Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Miss Polski Lubelszczyzny: Korona czeka na najpiękniejszą

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 lutego 2018 r. o 17:14 Powrót do artykułu
a gdzie skromnosc i wstyd szanowne panie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już pisałem kiedyś Miss czegokolwiek czy to Polski czy danego regionu powinna być oceniana jak ją natura stworzyła ...bez makijażu po porannej kąpieli wtedy by się okazało ile urody w sobie ma dana kobieta. Bo tak jak na zdjęciach to co najwyżej jest miss makijażysty albo miss fotografa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram przedmówce, a co gorzsza to większosc i tak niezłe raszple. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
większość niestety nigdy nie odwiedziła siłowni - a szkoda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
klacze ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jena jakie grube nogi. One oczu nie mają tylko samozadowolenie z nóg i pośladów jak u kobył pociągowych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podobają mi się wszystkie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To będzie bardzo ciężki wybór, szczególnie że najpiękniejsza nie stawiła się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem na głodzie. Dajcie mi je wszystkie do sypialni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla dobrego zawodnika nie ma złej nieładnej zawodniczki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale zboża;  zdrowce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Blade jakieś takie... i chude... Niech se inni je biorą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja tam wolę jak jest stara bo ona się stara a nie młoda która leży jak kłoda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego prawie wszystkie są tak przeraźliwie suche?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepsza czwarta od prawej ...chyba mamusia za karę ją wysłała na konkurs........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
   NIEROZWINIĘTY!!!! Od paru lat nieukom tłumaczę, że Miss Polski Lubelskiego, a nie Miss  Polski Lubelszczyzny, a nieuk nie rozumie tego! Lubelszczyzna- lubelska ziemia -  leży w lubelskiej  gminie i czy trudno zrozumieć, iż owa kraina, to nie województwo, a kto uparcie kłamstwo podkreśla, posiada chore złudzenie, inaczej mówiąc, człeczek zakłamany uprawia warcholstwo! Historii nie szanuje i  tylko własną manię wielkości wyznaje, i rozumek nierozwinięty - siebie za najmądrzejszego uznaje. Morał: takich zakłamanych na scenie lubelskiej, jest mnogo, ale tumany -  Historii Narodu Polskiego, zmienić nie mogą!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szarpałbym jak Reksio szynkę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koński targ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...