Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Podziękujcie wszyscy kierowcy stojący w korkach na tej ulicy Dariuszowi Piątkowi z PiS-u który to zablokował przebudowę tego skrzyżowania bo chciał by na Górkach Czechowskich trenowali jego synkowie. Ja osobiście za ten głos bojkotuję jego Hanesco!!!!!!!!!!!!!!!!! Taka moja forma podziękowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba radnym i motocrossowcom z PO. Problemy z pamięcią ? Kto uwalił budowę galerii na górkach z opcją budowy właśnie za 70 mln przez prywatnego inwestora skrzyżowania?? Czy to nie Piątek z i kumple z PO?? Wyjmij wyborczą spod poduszki bo ten PIS nie daje ci spać.
Piatek był z PiS-u ale wstyd nie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przed wyborami pan Prezydent obiecywał też przebudowę ul. Kaskadowej i do tej pory nie wywiązał się z tej obietnicy a ja nie mogę przejechac tam wózkiem z dzieckiem ponieważ brak jest chodnika.Takie kaprysy władzy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy to, że to będzie konkurs to się dopiero teraz okazało?!!??? Jak zwykle buraczana sieka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pan żuk zachował się jak przedszkolak. Sory jestem już prezydentem od roku 2010 ale nie wiem co się dzieje w Lublinie!!!! W roku 2010 obiecałem przebudowę tego skrzyżowania i się nie udało. W roku 2014 myślałem że nikt o tym nie pamięta i znów to samo obiecałem. Dziś wiem że jak co 4 lata kłamię to nie mam już szansy na relekcję na prezydenta więc powiem prawdę.   Sory mieszkańcy, kłamałem odnośnie przebudowy tego skrzyżowania ale i tak mi gó....no zrobicie 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jeszcze nic. Zobaczycie co się będzie działo po wybudowaniu świateł na skrzyżowaniu nowej Poligonowej, Willowej i Ducha.   Niedługo Willowa będzie podporządkowana ciągowi Poligonowa-Ducha, a wyjazd z Mineralnej w Willową/Ducha zostanie zamknięty.   Biorąc pod uwagę to, że prawoskręt z Willowej w Ducha będzie blokowany przez lewoskręt z Willowej w Poligonową, to dopiero będziecie za rok kleli i protestowali przeciwko brakowi świadomości budowania ulic w tym mieście.   Wybudowanie i przedłużenie ulicy Mineralnej do al. Solidarności z bezkolizyjnym skrzyżowaniem na prawe skręty może trochę odciążyć ten cały nieporządek.   Tylko, że to już wiadomo było od prawie dwóch lat jak mieszkańcy i Rada Dzielnicy o tym trąbili. I jak dotąd nic nie zostało poprawione...   Chyba, że może coś....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i komu zrobisz na  złość ? Sobie ?
  ja bym nie blokowal ulic bo to racja ze zle zrobimy tylko bogu ducha winnym kierowcom tylko bym przyblokowal np wejscie do ratusza ... albo wyjazd z tego parkingu z tylu ratusza ... np na 45 minut co godzine to moze by sie w koncu nauczyli nie olewac ludzi ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...