Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A kiedy obiecana większa kwota wolna od podatku ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najgorsze jest to, że marnują nasze ciężko zarobione pieniądze, a nas traktują jak na SB, bo tak jest w niektórych pokojach US w Puławach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
System powinien być na tyle skomplikowany, żeby każdego można było oskarżyć o nieprawidłowości i nałożyć karę. Bo w końcu chodzi o maksymalizację zysków dla państwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy obiecana większa kwota wolna od podatku ???
 Nigdy. Bo beneficjenci tego systemu czyli  niepracujący 500 + oraz rolnicy niepłacący podatku dochodowego nie odczuli by zmian.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chętnie bym płacił podatki z uśmiechem gdybym widział że państwo te pieniądze wydaje uczciwie i mądrze. A te pieniądze są wręcz roztrwaniane. Kazda złotówka wydana przez urzędnika jest albo zmarnowana albo przepłacona. Państwo mnie oszukuje w wielu kwestiach, więc dlaczego ja mam być uczciwy? Czy oszukanie złodzieja jest niemoralne? Tak więc najpierw należało by zacząć od siebie a potem wymagać od innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chętnie bym płacił podatki z uśmiechem gdybym widział że państwo te pieniądze wydaje uczciwie i mądrze. A te pieniądze są wręcz roztrwaniane. Kazda złotówka wydana przez urzędnika jest albo zmarnowana albo przepłacona. Państwo mnie oszukuje w wielu kwestiach, więc dlaczego ja mam być uczciwy?  Czy oszukanie złodzieja jest niemoralne?  Tak więc najpierw należało by zacząć od siebie a potem wymagać od innych.
 Pobliski przykład z Lublina. Żuk mówi że ma za małe wpływy z podatków bo obnizone sa o 1% ale nie przeszkadza mu kupowanie ławek po 100.000 zł szt ,  wynajmowanie budynków od kolegów po fachu za miliony, robienie referendum za miliony ktore jest tylko szopką bo decyzja i tak jest już podjęta, budowanie kolejnego stadionu gdy inne stoją puste przez 99% czasu, budowanie parku w parku za dziesiątki mln, zawężanie ulic do 1 pasa dla mieszkańców za setki milionów , system "inteligentnego sterowania ruchem" który jest atrapą za dziesiatki milionów i tak można by wymieniać z nieskończoność.  A te pieniądze są z podatków na które ktoś musiał cieżko zapracować. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co rok zmiany! Już chyba się nie doczekam, aby nie było jakiegoś roku bez zmian! Niestety te zmiany nic nie zmieniają na lepsze. Polski system podatkowy znajduje się wśród najmniej przyjaznych na świecie! ***s://***podatki.biz/artykuly/ranking-konkurencyjnosci-systemow-podatkowych-polska-przedostatnia-w-oecd_16_42329.htm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam obczaić sobie Raport+ Kaczmarski group gdzie szybko i łatwo można sprawdzić numer rachunku bankowego kontrahenta, a w razie kontroli skarbówki masz identyfikator zapytania konieczny do „zachowania należytej staranności”.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...