyprały. Nie masz za grosz wiedzy. Lewacka samowola. Aborcja na życzenie. Bo dziecko w życiu płodowym to tylko kawałek mięsa. Pryszcz który można wyciskąć. Biedactwo urodziło się z jakimś defektem mózgu i głosi swoje lewacko feministyczne przemyślenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy kto pisze, że aborcja/in vitro to morderstwo, jest ciemniakiem bez mózgu.
    Ciekawe na jakiej podstawie to piszesz. Feministki Ci mózg wyprały. Nie masz za grosz wiedzy. Lewacka samowola. Aborcja na życzenie. Bo dziecko w życiu płodowym to tylko kawałek mięsa. Pryszcz który można wyciskąć. Biedactwo urodziło się z jakimś defektem mózgu i głosi swoje lewacko feministyczne przemyślenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I znów lewactwo wypełznie na ulice.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie da rady lublin to za ścianek polski. Tu trzeba brać przyda z Warszawy i z Pana Trzaskowskiego, to jest prezydent!  Tam mają in vitro, szkolenia o mowie nienawi, wspieranie środowisk LGTBQ+. A u nas katolsko narodowe poglądy. Wstyd mi za mój lublin, wstyd że pochodzę z lublina na całą polske.
 dziecko, najpierw się podszkól w ortografii, a potem próbuj sił w opisywaniu "za ścianka"... a tak swoją drogą, to taki z ciebie postępowiec, a ortografia jak u narodowca :) co drugie słowo to bład
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
In vitro jeżeli już to jest prywatną sprawą i powinno być finansowane z prywatnych pieniędzy. Brak jest pieniędzy dla ludzi śmiertelnie chorych, czy nieuleczalnie. Więc to nie jest priorytet.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
In vitro jeżeli już to jest prywatną sprawą i powinno być finansowane z prywatnych pieniędzy. Brak jest pieniędzy dla ludzi śmiertelnie chorych, czy nieuleczalnie. Więc to nie jest priorytet.
 Ten argument jest już bez sensu, bo skoro dzieci nie są już prywatną sprawą, bo można robić dzieci jak cię nie stać i brać 500+, to tak samo można robić in vitro. Skoro tak wchodzimy w finansowanie cudzych rodzin to nie ma co wykluczać kologolwiek. Zrzucam się na ubranka dla Brajanka, to równie dobrze mogę się zrzucić na invitro dla Jadzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
In vitro jeżeli już to jest prywatną sprawą i powinno być finansowane z prywatnych pieniędzy. Brak jest pieniędzy dla ludzi śmiertelnie chorych, czy nieuleczalnie. Więc to nie jest priorytet.
Ten argument jest już bez sensu, bo skoro dzieci nie są już prywatną sprawą, bo można robić dzieci jak cię nie stać i brać 500+, to tak samo można robić in vitro. Skoro tak wchodzimy w finansowanie cudzych rodzin to nie ma co wykluczać kologolwiek. Zrzucam się na ubranka dla Brajanka, to równie dobrze mogę się zrzucić na invitro dla Jadzi.
 A ja nie mam ochoty zrzucać się na in vitro. Ani ns 500 plus. Ani na emerytury plus. Uważam że jak kogoś nie stać na coś to powinien żyć bez tego. Jak Nie stać na dzieci to ich nie miej. A nie narobić ktoś dzieci i czeka aż ktoś mu da. Mamy roszczenie społeczeństwo i socjalistyczny rząd któremu pomylił się priorytety
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo popieram - przy zlikwidowaniu dofinansowania rządowego, cała nadzieja w samorządach, bierzmy przykład z Częstochowy czy Warszawy - a Lublin się bardzo wyludnia. To będą dobrze wydane pieniądze, w przeciwieństwie do naprotechnologii. Ulży wielu małżeństwom, które zmagają się ze strasznym cierpieniem, jakim jest niepłodność. A jeśli ktoś będzie tu pisał o dzieciach z domu dziecka, to niech będzie tak dobry i zadzwoni na diamentową do osroda adopcyjnego i się przekona ile się teraz czeka w procesie adopcyjnym i jakie są wogóle warunki do przystąpienia....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ww mamy rzad ktory przez 3 lata dawal sobie swietnie rade. Licze na powrot dobrej passy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Możesz wytłumaczyć? Poczytaj czym jest in vitro doucz się, dopiero później wypowiadaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
In vitro jeżeli już to jest prywatną sprawą i powinno być finansowane z prywatnych pieniędzy. Brak jest pieniędzy dla ludzi śmiertelnie chorych, czy nieuleczalnie. Więc to nie jest priorytet.
Ten argument jest już bez sensu, bo skoro dzieci nie są już prywatną sprawą, bo można robić dzieci jak cię nie stać i brać 500+, to tak samo można robić in vitro. Skoro tak wchodzimy w finansowanie cudzych rodzin to nie ma co wykluczać kologolwiek. Zrzucam się na ubranka dla Brajanka, to równie dobrze mogę się zrzucić na invitro dla Jadzi.
A ja nie mam ochoty zrzucać się na in vitro. Ani ns 500 plus. Ani na emerytury plus. Uważam że jak kogoś nie stać na coś to powinien żyć bez tego. Jak Nie stać na dzieci to ich nie miej. A nie narobić ktoś dzieci i czeka aż ktoś mu da. Mamy roszczenie społeczeństwo i socjalistyczny rząd któremu pomylił się priorytety
 "Nie stać na dzieci to ich nie miej." Powiesz to prosto w oczy małżeństwu bezskutecznie starającym się o dziecko?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk i tak się nie zgodzi. Ma prawicowe poglądy. Wcześniej nie zgodził się np. na marsz równości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...