Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

13 lutego 2018 r.
17:04

Miss Polski Lubelszczyzny: Korona czeka na najpiękniejszą

Autor: Zdjęcie autora kp
0 18 A A

Masz 14-27 lat i marzysz o koronie najpiękniejszej lublinianki? Już w piątek możesz wziąć udział w pierwszym castingu do konkursu Miss Lubelszczyzny oraz Miss Lubelszczyzny Nastolatek, który odbędzie się w UDS Dance Studio w Lublinie (al. Spółdzielczości Pracy 36B, początek o godz. 14.30).

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

W chwili przystąpienia do konkursu kandydatka musi mieć ukończone 18 lat (nie może ukończyć 28 lat) – w przypadku Miss Lubelszczyzny i 14 lat (nie może ukończyć 19 lat) – w przypadku Miss Lubelszczyzny Nastolatek.

Na casting należy zabrać szpilki, dwuczęściowy strój kąpielowy, dokument tożsamości ze zdjęciem. Podczas castingu kandydatki, po wypełnieniu ankiety zaprezentują się w stroju kąpielowym i casual podkreślającym sylwetkę. Będzie też krótka sesja fotograficzna, rozmowa z jury.

Kolejne castingi odbędą się w sobotę 17 lutego (UDS Dance Studio, al. Spółdzielczości Pracy 36B, początek o godz. 12.30) i wtorek 20 lutego (Skate Town, ul. Krochmalna 13H, początek o godz. 19.30).

Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 18

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 14 lutego 2018 r. o 03:05
+2
To będzie bardzo ciężki wybór, szczególnie że najpiękniejsza nie stawiła się
Avatar
Gość / 13 lutego 2018 r. o 21:52
+2
klacze ...
Avatar
Gość / 13 lutego 2018 r. o 19:11
+2
Już pisałem kiedyś Miss czegokolwiek czy to Polski czy danego regionu powinna być oceniana jak ją natura stworzyła ...bez makijażu po porannej kąpieli wtedy by się okazało ile urody w sobie ma dana kobieta. Bo tak jak na zdjęciach to co najwyżej jest miss makijażysty albo miss fotografa...
Avatar
Gość / 13 lutego 2018 r. o 17:14
+2
a gdzie skromnosc i wstyd szanowne panie?
Avatar
AaronSzechter / 15 lutego 2018 r. o 07:14
+1
koński targ
Avatar
Gość / 14 lutego 2018 r. o 22:54
+1
Szarpałbym jak Reksio szynkę!
Avatar
Chełmianin N / 14 lutego 2018 r. o 10:32
+1
   NIEROZWINIĘTY!!!! Od paru lat nieukom tłumaczę, że Miss Polski Lubelskiego, a nie Miss  Polski Lubelszczyzny, a nieuk nie rozumie tego! Lubelszczyzna- lubelska ziemia -  leży w lubelskiej  gminie i czy trudno zrozumieć, iż owa kraina, to nie województwo, a kto uparcie kłamstwo podkreśla, posiada chore złudzenie, inaczej mówiąc, człeczek zakłamany uprawia warcholstwo! Historii nie szanuje i  tylko własną manię wielkości wyznaje, i rozumek nierozwinięty - siebie za najmądrzejszego uznaje. Morał: takich zakłamanych na scenie lubelskiej, jest mnogo, ale tumany -  Historii Narodu Polskiego, zmienić nie mogą!!!
   NIEROZWINIĘTY!!!! Od paru lat nieukom tłumaczę, że Miss Polski Lubelskiego, a nie Miss  Polski Lubelszczyzny, a nieuk nie rozumie tego! Lubelszczyzna- lubelska ziemia -  leży w lubelskiej  gminie i czy trudno zrozumieć, iż owa kraina, to nie województwo, a kto uparcie kłamstwo podkreśla, posiada chore złudzenie, inaczej mówiąc, człeczek zakłamany uprawia warcholstwo! Historii nie szanuje i  tylko własną manię wielkości wyznaje, i rozumek nierozwinięty - siebie za najmądrzejszego uznaje. Morał: takich zakłamanych na scenie lubelsk... rozwiń
Avatar
Gość / 14 lutego 2018 r. o 08:35
+1
Najlepsza czwarta od prawej ...chyba mamusia za karę ją wysłała na konkurs........
Avatar
Henio / 14 lutego 2018 r. o 08:18
+1
Dlaczego prawie wszystkie są tak przeraźliwie suche?
Avatar
gość / 14 lutego 2018 r. o 07:32
+1
A ja tam wolę jak jest stara bo ona się stara a nie młoda która leży jak kłoda.
Avatar
AaronSzechter / 15 lutego 2018 r. o 07:14
+1
koński targ
Avatar
Gość / 14 lutego 2018 r. o 22:54
+1
Szarpałbym jak Reksio szynkę!
Avatar
Chełmianin N / 14 lutego 2018 r. o 10:32
+1
   NIEROZWINIĘTY!!!! Od paru lat nieukom tłumaczę, że Miss Polski Lubelskiego, a nie Miss  Polski Lubelszczyzny, a nieuk nie rozumie tego! Lubelszczyzna- lubelska ziemia -  leży w lubelskiej  gminie i czy trudno zrozumieć, iż owa kraina, to nie województwo, a kto uparcie kłamstwo podkreśla, posiada chore złudzenie, inaczej mówiąc, człeczek zakłamany uprawia warcholstwo! Historii nie szanuje i  tylko własną manię wielkości wyznaje, i rozumek nierozwinięty - siebie za najmądrzejszego uznaje. Morał: takich zakłamanych na scenie lubelskiej, jest mnogo, ale tumany -  Historii Narodu Polskiego, zmienić nie mogą!!!
   NIEROZWINIĘTY!!!! Od paru lat nieukom tłumaczę, że Miss Polski Lubelskiego, a nie Miss  Polski Lubelszczyzny, a nieuk nie rozumie tego! Lubelszczyzna- lubelska ziemia -  leży w lubelskiej  gminie i czy trudno zrozumieć, iż owa kraina, to nie województwo, a kto uparcie kłamstwo podkreśla, posiada chore złudzenie, inaczej mówiąc, człeczek zakłamany uprawia warcholstwo! Historii nie szanuje i  tylko własną manię wielkości wyznaje, i rozumek nierozwinięty - siebie za najmądrzejszego uznaje. Morał: takich zakłamanych na scenie lubelsk... rozwiń
Avatar
Gość / 14 lutego 2018 r. o 08:35
+1
Najlepsza czwarta od prawej ...chyba mamusia za karę ją wysłała na konkurs........
Avatar
Henio / 14 lutego 2018 r. o 08:18
+1
Dlaczego prawie wszystkie są tak przeraźliwie suche?
Avatar
gość / 14 lutego 2018 r. o 07:32
+1
A ja tam wolę jak jest stara bo ona się stara a nie młoda która leży jak kłoda.
Avatar
Gość / 14 lutego 2018 r. o 07:29
+1
Blade jakieś takie... i chude... Niech se inni je biorą...
Avatar
caryc / 14 lutego 2018 r. o 07:27
+1
ale zboża;  zdrowce
Avatar
aaa / 14 lutego 2018 r. o 06:57
+1
Dla dobrego zawodnika nie ma złej nieładnej zawodniczki.
Avatar
Gość / 14 lutego 2018 r. o 06:53
+1
Jestem na głodzie. Dajcie mi je wszystkie do sypialni.
Zobacz wszystkie komentarze 18

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Polski Cukier Pszczółka Start – Arged BM Stal 77:88. U siebie ciągle na zero
galeria
film

Polski Cukier Pszczółka Start – Arged BM Stal 77:88. U siebie ciągle na zero

Siódmy występ przed własną publicznością mają za sobą koszykarze z Lublina. Niestety, ciągle pozostają bez zwycięstwa w hali Globus. W czwartek Polski Cukier Pszczółka Start musiała uznać wyższość rywali z Ostrowa Wielkopolskiego. Arged BM Stal wygrała 88:77. Goście świetnie spisali się zwłaszcza w czwartej kwarcie, którą rozstrzygnęli na swoją korzyść aż 26:10.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 3 grudnia 2021 roku

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 3 grudnia 2021 roku

Czy prezydent Zamościa straci stanowisko? Jest decyzja

Czy prezydent Zamościa straci stanowisko? Jest decyzja

Jest odpowiedź komisarza wyborczego na wniosek radnego, który chciał wygaszenia mandatu prezydenta miasta. Chodziło o obecność Andrzeja Wnuka w Radzie ds. spółek skarbu państwa.

Kto nie chce Passiniego w teatrze?

Kto nie chce Passiniego w teatrze?

Oburzenie w świecie teatru. Znany reżyser z Lublina Paweł Passini na renomowanym festiwalu występuje pod pseudonimem. Kilka miesięcy temu był antybohaterem głośnego artykułu o niewłaściwych zachowaniach wobec aktorek. – Nie ukrywam się – mówi artysta.

Szacunek dziewczyny! Zdziesiątkowana Pszczółka Polski Cukier wygrywa na Białorusi i gra dalej w EuroCup

Szacunek dziewczyny! Zdziesiątkowana Pszczółka Polski Cukier wygrywa na Białorusi i gra dalej w EuroCup

Koszykarki Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS Lublin dokonały wielkiej rzeczy. Mimo braku niemal połowy składu i bez głównego szkoleniowca na ławce, pokonały na wyjeździe białoruski BC Horizont Mińsk 70:61. Awansowały do play-off europejskich rozgrywek

Skarby z Wawelu na lubelskim Zamku
zdjęcia
galeria

Skarby z Wawelu na lubelskim Zamku

Wiele z nich można nazwać jedynymi lub jednymi z kilku zachowanych egzemplarzy na świecie. Od soboty w Muzeum Narodowym w Lublinie będzie można oglądać eksponaty z Zamku Królewskiego na Wawelu. Wystawa potrwa do końca lutego

Pieniądze dla medyków. 5 tys. zł za walkę z COVID-19

Pieniądze dla medyków. 5 tys. zł za walkę z COVID-19

Personel niemedyczny otrzyma jednorazowo 5 tys. zł brutto dodatku covidowego – poinformował w czwartek Narodowy Fundusz Zdrowia.

Lublin. Lekarze nadal na L4, a pacjenci czekają

Lublin. Lekarze nadal na L4, a pacjenci czekają

Nadal nie ma porozumienia między pracownikami SOR przy ul. Jaczewskiego w Lublinie a dyrekcją szpitala. Oznacza to, że oddział ratunkowy wciąż będzie zamknięty dla większości pacjentów, a sytuację będą musiały ratować inne lecznice. Na zwolnieniach lekarskich jest tam blisko 60 osób.

Supersamochody na ulicach Lublina
4 grudnia 2021, 11:00

Supersamochody na ulicach Lublina

W sobotę w Lublinie będzie można zobaczyć "superauta". Muscle cary, auta sportowe i premium pojawią się m.in. na parkingu Galerii Olimp oraz na placu przed Galerią Centrum. Wszystko z powodu akcji charytatywnej.

Lubelskie: Ilu przedsiębiorców dostało rekompensaty za stan wyjątkowy?

Lubelskie: Ilu przedsiębiorców dostało rekompensaty za stan wyjątkowy?

Ponad 1,1 mln zł rekompensat wypłacił do tej pory wojewoda lubelski przedsiębiorcom za straty związane ze stanem wyjątkowym. – Dostałem tyle, o ile wnioskowałem – przyznaje Marek Pomietło, właściciel wypożyczalni kajaków nad Bugiem.

W Chełmie można już śmigać na łyżwach [cennik na lodowisku]

W Chełmie można już śmigać na łyżwach [cennik na lodowisku]

Od czwartku działa miejskie lodowisko przy ul. Sienkiewicza. Atrakcja ma być czynna co najmniej do końca lutego.

Agnieszka Czyżewska-Jacquemet z Radia Lublin w finale Grand Press 2021

Agnieszka Czyżewska-Jacquemet z Radia Lublin w finale Grand Press 2021

Reportażystka Radia Lublin jest w ścisłym finale najważniejszego konkursu dziennikarskiego w Polsce. Agnieszka Czyżewska-Jacquemet jest nominowana dwa razy. Jednym z reportaży jest ten o sytuacji w "Dzienniku Wschodnim".

Kto chce zaprojektować bloki na Felinie?

Kto chce zaprojektować bloki na Felinie?

Trzy pracownie zgłosiły się do przetargu na zaprojektowanie nowych bloków komunalnych na Felinie. Taką dokumentację zamawia Zarząd Nieruchomości Komunalnych, który zakładał, że na projekty wyda najwyżej 350 tys. zł.

Lubelski beniaminek sieje strach w PlusLidze

Lubelski beniaminek sieje strach w PlusLidze

LUK Lublin odniósł trzy zwycięstwa z rzędu w PlusLidze i pnie się w górę ligowej tabeli. Z 11 punktami lublinianie awansowali już na ósme miejsce

Koncert Pawła Szymańskiego w Kazimierzu Dolnym
4 grudnia 2021, 20:00

Koncert Pawła Szymańskiego w Kazimierzu Dolnym

Paweł Szymański będzie gwiazdą sobotniego koncertu w Trzecim Księżycu w Kazimierzu Dolnym (Mały Rynek 1). Artysta wystąpi na scenie bistro o godz. 20.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!