Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Moje pytanie dotyczy tego, czy to prawda, że montowano ukryte kamery i podsłuchy w miejscach do tego nieprzeznaczonych i nieoznakowanych, aby zbierać haki na pracowników? Jakie są ustalenia PIP i czy nie jest prawdą, że występowały naciski polityczne na PIP. Do tego chcę wiedzieć, skąd u ludzi PiS taka agresywna polityka zagarniania instytucji publicznych i przestrzeni?! Za czasów SLD, oraz PO i PSL, były jednak jakieś konkursy na stanowiska, nic nie ustawiano po widzi mi się. Myślę, ze Polskę toczy rak w postaci PiS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO pissie zostaną tylko zgliszcza tego kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO pissie zostaną tylko zgliszcza tego kraju.
Ten kraj przetrwał rządy AWS, SLD, PSL, PO więc przetrwa i PiS. Potop szwedzki, rewolucję, sanację, okupację i sowietyzację pomijam, bo wszystko po tamtym było i jest emanacją wcześniejszego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Większość ludzi z PISu nigdy nie powinna zajmować stanowisk kierowniczych. To jeden z wielu podobnych przypadków gdzie ludzie skarżą się na mobbing. PIS toczy nasze państwo jak gangrena.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A moje pytanie ;-)  czy to prawda ,że włodarze naszego województwa to tzw:"chamy i ciemniaki" z komuszego awansu społecznego ?   to po co te nasze pytania. :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zanosi się na wykopki w środku zimy. A potem nowe nasadzenia ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Zbigniew Wojciechowski zasłynął ustawieniem pomnika Józefa Piłsudskiego na pl. Litewskim , a poza tym nie widzę nic więcej czym mógłby się pochwalić .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwne, że dopiero teraz to szambo wylało. Podobno wokół dyrekcji już tylko same miernoty co donoszą na resztę i mają z tego profity. Pewnie lada moment zaczną w komentarzach bronić dyrektorkę i piać nad nią z zachwytu :)) A jak z covidem? Czy to prawda, że nie pozwolono na pracę zdalną nawet jak pojawiły się przypadki zachorowań i ludzie zarażali się jeden od drugiego, nawet zaszczepieni???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyrodnia siostra Pawłowicz ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w języku polskim nie ma słowa "młócka", pewnie chodziło o "młocka"!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie prawda. Nie było żadnych podsłuchów bo i po co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...