Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mieszkańcy os. Borek w Turce chcą biletomatu. "W sklepie często brakuje biletów"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 stycznia 2019 r. o 11:52 Powrót do artykułu
SkyCash i problem rozwiązany... Ludzie na prawdę nie potrafią szukać rozwiązań problemów tylko jak dzieci lecą ze skargą bo coś im nie pasuje, a wystarczy włączyć myślenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie polecam biletomatów, zżerają kasę i nie wydają biletów. Bardzo dobrym rozwiązaniem są aplikacje, szczególnie te, które nie wymagają wcześniejszego doładowania konta a tylko podpięcie karty np. Skycash.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mPay - polecam aplikacje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem jak ktoś regularnie korzysta z komunikacji miejskiej powinien mieć bilet okresowy. A jak ktoś robi to sporadycznie czy mu się akurat skończy ważność okresowego to nawet jak ma kupić bilet u kierowcy to zapłaci 4,00 zł (tak?) a nie 3,20 czyli różnica 0,80 zł. To nie są jakieś wielkie pieniądze. Co do nowych biletomatów to, wg mnie ZTM Lublin, w pierwszym rzędzie powinien dbać o to by ułatwiać życie mieszkańcom Lublina a dopiero w dalszej kolejności tym z okolicznych miejscowości. Zresztą powinno to dotyczyć całej działalności ZTM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie,przestańcie stwarzać sztuczne problemy.Smartfon+aplikacja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet w samych autobusach są naklejki z informacjami jakie aplikacje wspierają bilety w lubelskich autobusach. Teraz nawet niektóre starsze osoby bez probemów radzą sobie z obsługą takich rzeczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze że ZTM wozi mieszkańców ościennej gminy ,ale gdzie oni płacą podatki? Bilet za jazdę kilku kilometrów poza granice Lublina w takiej samej cenie jak w centrum Lublina. Czy nie powinna to być już inna strefa? Mam nadzieję że gmina dopłaca do każdego biletu z uzyskanych od mieszkańców podatków tak byłoby chyba sprawiedliwiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja kupuję jak są, kilka, zawsze mam jakiś przy sobie. Po co biletomat???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak chcą biletomat to niech se kupią i postawią, nie widzę powodu żeby Lublin sponsorował zabawki jakimś wieśniakom z jakiejś Turki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech mieszkańcy idą do wójta po bilety. Nie chciało się mieszkać w Lublinie to wypad na wieś !!! i tam se siedźcie... ja nie będę na was płacił jeszcze się pozatrudniajcie przy zbiorach truskawek wieśniaki ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro wszyscy powinni korzystać z aplikacji jak tu się pisze to może w mieście Lublin też powinno nie być biletomatów. To chyba ze strony mieszkańców nie była skarga a raczej prośba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To znaczy, że jak mieszkańcy tak dużego Osiedla, które jest bliżej centrum niż np. Czuby, korzystają z komunikacji miejskiej i płacą za przejazdy, to tylko fakt iż nie są w granicach miasta to już nie mogą mieć biletomatu. Proszę Państwa dlaczego jesteście tacy zawzięci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kupiliscie mieszkania za lublinem, bo taniej a teraz macie pretense, bo nie ma drogi, chodnika, przystanku, biletomatu.trzeba był myslec wczesniej o takich rzeczach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To znaczy, że jak mieszkańcy tak dużego Osiedla, które jest bliżej centrum niż np. Czuby, korzystają z komunikacji miejskiej i płacą za przejazdy, to tylko fakt iż nie są w granicach miasta to już nie mogą mieć biletomatu. Proszę Państwa dlaczego jesteście tacy zawzięci.
 oczywiście że mogą - jak za to zapłacą albo ich gmina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze że ZTM wozi mieszkańców ościennej gminy ,ale gdzie oni  płacą podatki? Bilet za jazdę kilku kilometrów poza granice Lublina w takiej samej cenie jak w centrum Lublina. Czy nie powinna to być już inna strefa? Mam nadzieję że gmina dopłaca do każdego biletu z uzyskanych od mieszkańców podatków tak byłoby chyba sprawiedliwiej.
 O ile wiem to za każdy kurs do ościennej gminy płaci ona ze swojego budżetu. To znaczy, płaci za każdy wozokilometr przejechany przez teren gminy. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Smaga to specjalista od nieistniejących problemów. Mierny dziennikarzyna piszący bzdury, o głupotach tylko dla kasy - wierszówki. Dzięki takim jak Dominik Smaga Dziennik Wschodni to totalne dno intelektualne. Po co trzymają takiego gniota. Na marginesie - panie Smaga nie trzeba wielkiej inteligencji, by przed napisaniem tego gniota sprawdzić w MPK czy na linii nr 2 jeżdżą autobusy posiadające automaty biletowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedny miastowy , wyobraź sobie że dojazd do centrum z tej wsi jaką nazywasz bardzo fajne osiedle Borek zajmuje dużo mniej czasu  niż z Czubów , czy LSM . Odległość w km jest podobna . Ta część Lublina nie ma w zasadzie korków . Prawdziwym horrorem jest mieszkanie i dojazd na Czuby. Nie ma też takiego blokowiska i betonu jak na nowo powstających osiedlach ( Gęsia - koszmar !) Jest bezpiecznie , w centrum osiedla są boiska i place zabaw . Żyjemy tu bardzo spokojnie  i miastowo. Co najważniejsze nie mieszkają tu takie buraki jak ty !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze że ZTM wozi mieszkańców ościennej gminy ,ale gdzie oni  płacą podatki? Bilet za jazdę kilku kilometrów poza granice Lublina w takiej samej cenie jak w centrum Lublina. Czy nie powinna to być już inna strefa? Mam nadzieję że gmina dopłaca do każdego biletu z uzyskanych od mieszkańców podatków tak byłoby chyba sprawiedliwiej.
O ile wiem to za każdy kurs do ościennej gminy płaci ona ze swojego budżetu. To znaczy, płaci za każdy wozokilometr przejechany przez teren gminy.
 Ale jak tak patrzę na liczbę kursów z/do osiedla Borek to coś mi się wydaje, że tam może być jakoś inaczej to finansowane. Jakoś dużo mi tych kursów wychodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...