Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
o czarnek z bronia LUDZIE UCIEKAJTA Moze najpierw badania bo ja bym bal sie mu broni do reki dac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrząc na zdjęcie przestraszyłem się , że będzie żałoba narodowa, bo ministrant trzyma broń w rękach . Uspokoiło mnie gdy przeczytałem , że to broń , ale nie na ostrą amunicję. Uśśśś karnawał uratowany .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
,,Człowiek strzela, Pan Bóg kule nosi''
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czechy liderem wolności w Europie. Prawo do samoobrony z użyciem broni palnej wprowadzane jest do ustawy konstytucyjnej. Można? Oczywiście, że można. Skoro w Polsce wróg u bram nie jest wystarczającym powodem do podjęcia takich działań, to o czym to świadczy? komu jest to nie na rękę? Strach przed scenariuszem ze Sri Lanki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obawiam się że Garnek psychotestów to nie zdawał, chyba że pod sutanną prałata ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...